Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

oj przeciez ja nie bede miala calch plecow wytatuowanych, tylko malutki znaczek nad kostka, poza tym ludzie maja wytatuwane rozne czesci ciala i jakos sie opalaja, plywaja i robia tatuaze sobie w lecie... SS gledzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS oczywiście ja się składam z samej natury:D chcesz zerknąć;-) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, moze i jestem uparta, ale ludzie jakos robia teraz, robia w lecie i zyja... poza tym moj kolega ma studio od 10 lat i robi mnustwo tatuazy wiec jakby mialo cos byc nie tak to by powiedzial mi o tym, i odradzal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to o ktorej ten gril ??? bo nie wiem czy juz mam wychodzic z domu czy jeszcze moge chwile tu posiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS masz racje zrobie i tak po swojemu, z tym ze ja ani sie nie mocze ani nie opalam, a kolega za tatuaz mnie nie skasuje wiec... raczej nie leci na kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS topik ?? topik to ja mam na sobie taki letni :D haha ach jak .... oj daleko, daleko od śląska ale zaraz rozpalę jakieś specjalne życzenia ??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze slask sie dzis nudzi, w takim razie do mnie tez ach mozesz podjechac ;) z tym ze ja bardziej beskidy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iness już możesz wychodzić pomożesz mi trochę :classic_cool: SS pamiętam a to my tylko dwoje ?? czy ktoś jeszcze :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×