Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Przede wszystkim w tym swiecie.Są podpunkty,które dobitnie zaznaczają o tym.Tutaj podałem ogolnikowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, w sumie bardzo dobrze że taką ustawę wprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotkę przekazała jedna dziewczyna co byłem z nią na jej temacie/Ona wysłała swoją więc rewanż zrobiłem.Jako małżonek z żona woghródku.Po tej aferze udostepniła jednemu frajerowi i ten wkleił do voili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i posluchaj mam ponad 20 fotek kafeterianek i NIKT nie zobaczy i nie zobaczył ich.Mogłem zrobić i ujawnić też te hożą dziewczyne.lecz nie uczyniłem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego najlepiej nie wysyłać nikomu swoich zdjęć ani danych, bo nie wiadomo na jakiego zyeba się trafi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj, ale pamiętam że np. po Olivierze jeździłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie świństwo mi zrobili na NK.Powysyłali gdzie sie dało.Tylko pomylili sie.Brat się za to zabrał(miał znajomości) i wszystkich mam adresy.Jeden ich wyskok i mają sąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary-- nie wyglupiaj się jak nie znasz prawdy.Szydziłem i ironizowałem z niego lecz nie przeklinałem jak on na pomarańczowo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden telefon i wiedziałem ze ajpi takie same Oliviera jak na czarno.I dlatego u mnie jest przegrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu to jest niemożliwe, on nie przeklina i mówię to z zupełnym przekonaniem i pełną świadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prześladowanie Oliviera to też
stalking................ 24.11.2011] 21:23 [zgłoś do usunięcia]M.ry Dziękuję dziewczyny prawdę mówiliście i żałuje teraz tego Pozdrawiam 22:13 [zgłoś do usunięcia]łowca desznika Czyli desznik jednak miał rację... [zgłoś do usunięcia]M.ry O tym że to jest Olivier to się mylił . On nim nie jest Mi chodziło o zupełnie o cos innego Marika będzie wiedziec o co mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miał wianuszek kobiet wspierających jego kozaka zgrywał.lecz jak Perwersja i vera icona sie zoriwentowały co za gagatek jest kopnęły go w dupsko a wtedy ja wkroczyłem.Szkoda ze screnów nie porobiłem.Byś prawdziwe oblicze Oliviera poznała.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, jakoś nie chce mi się wierzyć, znam go bardzo dobrze, nie tylko stąd więc pozostaje przy swoim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary ajpi jest jednakowe więc co?Wiesz jak Perwersja i Vera walczyły o niego.By wydrapały oczy każdemu co by ktoś złego powiedział na Oliviera.Lecz za cwane były i przechytrzyły jego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie wnikam...a jak mówi słynne powiedzenie...czego oczy nie widzą tego sercu nie żal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześladowanie Oliviera to też stalking................- prawo nie działa wstecz śmieszna dziewczynko z rozbitej rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prześladowanie Oliviera to też
Oj po co się obrażasz? Nie chcę Ciebie atakować, tylko przytaczam inne "dowody", bo mi troszkę żal Olivierka. A sprawa nie jest jak widać jednoznaczna. Bez urazy duchu cafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×