Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Tak fajna i głos zawsze dobry miała.Śmiać mi sie chciało jak w jajo swego meża Potera zrobiła mówiąc publicznie,ze taki dzieciak jest.:D:D:D Chyba coś w tym jest jak większość kobiet tak insynuuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:20 [zgłoś do usunięcia] FANFI-- bie możesz czy nie chcesz odpowiedzieć.Wolna wola :p nie zmuszam tylko delikatnie naciskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam jej słowa:D Już odpisałam wyżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to masz"szanse" wyjechać do UK.:(Koleżanka z cafe tez po tym kierunku i nic nie mogła znależć.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego tak sądzisz,ze Meni takimi dzieciakami są??Jesteś w zwiazku partnerskim i stad takie przekonanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie TY biegasz.Chyba wcinasz jakieś orzeszki w domciu.Pochłaniasz tego duzo??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tym sensie, to nie wiem, zobaczę jak będzie gdy już się obronię i zacznę szukać pracy, ale generalnie to chyba nie chciałabym pracować w tym zawodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie słuchałem Tej Anetki więc huczy mi teraz w uszach.Dobrze że słuchawki mam..Sąsiedzi nie zdzierzyli by tego :DTeraz mixa dałem i dłuższe słuchanie bede miał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z doświadczeń i z opowieści koleżanek tak wnioskuję:D W każdym facecie drzemie trochę dzieciaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po jakiej lini spodziewałabyś sie pracować w tym zawodzie.Wiem że nie chcesz lecz jakby się taka możliwość otworzyła skorzystałabyś zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jesteśmy troche osła trochę lwa :D Może uwielbiacie takich?.Podświadomie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie że podgladasz coś albo czytasz:D Chwała za to jak tak potrafisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jeśli miałabym pracować w zawodzie to byłby to dział HR lub PR jakiejś firmy, a jednak średnio się w tym widzę i szczerze powiedziawszy to sama pomysłu na siebie nie mam. Kiedyś chciałam zostać farmaceutką i generalnie jest to moje marzenie do teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę tylko spojrzeć do tyłu czy zawsze taka błyskotliwa jesteś i rozmowna:P:P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość kobiet z natury jest opiekuńczych i myślę że to właśnie tak działa że to niby wy jesteście Ci silniejsi itd., ale to my się Wami tak mentalnie opiekujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetów przede wszystkim:D Co stoi? Chyba to że straciłam swoją szanse, a teraz trzeba jakoś przeć do przodu z innymi pomysłami na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Mary.My poznajemy, a wy nas utwierdzacie w tym ze to nasz wybór.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×