Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Domyślam się i w ogóle się zastanawiam czy nie jesteś tym kimś za kogo Cię biorę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelaj nickiem.Powiem prawdę czas już mi sie kończy tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym taki słynny był:DJuż bryluje głową w chmurach:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz myślałem że autorka tematu dobrze jest znacznie starsza.A jak przeczytałem na początku oniemiałem z wrażenia.A już tutaj"leze" sobie szykowałem a tu nici:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie rób mi tego.Nie zrobiłaś sobie co złego przy upadku.Cierpię razem z Tobą z bólu:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodziutka nie wstydz sie rozmawiać z starym pierdzielem:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Czy to Ty jesteś tym słynnym duchem, desznikiem etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca. O ta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie każda.Bo o samotności ułożyłem w największej depresji.Nigdy wcześniej nie doznałem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twoje własne? Nie wiedziałam, bardzo ładne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śledziłam za bardzo Twoich popisów, ale wiem że niektórym zalazłeś za kołnierzyk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem nick czeski Holkakluk i nie było mnie na cafe parę dni i ktoś sie podszył pode mnie na czarno z l jak lucek dajac I jaki Irek.I tutaj się odbyła cała batalia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziś nie wierzą mojej niewinności lecz skurviela wyłapałem i został "zaaresztowany" na MAC.Nie ma go na cafe prawie 3 lata.Serwer go zablokował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
04.12.2011] 23:52 [zgłoś do usunięcia] Mary To Twoje własne? Nie wiedziałam, bardzo ładne są.--NIE ZROZUMIAŁAŚ TYLKO O SAMOTNOŚĆI MOJA SENTENCJA JEST!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, no ja tam nie wiem, za rękę Ciebie/Jego nie złapałam:D A Ty z tego co wiem sporo nicków na kafe masz/miałeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym nicku miałem prawie 40 tysiecy postów i nigdy nie wchodziłem na pomarańczowo.Gdy rozwalono mi mój temat gdzie przebywało kilkanascie osób w ciągu prawie 2 lat nagromadziłem ok.300 nicków.Można zapytać dlaczego.A do zgrywy aby przesladowcy sie nie połapali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udawalo się gdyz zmieniałem swój styl.Lecz tutaj ma być zabawa a nie pilnowanie sie jak mówie.I zaprzestałem.I poznawali po moim stylu.Doszło do tego że tak bezczelni byli,ze fotki mojej rodziny brylowały na cafe.Jakby to dziś zrobili nie mieliby zadnych szans .Wyszła ustawa o stalkingu.Poza tym podawali moje dane osobowe.Wiec co miałem sie śmiać z tego?? Teraz sie to skończyło będa karani jak tylko ktoś sie wychyli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art. 190a kodeksu karnego - stalking, uporczywe nękanie 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej ... istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skąd brali Twoje foty? Dla mnie to chore jak ktoś takie rzeczy robi, podając czyjeś dane, czy przerabiając zdjęcia czyjeś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×