Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co polecacie ????

POWIĘKSZANIE UST-BIELSKO BIAŁA, OKOLICE !!!!!

Polecane posty

Gość co polecacie ????
Nie tak drogo...od 600 wzwyż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt szybko to z pewnością podejrzane ...niby sporo u nas tego jest a jednak jakaś cisza.Kiedys tylko znalazłam cos na temat powiekszania ust w Metamorfozie i Juvenie i niepolecają. Może odwiedzę tą doktor Ptak konstultacja końcem kwietnia to nie zaskodzi mi sie zapisać ,a w miedzyczasie może coś na forum się ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie ????
O metamorfozie też czytałam dużo negatywnych opinii, więc odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie ????
Będę tu zagladać...Może ktoś coś skrobnie na ten temat... Poszukam jeszcze w Katowicach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie ????
ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie ????
Dziś postanowiłam kolejny raz zadzwonić do dr.Ptak z nadzieją, że tym razem odbierze ktoś bardziej kompetentny i dowiem się kilku istotnych dla mnie rzeczy :) Zadzwoniłam i automatyczna sekretarka poinformowała mnie, iż przepraszają za problemy, ale rejestracja jest możliwa tylko od pn-śr . Mam pecha, dziś czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie ????
🖐️ witaj :) Ja będę dzwonić po pracy, może ktos łaskawie odbierze..:o Dam znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
Doktor Bozena Peciak Bielsko-Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalaja
Nie polecam, bedziesz miala usta napompowane jak balon. Przeciez od razu widac, gdy jakas kobieta zrobi sobie usta, a nie lepsze naturalne? A tak wogole to faceci sie z tego smieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie ????
Hej :) Powiem Ci, że ja już z tego nic nie rozumiem :o Dzwoniłam wczoraj i zapisali mnie na 14 kwietnia ! Na pewno kwietnia, bo dwa razy mi powtórzyła i prosiła, żeby zapisać :o Ja nie wiem, dlaczego Ty masz na maj... A co najśmieszniejsze, to jak dzwoniłam w zeszłym tygodniu, to podała pierwszy wolny termin na 28 kwietnia, a teraz nagle 14 ? W dodatku Ty dzwoniłam przede mną i masz dopiero na maj ??? Nic z tego nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie ????
*dzwoniłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie ????
maxima1609 Zobacz na ranking lekarzy, na tą całą Peciak, hahhaha. W życiu do niej nie pójdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Po twoim wpisie odrazu zadzwoniłam upewnić się czy aby napewno to maj i oczywiście potwierdziła ,a twój termin mogł wyniknąc z tego ,że ktos zrezygnował z terminu i poprostu miałaś szczęscie:).Co do tej doktor Peciak to rzeczywiście raczej porażka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie ????
Ja też zadzwonię jeszcze raz, żeby się upewnić... Bo może ona się zwyczajnie pomyliła...? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
korzystam z usług doktor Peciak i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ,a co konkretnego u niej robiłaś?Bo wyczytałam o niej ,że ma straszne ceny i jakość też taka sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
kilku moich znajomych również korzystało z jej usług i są bardzo zadowoleni : ) ja miałam depilację laserową i mezoterapię igłową, kolezanka robiła botox i wypełniała bruzdy wargowo-nosowe. Pełny profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corusia
witam, ja też jestem zainteresowana tym zabiegiem w okolicach bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corusia
zastanawiam się nad tą Anetą Ptak, poszperałam na forach i doszłam do wniosku , że chyba będzie to najlepszy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
Faktycznie ciekawe opinie na forum ma dr. Ptak. Wybór należy do Ciebie :) Ja jednak pozostane przy swoim zaufanym lekarzu dr.Peciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corusia
ja dzwoniłam w Środę i mam konsultację na 05.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ciekawa jestem na co się decydujesz?ja tak naprawdę jeszcze nie wiem,a swoją drogą bardzo późny mam ten termin doiero 12.05:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie ????
hej, hej :) Przepraszam za tak długą nieobecność, ale trafiłam na 2 miesiące do szpitala :o Tak więc marzenie o pięknych ustach musiałam przełożyć :( A co tam u Was ? Zaglądacie tu jeszcze ? Była któraś z Was na zabiegu u dr. Ptak ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×