Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co polecacie ????

POWIĘKSZANIE UST-BIELSKO BIAŁA, OKOLICE !!!!!

Polecane posty

Gość viki1980
byłam u pani anety ptak tydzień temu,udało mi się dostać wcześniej!!! ale widziałam kalendarz-ona ma terminy na koniec lipca...Usta mam piękne,a pani doktor jest na prawdę extra.Bardzo miła i wszystko mi wytłumaczyła,zabieg prawie nie bolał.Miałam preparat Juvederm 4 zapłaciłam 900 złotych.dzięki za info na forumcdzięki wam tam trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatry
Ja byłam u Wojciecha Żarowa, znalazłam go w sieci, dermatologiabielsko.pl Za pierwszą wizytę nic nie płaciłam! Wypełniał kwasem hialuronowym. jestem bardzo zadowolona. ma placówke w centrum koło szpitala na Wyspiańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia! http://goo.gl/OKk8n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikiiiii
Moja przyjaciółka była na mezoterapii igłowej w http://www.laserdelux.pl/bielsko-biala/mezoterapia-iglowa/ . Bardzo fajnie ten zabieg ujędrnił jej skórę i zredukował zmarszczki mimiczne. Efekt utrzymuje sie 2-3 lata, jeśli podda sie raz lub dwa razy w ciągu roku temu zabiegowi odświżającemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natraa33
W przypadku takich rzeczy jak mezoterapia to bym polecała ekipę z Estelium w Bielsku Białej na Broniewskiego. Profesjonaliści, wszystko tu jest na najwyższym poziomie – sprzęt i obsługa. Salon jest nowy, będzie Moze drugi miesiąc od kiedy działają, także wyposażenie naprawdę robi wrażenie. Mają technologie, które w innych gabinetach w Bielsku brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam kilka zabiegów w Centrum Medycyny Estetycznej REMEDEST w Ustroniu www.remedest.pl Usta są takie naturalne teraz po zabiegu. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsiora
tylko nie Aneta Ptak hujnia po prostu odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ODRADZAM BODYCLINIC. Mam powikłania po wypełniaczu i zostałam zostawiona sama sobie. Zabiegów nie wykonuje lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze miałam suche usta i koleżanka przekonała mnie, żebym skorzystała z kwasu hialuronowego. Umówiłam się na wizytę do pani Aleksandry Sobczyk – Smereczyńskiej, bo wolałam kontakt z lekarzem medycyny estetycznej, a nie kosmetyczką. Powikłań żadnych nie miałam. Kontrola za darmo po zabiegu. Przestałam się w końcu oblizywać non stop :) Opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×