Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzik 28

Moim problemem są wiecznie zaczerwienione oczy.Pomocy

Polecane posty

Gość Madzik 28

Borykam się z tym od ok pięciu lat.Mam dosc dużą wade wzroku i w ciagu dnia nosze soczewki ( -6), w domu staram sie zakładać okulary.Soczewki nosze od 18stego roku zycia. Ale nie sądze aby było to spowodowane tymi soczewkami.. jeden z okulistów u których byłam kazał mi odłozyć je na pół roku a oczy nadal robiły sie zaczerwienione ( w ciągu dnia mam 2-3 momenty kiedy czuje że robią się wilgotne i wtedy wiem czuje iz mocno sie zaczerwieniają). Dodam że byłam jeszcze u trzech innych specjalistów : przypuszczali alergię ( brałam tabletki), suchosc oka ( wkrapiałamkrople i maści) Oczymam przebadane pod wzgledem cisnienia i wszystko jest w porządku... Juz sama nie wiem co mam zrobić bo nawet nie moge sie umalować bo to brzydko wygląda :( mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuję stąd: http://forum.gazeta.pl/forum/w,211,117688747,122763626,Re_do_Issey_.html "> Niestety nic nie robie z moimi oczami, tzn nie bylam u lekarza z tym. ale odkad > pamietam zawsze mialam obwodki oczu czerwone, no sleczenie przed kompem tez ni > e pomaga:( jak i suche powietrze w pomieszczeniu. Ale w koncu musze sie za to w > ziac. Kup sobie przede wszystkim do mycia spojówek (rano i wieczorem) sól fizjologiczną, np. Gilbert NaCl), jeśli miewasz bardzo zmęczone, szczypiące oczy, przekrwione, swędzące coś z chlorowodorkiem antazoliny i tetryzoliny (np. Spersallerg - na receptę), dodatkowo bardzo dobre środki nawilżające spojówkę oka likwidujące zmęczenie, suchość - Hialeye 0,2 i 0,4% (mają gęstą konsystencję - przynoszą szybko ulgę, po otwarciu 30 dni można je przechowywać), Pvp Comod (rzadka konsystencja - potrzeba większej ilości do szybkiej ulgi, wygodne opakowanie i plus za to, że mogą być otwarte 12 tygodni), Lakripos Gel (świetny, treściwy, najlepiej przed snem), i Allergocrom (przynosi ulgę, dobre i tanie). I jeśli masz problemy latem - pomyśl o doustnych lekach przeciwhistaminowych, branie ich co jakiś czas jest potrzebne, w takich przypadkach. " Jeśli nie próbowałaś tych rzeczy to myślę, że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaH8204
Uzywaliscie preparatu co sie nazywa Lakripos? No bo wyszukiwalam informacji na temat tego preparatu i nic nie moge znalezc. Moze mozecie cokolwiek napisac mi o tym prepearacie? Warto go kupowac, testowaliscie zamienniki? Na tej stronie zanalazlam troche komentarzy o Lakripos: http://www.listalekow.pl/lakripos/ - myslicie, ze to rzetelne informacje? Nie chcialabym sie i roztrwonic bezsensownie kaske, dlatego czekam na Wasze cenne rady. Dziekuje z gory za ewentualna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×