Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pudliszek z puszki

Dlaczego ja? oraz Trudne sprawy

Polecane posty

Oglądam. ZAJEBISTE :classic_cool: Lubię też Pamiętniki z Wakacji, NOWY pod punkt Dlaczego Ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PartyHard
Te seriale są rewelacyjne! Groteskowa konwencja w najlepszym wydaniu. Przyjrzyjcie się tej misternej kreacji językowej, w dialogach doskonale odwzorowano prymitywny język, którym posługują się niektórzy Polacy. A te sceny, te wątki z pozoru wzorowane na codziennym życiu, ale przecież wiadomo, że nikt by weń nie uwierzył. Dla mnie to parodystyczny majstersztyk i wysublimowany humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie: jak to się stało, że kilka osób występujących w "Trudnych Sprawach"oraz "Dlaczego ja" widziałam później w programie Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku"? Siedziały na fotelach i opowiadały o jakichś tam "swoich" życiowych problemach, w zależności od tematu danego odcinka. Z tego powodu nie oglądam RwT od wielu miesięcy. Bo o ile wiem, że w omawianych tu programach grają aktorzy-amatorzy, o tyle już ich udział w "Rozmowach w toku" odebrałam jako robienie ze mnie - widza zwyczajnie debila. Gdyby chociaż pani Ewa umieściła gdzieś informację, że zmieniła formułę swoich programów i oto biorę udział w szopce, to ok. Ale przez wiele lat przyzwyczaiła mnie do wysokiego poziomu swojego programu, a tu nagle wyskakuje z ludźmi, którzy udają kogoś kim nie są i wciska mi kit? Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis w dlaczego ja chlopak co byl swiadkiem molestowania siostry przez macoche wygladal jak pederasta z tlustymi,dlugimi wlosami. byl tak beznadziejny ze powinno sie go zamknac za sam wyglad i podrzedna gre hahahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie: jak to się stało, że kilka osób występujących w "Trudnych Sprawach"oraz "Dlaczego ja" widziałam później w programie Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku"? Siedziały na fotelach i opowiadały o jakichś tam "swoich" życiowych problemach, w zależności od tematu danego odcinka. Z tego powodu nie oglądam RwT od wielu miesięcy. Bo o ile wiem, że w omawianych tu programach grają aktorzy-amatorzy, o tyle już ich udział w "Rozmowach w toku" odebrałam jako robienie ze mnie - widza zwyczajnie debila. Gdyby chociaż pani Ewa umieściła gdzieś informację, że zmieniła formułę swoich programów i oto biorę udział w szopce, to ok. Ale przez wiele lat przyzwyczaiła mnie do wysokiego poziomu swojego programu, a tu nagle wyskakuje z ludźmi, którzy udają kogoś kim nie są i wciska mi kit? Żenada. X Mimo że ktoś to napisał ponad rok temu podpisuję się pod tym ;) RWT zeszły na psy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tv to jakaś jedna wielka mafia i wciskaja nam kit hehe dlatego do wszytskiego trzeba miec dystans a nie jak niektórzy kierowac sie tym co nam pokazuja wrecz nakazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amka25
Te programy czy seriale, kto wie jak to nazwać, to dla mnie jedna wielka masakra. Wolę obejrzeć sobie jakiś porządny film, a nie to coś w tv. Mam konto na https://filefox.pl/ i ściągam filmy takie jakie chce obejrzeć i kiedy mam na to ochotę. Tego nigdy nie będę oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to możliwe,że ludzie oglądaja takie badziewie w telewizji.Gdzie tylko przełączy sie jakikolwiek kanał wszędzie lecą beznadziejne seriale,nawet nie wiem ile tego już jest.Skąd oni biorą tych beznadziejnych aktorów i kto wogóle pisze takie głupie scenariusze, a najgorsze jest to, że ludziska sie ty czymś jeszcze zachwycają- tych bałwanów to podziwiam.Za komuny były tylko dwa kanały i działo sie o wiele wiecej w telewizji niż dzisiaj.Zastanawiam sie po co płacić abonament ,chyba tylko żeby utrzymywać tych oszołomów z głupawych polskich seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to możliwe, że ludzie oglądają takie badziewie w telewizji. Gdzie tylko przełączy się jakikolwiek kanał wszędzie lecą beznadziejne seriale, nawet nie wiem ile tego już jest. Skąd oni biorą tych beznadziejnych aktorów i kto w ogóle pisze takie głupie scenariusze, a najgorsze jest to, że ludziska się ty czymś jeszcze zachwycają- tych bałwanów to podziwiam.Za komuny były tylko dwa kanały i działo się o wiele więcej w telewizji niż dzisiaj. Zastanawiam się po co płacić abonament ,chyba tylko żeby utrzymywać tych oszołomów z głupawych polskich serial. Programy tego typu rujnują ludziom umysły. Te seriale są tak żałosne ,że tego nie da się oglądać, nawet sztuczne jabłko nie jest tak sztuczne jak te mega sztuczne seriale. Program dla idiotów, żenada i PRZESTAŃCIE EMITOWAĆ TAKI KAŁ W TELEWIZJI !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeeee
czysty debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zobaczyłam chwilę na polsacie "dlaczego ja", to jest straszne, głupie teksty, krzyki, kłótnie, tv nie ma już czego pokazywać to wymyśla takie idiotyczne programy, ludzie to oglądają i potem wprowadzają we własne życie sceny z odcinków. Ja po chwili przełączałam na inny kanał, a następne... wyłączyłam tv i coraz częściej tak robię bo to tylko strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to takie ma być. Ludzie lubią wiedzieć co dzieje się u kogoś więc takie seriale mają wziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego oni wszyscy tak krzyczą nie potrafią mówić normalnym tonem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×