Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slubniaczek11110

czy ktoras z was bedzie miala sztuczne rzesy na swoim slubie?

Polecane posty

Moja koleżanka miał kępki z kącikach oczu. Wyglądało super. Zdecydowała się na takie rozwiązanie, bo na Sylwki nosiła sztuczne i zawsze coś jej się odklejało, więc nie chciała ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na ślub będę miała robione metodą 1;1 , miałam juz kilka razy w ten sposób przedłużane i zawsze z efektu byłam zadowolona i minimum 2 tygodnie do uzupełnienia wystarczały. Wcześniej nosiłam kępki przez 2 lata z przerwami, też polecam szybciej wypadają ale min 5-7 dni wytrzymują , naklejałam je na klej z Douglasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnakawa
ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodkie marzenia
ja też jestem za zakładaniem rzęs metodą 1:1 wtedy jakoś rzęsy wyglądają najbardziej naturalnie , ja preferuje te z włosia norek, , uważam, że wesele rzeczywiście jest takim dobrym momentem , żeby sprawić sobie takie piękne rzęski , kępki jakoś do mnie nie przemawiają, a jakiej firmy używacie, ja najczęściej Laura Vito bo koleżanka stylista ich używa i mówi, że są bardzo dobrej jakości , może je kupić tutaj www.abclashes.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już po...
kępki na ślub to jakaś masakra, bo widać że są sztuczne. 1:1 są super, ale często dziewczyny nie potrafią tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cossska2
Ja nie przedłużałam jeszcze swoich rzęs, bo mam swoje długie i ładne, jednak postanowiłam je troszkę podkreślic. Ja co 3 tygodnie robię sobie aplikację Nouveau Scary i powiem Wam ze wyglada to swietnie i nie ma potrzeby tuszowania rzęs. Naprawde to tez swietne rozwiazanie jesli chodzi o ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna2015
Ja miała te sztuczne rzęsy na moim ślubie http://www.neicha.pl/ i byłam z nich bardzo zadowolona. Wyglądały naturalnie, trzymały się naprawdę długo, mimo ogromnego wzruszenia i hektolitrów łez; ) Jedne z najlepszych rzęs na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamiast doczepianych kupiłam sobie serum do rzęs xxl biotebala, które pobudza wzrost rzęs i ****ardzo wzmacnia. Już po kilku tygodniach zauważyłam, że rzęsy zaczynają naprawdę fajnie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pasują mi sztuczne rzęsy i reż się zdecydowałam na serum biotebala, żeby je wydłużyć na ślub. Widziałam u koleżanki efekt i bardzo mi się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również skusiłam się na to serum. Używałam dwa miesiące wcześniej, przed ślubem i jestem bardzo zadowolona z efektów. Rzęsy wyraźnie się wzmocniły i pogrubiły, po odpowiednim wytuszowaniu wyglądają na zdjęciach zjawiskowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam mieć dłuższe rzęsy, ale sztuczne rzęsy wg mnie bardzo osłabiają i nie chciałam doklejać. Dlatego zdecydowałam się na to serum biotebala na kilka miesięcy przed ślubem. Efekt rewelacyjny. Rzęsy wyglądały na ślubie przepięknie i były znacznie gęstsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×