Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

falea

Niekapiący kubek niekapek - istnieje?

Polecane posty

Przed chwilą wywaliłam szósty już kubek do kosza, kołdra się suszy przy kaloryferze, dziecko już śpi. Cholery dostanę! Czy może ktoś polecić kubek, z którego by nie ciekło? I chodzi mi o krawędź kubka, nie ustnik, choćbym nie wiem jak mocno dokręcała i tak cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do falea
dla dziecka w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co????
prawie 3 lata i pije z kubka niekapka? litosci falea:O a to nie ty mowilas ze twoje dziecko ma problemy z mowieniem? wiesz ze kubki niekapki w tym wieku bardzo zle wpływaja na cały uklad aparatu mowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaodp
Nie ma takiego kazdy albo przecieka albo sie z niego leje. Moja corka nie chciala niekapkow odrazu szklanka ma prawie 3 lata.Daj bidn ze slomka nie kapia sa lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko pije ze wszystkiego, nawet z kalosza. A mleko na noc daję jej w niekapku, by mi się nie oblała i tyle. Dziękuję ani i wiosennej mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu synowi daje niekapek do łóżka, bo budzi się w nocy, bardzo suche powietrze. W ciągu dnia pije normalnie z kubka, bądź szklanki. Ma 2,5 roku. Wynika to z tego, że żal mi było go gdy oblewał się piciem w nocy, płakał itd. A tak spokojnie sobie pije. Falea przetestowałam masę kubków, większość cieknie, ostatnio kupiłam najtańszy jaki był bo chyba za 7-8 zł http://www.piccolo.sklep.pl/akcesoria-do-karmienia/1128-kubek-nie-kapek-baby-mix.html i ma naprawdę dobrą uszczelkę, nie leci. Mój syn pije jeszcze z tych butelek bidonów, np. Żywiec itd. tylko czasem zapomniał je zamknąć w nocy. A próbowalam prawie wszystkich, ale nic nie pobije kubka 360 stopni z LOVI masakra, jak któregoś dnia mnie cholera wzięła to szybko wylądował w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko gwarantuje ci ze ten kubeczek bije na głowe wszytkie inne. http://allegro.pl/smaska-kubek-kubki-dla-dzieci-2-szt-2-kolory-ikea-i1497057210.html sama z niego 3 razy całe piecie wylałam. zakrętki WCALE nie trzymają. To największy szajs jaki można było kupić. I o dziwo ikea, a mam z ikea różne naczynia kubeczki itd i były świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Ikea mam żabkę, ale ona nie była niekapkiem :D. wiedziałam więc na co się decyduje :D> Ale ten 360 masa kasy, bo w sklepie zapłaciłam za niego prawie 50 zł, do tego cieknie z każdej możliwej strony. Masakra :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabliczka kochana
wiosenna mama:O SMASKA z Ikei nie jest niekapkiem:O to po prostu kubek z ustnikiem:O co za idiotko z was to szok:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest niekapkiem ale nie nadaje się dla dzieci. Nakładki w kształcie piesków są luźne i nie trzymają się na kubku. Jeśli dziecko podniesie za tą nakładkę napełniony kubek kubek wypada i się rozlewa. Myślę, że przy okazji "niekapków" warto o tym napisać zeby inne mamy były zorientowane przed zakupem tego kubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahhahahahhahhah
wiosenna mama ales ty tępa:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te złośliwości.... ja na noc daje w wodę w bidonie Canpol, czasami troszkę kapnie, ale nie za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak złośliwe komentarze tak dużo wnoszące do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awent....
awent nam sie sprawdzil w 100% ale dziecko 3letnie i niekapek???? haloooo ktos tu sie pomylił ,nierob z dziecka ułómnego on juz jest duzo i powinien pic z kubka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak spytam
falea - 3 latkowi dajesz mleko na noc w niekapku, rozumiem że łóżku pije. A mycie zębów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam babeczki serdecznie za linki, jutro na zakupy i może coś uda się kupić. I tak daję dziecku niekapek do łóżka, nie widzę w tym problemu, mała pije, oglądamy razem Martę lub Misia Krzysia i jest super. A potem ząbki, buzi i dobranoc, myje się przed kolacją, żeby mi znowu ktoś czegoś nie zarzucił. A pić potrafi ze wszystkiego, powtarzam, sama sobie nalewa mineralnej z 1,5 L butelki do szklanki i pije. Pije z klocków, misek, kubków, szklanek i wspomnianego wcześniej kalosza (raz jej się zdarzyło) Za to nie używała nigdy smoczka, drogie mądralińskie. A temat jest o niekapkach, a nie o zwyczajach wieczornych mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMEE TIPPEE
REWELACYJNY JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny jest ten z Lovi, a w jakiej jest cenie? Ten z aventu, cieknie przy krawędzi i z krawędzi ustnika, miałam takie dwa, widocznie jakieś felerne. Najważniejsze, żeby krawędzie nie przeciekały, a z ustnika może się lać, z każdego kubka powywalałam silikonowe wkładki. No żeby można było dziada w środku umyć, bo teraz został nam jeden, który ma gumowy ustnik i żadne patyczki do uszu nie dają mu rady, jakaś ta guma taka parszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak spytam
ja z ciekawości pytałam, nie ze złośliwości. Sama polecam niekapek Aventu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tak spytam
aa bo problem jest w tym co wlewasz do kubka. Mi ciekł każdy przy sokach typu Kubuś. Ale już przy wodzie, herbacie i zwykłych sokach tylko ten z Aventu nie ciekł. Widocznie z mlekiem jest jak z Kubusiami - ciut za gęste. Przestaw się na bidon, albo na picie z kubka na siedząco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że tak spytam - ok, ale powyższe wpisy zarzucały mi robienie z dziecka ułomnego, więc wytłumaczyłam. Te z TT mają dużą pojemność, też fajnie wyglądają, chyba sobie wydrukuje wszystkie przykłady i będziemy szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×