Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lotttomanka222

znacie kogos kto wygrał w lotto?

Polecane posty

Gość gość
Acha! No i znam (niebezpośrednio) kilka osób, które wygrały szóstki. Mój kuzyn jest krupierem w kasynie i tam jest takich pełno. Stąd też widać, czemu tych milionerów ni widu ni słychu - odbija im i wszystko przetracają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wygralem w lotto 3.5 mln zlotych.Zbudowalem dom 110mkw mieszkam razem z zona nie mamy dzieci. Kawalerskie mieszkanie dalej wynajmuje.Zyje z wynajmu 4 mieszkan i z procentow 2mln. Rzucilem prace gdyz mam tylko srednie wyksztalcenie i nie chce mi sie pracowac za 2000netto. Mamy dwa auta. Nikt poza nami nie wie ze wygralismy. Pomagamy w rodzinie nie sa to duze kwoty i wspieramy rodzinny dom dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może podzielisz się w jaki sposób wygrałeś jakieś specjalne numery? czy często grałeś? ile kuponów wysyłałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gralem na chybil trafil jak byly kumulacje ze mna wygrala jeszcze jedna osoba. Nigdy nie wydalem wiecej niz 10 zl. Wygralem trzy lata temu za 6 zl. Jak jestem w kiosku to czasem puszcze zaklad. Uwarzam ze swoj limit szczescia wyczerpalem. Wczesniej mialem czworke 116zl pod koniec 2002 roku. Taka ciekawostka na pocztku lat 80 dziadek wygral w loterii dwa auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy przestałem grać codziennie wygrywam 5-10zł bo pieniądze zostają mi w kieszeni=rocznie ok.2000 zł!mogę kupić telewizor pralkę,komputer itd. a oddawałem te pieniądze oszustom!pracowałem w firmie reklamowej i wiem ze lotek z wyprzedzeniem zamawiał reklamy kumulacji czyli je planuje? totolotek cię nie buja Ty mu stówę on ci chu..... a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem najlepszym dowodem na to, że można coś wygrać. Zawsze kupuję losy na tej stronie http://playlotto.eu/ można tam brać udział online w naprawdę wieluu loteriach, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często zaglądam na playlotto.eu, fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często gram na playlotto.eu. Świetna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie można się rozerwać na playlotto.eu, nie wychodząc z domu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ciekawostek ostatni raz trójka wypadła w Sylwestra 2016 do 16 marca 2017. Loterie robią oszuści,np. w regulaminie jest coś, czego nie ma w życiu. Jednak "wygrałem" w zdrapce lotto 2 x 50 złotych od razu, wiedziałem, że wygram, głośnik bezprzewodowy Philips, zegarek Sony, słuchawki Sennheiser HD, 2 bilety na koncert w Warszawie, tablet, telefon, drobiazgi. I na sześć zakładów w lotto sześć trójek jednym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze by dali komuś wyzsza wygrana niz 2mln, wyższe do obdarowania rodzin lotto. Tam jest kilka firm. Mnóstwo ściemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie bajki to możecie swoim dzieciom wciskac- gosc 2016.03.20 . Niezla ściema i reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle zlodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiok z osp
Dalej im napychajcie sakwy... Żyją z waszej naiwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3,5 to mogę łykać, że ktoś na serio wygrał reszta to ustawki dla naiwnych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ędward
Najwięcej wygrałem 300zł w zdrapki za 5zł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi, że 3 miał czy 5 miał to parę groszy wpadło reszta to ustawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałem jednego, ale szczęścia mu to nie przyniosło. Wszystko nasłane dziewczynki z niego wycisnęły. Jakimś sposobem, mafia dowiaduje się o wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariuszWiczyk
Niestety nie!Ja co prawda dopiero zacząłem grać bo kumpel powiedział mi o stronie kuponylotto pl bo tak to do kolektury nie chciało mi się biegać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami n@ciągacze tu i marketingowcy piszą, chca waszej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sie. W koncu bieda i bankructwo zajrzy do lotto, to wtedy poprawia wygrane, żeby trafić 6 to cudu trzeba , szansa 1do ok 15mln... Komputery wszystkim sterują i rżną was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lotto to oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekRusek88
Mój brat wygrał w lotto!On to ma szczęście!Pamiętam jego minę jak zobaczył swoje liczby na stronie wyniki-lotto net xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem już wszystko oprócz szóstki. Czwórek miałem 6, piątkę 1, trójek pełno. Ale gram regularnie. Znam osobiście kobietę, której mąż wygrał ponad 80 tysięcy w multi. Była z nim odbierać nagrodę. Moja znajoma pracuje w kolekturze i miała w swoich rękach kupon wart 2 miliony (szóstka bez kumulacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym wygrała to rzuciłabym robote, kupiłabym małe mieszkanie max 50m, samochó zostawiłabym ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6669999
Nie. Znam kolesia co gra 5lat i nigdy nic. Już do niego dotarło, że to naciągactwo i szfindel. Tyle lat i nic... to o czymś świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TomekRusek88 - piękna ściema:) marketing lotto nie śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Zlodzijstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Prawdopodobnie to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×