Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość juz mam dosyc tego

Mój facet gra w zakładach Bukmacherskich POMOCY!!

Polecane posty

Gość Martyn92
@Yugo Ja powiem więcej - jak zobaczyłam jak mój chłopak bawi się w te zakłady na omnibecie to sama się w nie wkręciłam. To całkiem oryginalny sposób na zrozumienie w związku, bo chłopak mi pomaga obstawiać, a ja mam z tego na drobne wydatki./ A przy okazji sporo emocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WorkOut
No zgodzę sie z tym, że omnibet toakurat dosc trafiony sposób na dorobienie sobie do pensji - zwłaszcza jak się lubi sport i wie co w trawie piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmates
witam wszystkie Panie:)jesli chodzi o zaklady bukmacherskie,to tylko 10% grajacych,czerpie z tego zyski,reszta niestety przegrywa i ma nadzieje na wygrana!?wedlug mnie,osoby ktora obstawia od x lat ,musicie rozmawiac o tym co was nie pokoi,i gdzie widzicie problem,a wnioski nasuna sie same!pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość system wygrywa nie oni
koorfa, jak można być takim debilem i myśleć że coś się "wygra", przecież te systemy nie mają wypłacać tylko doić z naiwniaków kase do dna, nieraz im sypnie małe sumki aby dalej grali, CO ZA DEBILE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaMajk
Ja nie jestem temu przeciwna, bo jeżeli ktoś się interesuje to można o trochę zagrać. Nie stawiam dużych sum tylko tak symbolicznie dla adrenaliny. Natomiast w bet4win udaje się raczej być ponad kreską. Pakiety warte zakupu bo ich autorska analiza zazwyczaj się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak najlepsza jest firma Totolotek S.A. Polecam przejść się do punktu i poczuć wspaniałą atmosferę. Ludzie tu wygrywają pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ktory przegral
gram od 12 lat .zawsze sobie i swoim partnerkom tlumaczylem ze to hobby.Rok temu zaczalem grac przez internet puscilem jakies 100 tys w rok.non stop sprawdzalem wyn iki i obstawualem z telefonu po kryjomu zeby partnerka nie wiedziala.zadluzylem sie przewalilem kase i dotarlo do mnie w koncu ze nigdy die nie odegram i lepiej juz przestac.O wszystkim powiedzialem swojej partnerce .dala mi szanse i i jej n ie zawiode zrobie wszystko zeby juz nie tracic kasy i czasu na zaklady.wole skupic sie na zwiazku.Pogodzilem sie z porazka .nie panuje nad tym ale bardzo kocham swojaj kobiete i wole zyc bez bukacherki niz bez niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna95
Co prawda obudziłeś się po fakcie..ale ważne, że wyciągnąłeś wnioski..Jestem ze swoim facetem 2 lata..przez jakiś czas też bawiło mnie te obstawianie meczy..ale przerosło dopiero, kiedy mieliśmy odłożyć pewną kwotę..doszło do zapłaty, a okazało się, że on nie ma ani grosza..a moje odłożone pieniądze też przegrał..nie wiem co robić..:( Ciągle słyszę, że to pewniak..itd. że to tylko 5 zł..w jeden dzień 8 kuponów..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim sts zatrudniają niezłe laseczki, firma nie moze sie reklamowac to w tensposób przyciaga klientów. A przy okazji panie napiwek dostaną. Mój kumpel poza wygraną zaliczył jeszcze cos jeszcze , jego narzeczona nic o tym nie wiedziała. Ale tak to bywa czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw jest 2 czy 5 zł a jak się okazuje to później 100,. 200 , tysiąc a na koniec bankrut. Mój mąż długo się z tym krył. Jak się okazuje zapożyczył się w banku na sporą sumę ciągle dopozyczal żeby się odegrać aż wdepnął w go***. Powiedział mi jak już miał spore problemy. W rok czasu z tego stresu schudł i wyłysiał. nie grajcie w to chuj*** two. To zniszczy was i wasze rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
No i co w tym złego. Niech tylko robi to z głową. Nie gra w legalnych zakładach, nie stawia więcej jak może wytrzymać wasz budżet no i niech odpowiednio sie do tego przygotuje. Polecam i jemu i tobie serwis legalni-bukmacherzy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki90
Jak grać, to tylko u legalnych operatorów: https://fbuk.com Obecnie polski rynek charakteryzuje coraz to większa ilość zakładów bukmacherskich, które coraz mocniej konkurują swoją ofertą z zagranicznymi firmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też mi mówił że to 5,10 zł że kontroluje to, po czym przyznał się jak zaczęłam go sprawdzać że jest zadłużony na kilkadziesiąt tysięcy w 1,5roku narobił takiego długu.... To jest hazard w pełnym tego słowa znaczeniu. Rozumiem spłacać kredyt na mieszkanie auto, ale nie na debilizm "na pewno wygram".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka765
Gra w zakładach bukmacherskich to nic złego. Mój chłopak też gra i dzięki stronie http://bukmacherka.net zarabia fajną kasę, dlatego też jestem bardzo zadowolona. Warto ją odwiedzić i przekonać się że dzięki niej można zarobić trochę kaski. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilKowalski75
Gra w zakładach bukmacherskich to nic złego. Poleć mu stronę https://www.bet-club.pl/. Może tam znaleźć zestawienie i porównanie najlepszych bukmacherów legalnych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowa mam trójkę dzieci ostatnie ma cztery miesiące. Od pewnego czasu mój mąż zaczął grać w zakłady bukmacherskie bo mu poradził jego jeb ... Kolega. Nie wiem już co robić wszystko jest na mojej głowie dom dzieci szkola dosłownie wszystko jemu nie można nawet uwagi zwrócić bo pokazuje nerwy. Nie dość że nie śpię po nocach To jeszcze cały dzień na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 12:27, Gość juz mam dosyc tego napisał:

nie ma tu osob ktore maja ten sam problenm?

Witam jestem tutaj nowa mam trójkę dzieci ostatnie ma cztery miesiące. Od pewnego czasu mój mąż zaczął grać w zakłady bukmacherskie bo mu poradził jego jeb ... Kolega. Nie wiem już co robić wszystko jest na mojej głowie dom dzieci szkola dosłownie wszystko jemu nie można nawet uwagi zwrócić bo pokazuje nerwy. Nie dość że nie śpię po nocach To jeszcze cały dzień na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×