Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dskbhufgadfed

Seks oralny z połykiem!

Polecane posty

Gość dskbhufgadfed

Jeszcze do niedawna w życiu bym się nie zgodziła na seks oralny z połykiem , jednak poznałam pewnego faceta , jestesmy razem i nie mam żadnych granic , a "laske z połykiem" mogłabym mu robić kilka razy dziennie :P strasznie podnieca mnie gdy czuje jego nasienie w ustach a potem połykam :P mogłabym tak naokrągło...chore?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskbhufgadfed
podnoszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskbhufgadfed
Ja też tak myślałam dopóki nie połknęłam , moze to kwestia odpowiedniego partnera ?!Z poprzednimi nigdy tego nie robiłam , nawet zamiaru nie miałam , z tym jest inaczej ...sprawia mi to wielką frajdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeee..
nigdy w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskbhufgadfed
Kurde to chyba ja jestem jakas nienormalna :P ale ten jego obłąkany wzrok gdy dochodzi mi w ustach :P mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaadsfa
to smacznego,BUHAHAHA ale masz sie czym chwalic, ze sperme polykasz jak bys tak widelec polkla to masz czym sie chwalic,ale sperma kazda to potrafi tylko nie kazda jest tak zdesperowana jak ty:-P opowiedz ze sperme polykasz swojemu tacie i mamie napewnos ie uczesza co za spermojada wychowali, jak jestes z tego tak dumna to rodzicom opowiedz a nie nam;TY JESTES TANIA LASAKA W UTRZYMANIUA; zamiast piwa to sperma cie napoji:-P skad takie blachary sie biora,twoja matka tez tak robi zapewne:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mojemu lubię... heh :D No cóż, szczęściu czasem trzeba dopomóc... To nic dziwnego, tylko pogódź się z tym że wyznawczynie jebanego katolandu będą cię wyzywać od dziwek, mimo, że nią nie jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskbhufgadfed
Własnie widzę , że sie cnotki niewydymki zleciały, kładą się na łózku rozkładają nogi , facet wchodzi , dochodzi , wychodzi i już :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskbhufgadfed
aadsfa skad w ogole wiesz , ze to obrzydliwe skoro nigdy nie probowałas ?! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwesasd
proponuję jeszcze wypić jego siki i zjeść jego kupę, to dopiero frajda dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7LAT
NO BEZ PRZESADY ODRAZU NIE JEST DZIWKĄ KAŻDY LUBI CO UWAŻA JA BYM TAK NIE ZROBIŁA BO TO JEST DLA MNIE OBLEŚNE ALE JAK ONA TO LUBI TO NIECH ŁYKA ILE CHCE I CO CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku jest niefajnie, ale można sie przyzwyczaić do smaku spemy i zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła z lamusa i..
ochyda to wziąc po analnym w usta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny pukacz
Ty lamusA CHOLERO JEDNA, piszę sie OHYDA.... . Kurde balans lubię jak mi ssie i połyka...., kurka na wacie, ale ma wtedy wladzę na Pukaczem, nawet cyrograf bym w tym momencie podpisał! SSIJCIE I POŁYKAJCIE DZIEWCZYNY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjaaaaa
słyszałam że to dobrze wpływa na cerę, prawda to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pure life
glupie koczkodany! Kazdy rodzaj seksu jest fajny, jesli tylko podoba sie obojgu partnerom. Wielkie mi halo...laska z polykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pure wlasciwie to masz racje, ale autorka odkryla cos nowego i cieplego jest po prostu zachwycona ja jak zrobilam pierwszy raz faciowi laske to dlugo chodzilam podniecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiem. To nie bylo do zalozycielki posta tylko do calej reszty co im kutasy smierdza i sa fu i be, bo jak one wszystkie potem beda swieta komunie na niedzielnej mszy do ust braly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytjk
Taaa, zakładacie durne tematy o lasce z polykiem czy analu, jakie to fajne itp, a później macie pretensje jak ktoś się wyraża że mu takie formy aktywności seksualnej nie odpowiadają i nie popiera tego Po ciula się tym chwalicie, lubicie to róbcie sobie co chcecie, nikomu nic do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskbhufgadfed
Chciałam się tylko podzielić z wami swoimi odczuciami , bo naprawde mogłabym to robic na okrągło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskbhufgadfed
Rózne podejscie mają kobiety do tego typu seksu , ja tam uwielbiam go piescic w ten sposob , jestem cholernie napalona gdy jeczy mi z rozkoszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskbhufgadfed
Na twarz własciwie nie próbowalismy :PAle poki co mój TŻ sam prosi abym mu połknęła , zawsze pyta czy dzis tez to zrobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atari zwei
jeśli kobieta związana jest z powodów innych niż miłość (pieniadze, opinia społeczna, w skrócie k..rwa) to seks traktuje minimalistycznie w tym brzydzi się robić loda. pozdrowienia dla dziewczyn, ktore lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne dasz rade!! Co do smaku spermy to nie tylko ananas ją słodzi, ale również dieta bogata w "czyste" węglowodany. Odżywki też słodzą sperme. Słonecznik powoduje oczyn słony. Nawet bardzo. Regularne jedzenie jajek z kolei powoduje odczyn kwaśny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abu Zabi
Nigdy przenigdy nie pozwoliłem żadnej z dziewczyn na połknięcie mojej q***sowej wydzieliny :] Dla mnie to maksymalna perwersja i jest to raczej nie do przeskoczenia, mimo że sam uwielbiam zlizywać soki z c**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mi wypija połowę ładunku,a na cały jeszcze nie może się zdecydować.To jest wspaniałe uczucie,które nas bardzo zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D25D
Przysięgam, że zrzygałabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam sperme. zbieram caly tydzien do wiadra od roznych dawcow, a potem wypijam do niedzielnego obiadu. co zostaje to pasteryzuje w słoikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę kupić pół litra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×