Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewimy

w ktorym tygodzniu ciazy widzialyscie bicie serduszka malenstwa na usg??

Polecane posty

Gość niewimy
27 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_na_wiosne
dziewczyny, w 6 tygodniu może być stanowczo za wcześnie na widoczne serduszko i nie ma co panikować, U na spojawiło się w 7 i 3 dn a wcześniej w 6tyg zrobiłam USG i wpadłam w panikę. Niepotrzebnie, wszystko zależy od implantacji zarodka, teraz jestem w 34 tc a dzidziuś to prawdziwy kolos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara jakich mało
Co do karty to ja też miałam właśnie późno założoną, na czwartej wizycie, w 12 tygodniu ciąży Na pewno mimo wszystko będziesz się denerwować, ale naprawde nie ma się co stresować na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie spokojnie
no widzisz a ja miałam 18 stycznia czyli tydzień przed Tobą i na Twoim etapie to ja byłam właśnie 2 tygodnie temu i jak poszłam na USG to nie było nic widać ! nawet pęcherzyka ! :) a Ty pęcherzyk masz i martwisz się że serduszka nie było, to co ja miałam powiedzieć ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewimy
macie racje bardzo wam dziekuje naprawde bardzo jestescie bardzo kochane, mimo ze was nie znam dalyscie mi poczucie ze nie jestem sama ze swoimi rozmyslaniami, napewno wszystko bedzie dobrze dziekuje. Postaram sie nie myslec o tym i uswiadomic sobie ze tak ma byc, nastepna wizyta 30 marca i juz wszystko bedzie widac wezme meza na wizyte niech tez sie wzrusza tym serduszkiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewimy
ide na spacer kobietki zaczerpnac troszke świeżego powietrza. Tak bardzo ciesze sie z teog dzieciatka mimo tego ze nie do konca bylo planowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie spokojnie
idź spaceruj,oddychaj świeżym powietrzem i dużooo odpoczywaj :) no widzisz, my staraliśmy się 12 mscy były to bardzo ciężkie i bolesne miesiące, kosztowały nas dużo pieniędzy, zdrowia i w ogóle i kiedy lekarze nie dawali szans na naturalną ciążę stał się cud ! :) powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam u swojej kruszynki serduszko w 5 tyg i 5 dniu........ a wczoraj widziałam na usg cipcioszkę - będziemy mieć córeczkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam u swojej kruszynki serduszko w 5 tyg i 5 dniu........ a wczoraj widziałam na usg cipcioszkę - będziemy mieć córeczkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam w 6 tyg i nie było widać. Okropnie się wtedy zmartwiłam bo zapewniał, że już bedzie. Kart tez mi wtedy nie założył. Ale tydzień pozniej juz było wszystko tak jak być powinno :) I własnie też mi powiedział, że wygląda na to, że ciąża jest młodsza niż to wynika z ostatniej miesiączki. Takze spokojnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny, to bywa bardzo
różnie. Też późno owuluję. W pierwszej ciąży na pierwszej wizycie też było widać tylko pęcherzyki (były dwa początkowo), a później w 8 tygodniu równo zobaczyłam wyranie bijące serduszko. Wtedy też założono mi kartę. Obecnie jestem wdrugiej ciąży. Wg OM poszłam do gina w 5 tyg. i 6 dniu, ale lekarz (zgodnie z moimi danymi:) na podstawie testów owu, stwierdził, ze Maluszek jest o tydzień młodszy. Zlecił badania, stwierdził, ze pęcherzyk jest prawidłowy i ciąża maciczna i nic więcej. Wizytę mam za 4 tygodnie. Wiem, ze różne rzeczy się zdarzają, ale nie ma co się dodatkowo stresować. Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
jestem w 8 tc a serdzuszko widzialam jak bije wtedy kiedy sie dowiedzialam o ciazy, czyli w 6 tc, w 7 tc zmiezono mojemu malenstwo juz tetno, wysztko jest w porzadku, jestem taka szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka2505
Dziewczyny, tak sobie czytam Wasze posty żeby się uspokoić:) Pierwszej ciąży nie planowałam i nawet nie wiedziałam że już jestem w 8 tyg:) i tak było najlepiej bo się nie stresowałam czy widać zarodek czy nie, czy bije już serduszko czy nie itd. A teraz jest w 6 tyg ciąży, na usg byłam w 5 i było widać pęcherzyk, ale narazie bez zarodka, wizytę mam za tydzień i już się nie mogę jej doczekać, chciałabym zobaczyć już fasolkę i wiedzieć że tam jest! ale to są nerwy:(( mam nadzieję że niepotrzebnie się martwię i wszystko będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam na usg jak wg OM miałam 6t6d a z usg pokazało że jest 6t0d biło już serduszko Teraz za to martwię się czy dobrze się rozwija... Ciąża to jeden wielki stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9/10 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobasek23
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×