Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ja82

dac dziecku cala kiwi?

Polecane posty

moje dziecko ma 10 miesiecy. czy moge mu dac kiwi do zjedzenia? taka starta, tylko te pesteczki malutkie beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zroznicowana
Ja dawalam juz :) Jak to pierwszy raz to moze daj polowe i zobacz jaka reakcja bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy raz dopiero niedawno dalam ale nigdy wiecej. cala noc nie mogla spac i sie prezyla. mysle ze to przez pestki wzdec dostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki.......
CAŁE!!!!! kiwi!!!! a nie całą kiwi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A COOOO
jak 1 raz to nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka33
całe na pierwszy raz? w zyciu:O sama mam alegrie na kiwi, dostaje takich dusznosci ze glowa mala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój skończył 8 miesięcy i już mu dawałam, wczoraj np. zżarł 2 pomarańcze, zależy jakie masz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss M...8 miesieczniak zjadł 2 pomarancze? oszalałas? cytrusy sa masakrycznie pryskane, a efekty zjedzenia takiej ilosci chemicznych cytrusów dziecko odchoruje na bank, jak nie teraz to za jakis czas... maz mojej siostry pracuje w takiej firmie ktora zajmuje sie dystrybucja owoców cytusowych na poludniowa polske...to co on opowiada to przechodzi ludzkie pojecie...te drozsze owoce sa nawet nastrzykiwane kazdy z osobna jakimis substancjami zeby zapobiec zepsuciu w drodze:O:O a tzw pryskanie to standard..:( sam syf, kila i mogila....lepiej dawaj dziecku jablka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pediatra odradzal kiwi przed pierwszym rokiem zycia, mowil ze sa najbardziej uczulajace ze wszystkich owocow egzotycznych;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja jadła kiwi
w tym wieku, pochłaniała całe pokrojone oczywiście, na drugie dzień zawsze była kupka z ziarenkami z kiwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zroznicowana
Mojemu tez nigdy nic nie bylo ani po cytrusach,ani po innych owocach i tez twierdze,ze to zalezy od dziecka jednemu zaszkodzi drugiemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×