Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

betii79

Macierzyństwo po in vitro i nie tylko :)

Polecane posty

Gość Dosia30
U nas tez przeziebienie. W zasadzie najpierw zachorował mąż , a teraz ja, mam mega duży ból gardła. Natomiast Maciek z nas wszystkich najlżej przechodzi bo ma tylko lekki kaszel i nic poza tym i własciwie chodzi normalnie do przedszkola. Juz mineły 2 miesiace chodzenia do przedszkola i jak narazie wszystko ok. Bardzo lubi tam chodzić. Zapisałam go na gimnastyke i na tańce. Uwielbia taka aktywną zabawe, ale i tak wciaz mu mało, bo w domu tez lata jak nakręcony. Ma swoich kumpli których sie trzyma, ale niestety jest to ta grupa chłopców którzy najbardziej broją a Maciek razem z nimi. Codziennie prawie stoi w kącie :( Jest tam najmniejszy ze wszystkich dzieci a wszystkimi rządzi!! muszę go nauczyc troche pokory bo czasem przesadza. Ale poza tym jest dobrze, uczestniczy ładnie we wspólnych zabawach i świetnie sie zaadoptował chociaż jest jedynym nowym chłopcem w grupie, bo dzieci juz tam chodziły razem przez cały ubiegły rok. A co tam dziewczyny u was i waszych dzieciaczków? Daga, a kiedy kolejny transferek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga251183
Hej U nas bez większych zmian...w dzień bez gorączki przychodzi popołudnie/wieczór i już pojawia się albo stan zapalny albo gorączka może nie duża ale jest:-( poza tym wczoraj Tobiasz narzekał że go uszko boli więc zakropiłam kropelkami i dziś już nie mówił że boli.Ogólnie jest bardzo aktywny,bawimy się,rysujemy,wygłupia się popołudniami jak wróci mąż z pracy ale wieczorami jest marudny mało je...musze mu wmuszać a to suchą bułkę albo jakiegoś sucharka.NO i przyplątała się biegunka-jak to przy chorobie! taki Tobiaszek ma objaw jak już ma biegunkę zaraz wiem że będzie chory:-( Sama już nie wiem może jutro skoczę do lekarki żeby Go jeszcze raz osłuchała,martwię się no ile można mieć stan podgorączkowy czy temperaturę!!! Wczoraj byliśmy na Pasowaniu w przedszkolu ale może jakieś 30-40 minut Pani Dyrektor każdego pasowała na Przedszkolaka,dzieciaki musiały wykonać 3 zadania,potem była kawa i słodkie ale my się zwinęliśmy bo Młodemu zaczęła nachodzić temperatura:-( Jutro jadę na groby a Tobiasza zawożę do mamy,w sobotę będziemy tu na miejscu,ale mąż pójdzie sam na cmentarz a ja zostane z Tobiaszem w domu.A wieczorem do pracy-niestety nocka:-( mam nadzieję że do niedzieli Młodemu przejdzie bo ma imieninki i mamy gości! Jeżeli chodzi o transfer to zamierzam pójść do kliniki dopiero w Nowym Roku.Może w połowie styczna,chcę porobić sobie badania,nie wiem czy transfer odbędzie się na naturalnym cyklu czy może jakieś leki będę przyjmować przed.Zobaczą co mi powie lekarz. Mam prośbę do Dziewczyn które miały crio transfer zarodków blastomerowych.Brałyście coś przed,może jakieś badania robiłyście?Będę wdzięczna za każdą informację:-) Wiem że to będzie nasza OSTATNIA szansa więc chciałabym żeby się powiodło,przynajmniej nie będę miała do siebie pretensji że czegoś nie zrobiłam nie dopilnowałam.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daga, miałam transferowane 2 (roz)mrożone blastocysty :-) na cyklu naturalnym. O ile dobrze pamietam był to 23 dc, wiec bardzo późno. Nie brałam żadnych leków i nie robiłam dodatkowych badań. Miesiąc wcześniej miałam nieudany transfer 1 świeżej blastocysty, a 3 mce wcześniej nieudany transfer 2 świeżych blastocyst. Kriotransfer udany :-) mam Synka :-) pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga251183
gość Ola Dziękuję za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Daga z tej strony. Co jest z forum??? Nic nie idzie napisać :-( wszystko oznacza się jako SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daga co u Was Mamuśki?Jak Dzieciaki itd. Czy jeszcze ktoś zagląda na forum??? U nas ok.bez większych zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Daga A tu nadal nic???Co się stało że nikt nie piszę??? KObietki gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj Lilia David ma szkarlatyne i bierze antybiotyki. Musimy mu mieszac z mlekiem do picia lub z lodami,bo z niczym innym nie chce wziasc. Ja tez biore antybiotyk. W przedszkolu mieli dzisiaj karnawal i Zosia byla przebrana za ksiezniczke. Dzieci maja nowa przedszkolanke i rodzice sa niezadowoleni. Poprzednia,byla nowa,mloda i sie starala a teraz starsza nie ma ochoty na nic. Za miesiac mam termin w centrum tarczycowam z Davidem. Bo niedoczynnosc przeszla mu w nadczynnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×