Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambarka25

dziecko ciagle lapie sie za pipcie,widac ze ma czerwone kolo wejscia do pochwy

Polecane posty

Gość zdejmij jej tego pampka
niech sobie powietrzy krocze. Najwyzej naleje ci na podloge ;-) I posmaruj jakas mascia, nie wiem linomagiem moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym posmarowala doraznie clotrimzolum, zrobila badanie moczu i przeleczyla na robaki, a na zapas kupilabym jakis plyn do higieny intymnej dostosowany do wieku; moj pediatra twierdzi ze grzybica pochwy u dzieci jest rzadkoscia, a takie zaczerwienienia wynikaja najczesciej z podraznienia albo robaczycy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mieć zapalenie cewki mocz
Zrób koniecznie badanie moczu, doraźnie jak już ktoś napisał- jakaś maść, może przemyj rumiankiem lub naparem z kory dębu- z apteki. Można też rozcieńczonym tantum rosa- 2x bardziej rozcieńczone niż dla dorosłej kobiety. No i do lekarza jak nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola z monopola
nic nie stosuj zadnych masci, bo pogorszysz sprawe jedynie sluszna rzecz napisala jedna osoba - zdejmij pampersa, niech bedzie dostep powietrza, przemywaj przegotowana woda tylko i do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze oplukaj jej
revinolem ( czy jakos tak , nie wiem czy nie pomylilam nazwy ) , lub tantum rosa , lub nadmanganianem potasu , oczywiscie lekko rozowym roztworem . Tym revinolem czy ravinolem to moja kolezanka plukala cycusia synowi jak mial spuchnietego i czerwonego - oczywiscie z przepisu i porady pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie posmarowalam kremem clotrimzolum bo nic innego nie mialam pod reka a mala juz zasypiala,dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iubhnjkl'
polecam nadmanganian potasu - kalium do podmywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×