Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalaa:

Macie drogie okulary słoneczne ???

Polecane posty

Gość annika311
mam okulary od optyka za 150 zł. czy filtry w okularach sie w jakis sposób zużywają? ile czasu takie okulary zachowują swoje własciwosći? troche się porysowało jedno szkiełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie będę żałować,ale nie
nie , ale to dlatego że NIENAWIDZĘ chodzić w okularach, nie lubię jak mam taki ciemny obraz przed oczami, mam takie za parę złoty które się walają po samochodzie i zakładam kiedy już naprawdę nic nie widzę ,bo tak razi słońce, gdybym miała kupić to pewnie takie droższe,bo wiadomo że lepiej chronią oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annika311
moje są bardzo jasne, ale mają filtry i polaryzację. często kroś się dziwi, jaka to ulga po ich załozeniu, mimo że tak jasne pamiętam te targowe okulary noszone za czasów liceum, rpzybliżały chodnik, zabic sie można było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annika311
mam szare - są wg mnie najlepsze (lepsze niż np. brązowe), od tego odcienia pomarańczu w takich okularach boli mnie głwoa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie będę żałować,ale nie
a podasz linka ? mimo wszystko nie lubię jak mam w jakikolwiek sposób zaburzony obraz pięknej pogody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyrty
ja mam belutti, za stowke z hakiem... kupowane u optyka, jestem z nich bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annika311
do mnie to było? mam z polar vision okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam Belutti i jestem bardzo zadowolona :-) mają filtry UV i polaryzacja. ja akurat kupiłam za ponad 200 zł ale były warte :) Moje dziecko też ma te okulary z filtrami UV i polaryzacją - w końcu to ważne nawet u najmłodszych :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka par. Fossil, awiatory Jimmy Choo, "kocie" Gucci i GF Ferre, Yves Saint Laurent, Emporio Armani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedne za ok. 2000, już 3 lata je noszę więc teraz to stary model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalwinkaa
lepiej kupić okulary z salonu optycznego, bo mają porządne filtry (a warstwa ozonowa jest coraz cieńsza) i oczy nie będą musiały pochłaniać tyle UV, ja lubię markowe okulary przeciwsłoneczne, bo oprócz zdrowia liczy się dla mnie design, szukam okazji w necie, ostatnio np. kupiłam okulary w http://www.sklepnemezis.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jak są drogie koniecznie świadczą o jakości? Ja co roku kupuje od Fielmanna (bardzo często końcówki kolekcji) i mam każdą parę po 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile takie okularki w Fielmannie kosztują po przecenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z salonu z korekta wzroku, oprawki byly -30% za 243 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie Chanel i Dior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie opłaca się
ja okulary kupiłam w szmateksie, miały filtr :D ale były z jakiejś sieciówki mój facet natomiast kupił okulary polaroid za 300zł i co? tego samego lata zeszła mu cała powłoka ze szkieł :D i z rączek :D śmiech!! okulayr które topią się na słońcu hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam od 6 lat te same okulary solano i nie zamienię ich na żadne inne - mają polaryzację i najwyższe możliwe filtry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za 100, 120 zł kupie u optyka okulary przeciwsłoneczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie, chyba ze jakies tragiczne oprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam wiecej, wiec musze cos znaleźć. 120 zł to dla mnie dużo za takie okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam chodzić w ciemnych okularach,nieważne czy lato czy zima,chronię oczy,dlatego nie żałuję pieniędzy na nie, mam kilka par,zawsze jakieś zgubię i wtedy jest mi smutno moje są za 150$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktoś tu już pisał, sprawdź sobie może w salonie fielmanna, jakies z zeszłorocznej kolekcji będą. Może uda Ci się jakieś dorwać za 120 zeta. One są drogie, ale dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje okulary były drogie pare lat temu jak je dostalam. Są dosc ladne, takie matriksowki. Pozlacane 23 karatowym bialym zlotem. Nic specjalnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erytreja
annika311, ja miałam nawet niedawno takie okulary co przybliżały chodnik :D szkoda, bo ładne były, ale tylko do siedzenia na plaży. teraz się szarpnęłam na takie www.optyk-promed.pl/images/stories/shes_in_vogue_eyewear_vo_2832sb.jpg ,więc w sumie na pytanie z tematu mogę odpowiedzieć twierdząco. ale warto było, chodnik mnie już nie atakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam właśnie ostatnio w fielaman, bo chcę sobie kupić okulary przeciwsłoneczne i są już okulary od 50 zł. Płaci się tylko za oprawkę, szkła bez korekcji są wliczone w cenę oprawek. Ale jak zapytałam pani czy mają jakiś certyfikat, który udowadnia, że są lepsze niż te z sieciówek, to pani mi odpowiedziała " no na pewno są lepsze niż te z sieciówek". To jak to w końcu jest z tymi okularami i z tymi certyfikatami :( chciałam kupić w końcu porządne okulary ale teraz nie wiem....skoro nie mogą mi udowodnić ich słów certyfikatem, to mam im wierzyć na słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogini80
Ja mam korekcyjne RayBan i sloneczne D&G. Obie pary nosze od kilku lat, zadnych pekniec, zadrapan itp., a mimo uplywu czasu wygladaja super modnie. Wg mnie jest to wiec zakup warty swojej ceny, bo ma sie go na lata. Poza tym RayBany clae nie sa takie drogie, mozna znalezc na wyprzedazach juz za 200 PLN. Ta wlasnie marka jest najchetniej kupowana na calym swiecie (http://www.topnaj.pl/markowe-okulary-przeciwsloneczne ) wiec takie statystyki tez chyba mowia za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie mam okularów typu ray ban itd ale kupiłam okulary w vision expres za 160zł, widzę że piszecie że to nie dużo, jednak... Kiedyś zapomniałam wziąć ze sobą okularów i strasznie raziło mi w oczy, byłam w auchanie i kupiłam tam okulary za jakieś 5-10zł, o zgrozo okazało się, że te okulary są lepsze od tych za 160 zł :O Dlatego też uważam, że nie ma co przepłacać i okazuje się, że te okulary za 160zł to jednak drożyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja ma swoje D&G z Fielmanna już od dwóch lat i mimo, że tanie nie były to jestem zadowolona. Przez te dwa lata były one ze ma chyba wszęzie i nadal jako tako wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×