Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalaa:

Macie drogie okulary słoneczne ???

Polecane posty

Gość gość
ile dałaś za te okulary w fielmannie? oni w ogole mają jakies przeceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko, przynajmniej ja na stronie nie widziałam,żeby jakieś mieli. Ale w sumie dają 3 lata gwarancji na okulary, jak na taką cene to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeróżne w zależności kto co lubi. Ja osobiście mam kilka par okularów, różne kolory, różne style, wszytko fajnie wygląda i jest modne. Mam ich dużo ponieważ za niską cenę kupuję na stronie allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie z tych najdrozszych, ale swoje okulary przeciwsloneczne kupilam tutaj www.panhilary.lodz.pl jestem z nich bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na dobre okulary przeciwsłoneczne trzeba trochę wydać. I oczywiście mówię o takich z salonu optycznego. Absolutnie nie można ich kupować na jakiś bazarach bo wtedy może ładnie popsuć się wzrok. Jak ktoś jest z Opola to polecam Poloptyka www.poloptyk.pl gdzie potrafią dobrze dobrać i mają je naprawdę porządnych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanerr
Ja okulary polaryzacyjne kupiłam ze sklepu pod adresem www.polarized.com.pl. Mają bardzo duży wybór modeli i dość konkurencyjne ceny. Zlecenia są realizowane bardzo szybko i przywożone przez kuriera DPD. Moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyy55
Może zobacz ofertę na stronie pod adresem www.polarized.com.pl. Ja z niej skorzystałem i już od dawna noszę okulary polaryzacyjne. Jestem bardzo zadowolony, bo produkt najwyższej jakości po przystępnej dla każdej kieszeni cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerekk
Dobrze się sprawują jak na razie okulary Arctica, które zamawiałem z myślą o jeździe na rowerze. Bez okularów na rowerze się nie pojeździ, a ja przez dłuższy czas próbowałem. Tyle muszek co złapałem w oczy to nigdy w życiu nie widziałem naraz ;) To jest polska marka, mają myślę rozsądne ceny, a przy tym są różne półki cenowe, dla bardziej wymagających są droższe, ja za swoje dałem stówkę. Na stronie http://arcticasport.pl kupowałem. Dobra obsługa, wysyłkę robią od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass
Bardzo jestem zadowolony z okularków polskiej firmy Arctica, które sobie do biegania kupiłem. Nie skaczą, dobrze przylegają, nie obcierają ani nosa, ani uszu. Powiem, że najdłuższy trening z nimi zaliczyłem trwający ponad 2 godziny i totalnie nie czułem, że je mam. Warto sobie zamówić online na arcticasport.pl. Tu masz dostęp do setek wzorów, wysyłka jest robiona natychmiast i jest dość tania – od 5 zł, chyba, że zakupy są za min 200 zł to wtedy dostawa gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja okulary słoneczne kupowałam w www.c-you.pl i to w naprawdę niskiej cenie bo jeszcze dodatkowo trafiłam na wyprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem największy wybór okularów znajdziesz w sklepie internetowym pod adresem www.eokulary.com.pl. Oferta jest dobrze posegregowana co ułatwia wybór, ceny bardzo dobre, a wysyłka w 1 dzień. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularoowa
Fajne okulary słoneczne można kupić już za ok. 200 zł. Ja najbardziej lubię Solano. Są właśnie w rozsądnych cenach, a bardzo trwałe i ładne. Te, co teraz mam, mają już chyba 3 lata i dalej są w świetnym stanie. Tu np. są okulary Solano http://www.okularowy.pl/14-okulary-sloneczne#/marka-solano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketika
ja kupowałam na opticalchristex.pl...są tam mnarkowe, na prawde dobre marki. no i wiem że przynajmniej mój wzrok jest chroniony..a nie takie okulary z targu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass33
Polecam ci sklep e-Okulary, którego specjalnością są okulary z filtrami ochronnymi. Oferta uszeregowana jest tematycznie co ułatwia wybór, ceny dość konkurencyjne jak na internetowy rynek a realizacja zamówień nie przekracza dwudziestu czterech godzin. Często można trafić na atrakcyjne dla portfela promocje! Ofertę znajdziesz pod adresem www.eokulary.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utattts
Jak szukasz dużego wyboru okularów przeciwsłonecznych to koniecznie sprawdź ofertę pod adresem www.eokulary.com.pl. To mój ulubiony sklep, który odwiedzam jak poszukuję nowych okularów. Oferta jest bardzo urozmaicona a ceny konkurencyjne. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam okulary marki Dita i są naprawdę wspaniałę dużo lepsze od tych powszechnie dostępnych ale swoje kosztują. Dla mnie jednak gorsze było to ze nie mogłam ich nigdzie znaleźć. W końcu znalazłam je na tej stronie http://sklep.opticalchristex.pl/ i dowiedziałam sie ze w polsce jest tylko kilku przesstawicieli marki Dita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Stingray accent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam nad takimi okularami. Potrzebuję ze szkłami korekcyjnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe pisałam tu 2 lata temu o moich okularach Solano :-D Nadal je mam, a to już 8 rok. Używam ich teraz do jeżdżenia samochodem, a do chodzenia kupiłam rok temu polaroidy - nic mi się nie stopiło I nie odlazło, śrubkę tylko zgubiłam. Szkła oceniam bardzo dobrze. Dla mnie śmieszne jest wydawanie 800 zł za okulary bez polaryzacji, a często firmwki typu np. Armani jej nie mają. W tym roku dopiero kilka modeli Ray Banów ma polaryzację I chwalą się tym na prawo I lewo, jakby to była jakaś nowość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, pozwoliłam sobie, to okulary przeciwsłoneczne oaklej, tutaj je macie - https://www.brylano.com Czy warto? Moim zdaniem tak, bo jednak totalnie inna ochrona oczu, całkowicie inaczej się to wszystko widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za swoje dałam około 150zł, ale sa na prawdę porządne i przy duzym słoncu niezastąpione. Zamawialam na http://www.bikershop.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne okulary przeciwsłoneczne znajdziecie w http://kosinski.tarnobrzeg.pl/ spory wybór, dobra jakość i przede wszystkim normalne ceny. Podoba mi się taka właśnieoferta jak oni mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarik33
Prawdziwe okulary polaryzacyjne dostaniesz w http://polarized.com.pl. Niektóre sklepy sprzedają tylko przyciemniane okulary przeciwsłoneczne bez filtrów i można sobie naprawdę uszkodzić wzrok. Tam natomiast masz filtry UVA, UVB i UVC zastosowane w okularach, a na życzenie zamówisz sobie wzmocnione oprawki w różnych kolorach, do tego soczewki pod różne aktywności, np. wędkowanie, czy jazdę samochodem. Uważaj, jakie okulary polaryzacyjne bierzesz, bo nie zawsze niestety nazwa odpowiada rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś lubi, to czemu nie? Osobiście kupuję okulary przeciwsłoneczne w średnim przedziale cenowym, czyli tak za ok. 200-300 zł i jestem zadowolona. Są one dobre, a przy tym nie psują tak wzroku jak te za 10 zł :D A jak ktoś jest z Gliwic lub okolic to niech zajrzy tu: http://optyk-gliwice.pl/oferta_pryzmat/okulary_przeciwsloneczne/ Świetny salon optyczny, a i cenowo bardzo fajnie okulary wychodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romiska
nie mam drogich ale mam dobrej marki - kupowałam w Optical Christex. Wybór ogromny, przeróżnych oprawek. ale nie żałuję wydanych pieniążków bo wiem, że będą to oprawki na dłuższy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winiona
Jeszcze parę lat temu miałam po prostu ładne okulary przeciwsłoneczne No ale wszystko do czasu. …Ostatnie okulary kupiłam w Centre de la Vision , chciałam żeby dobrał mi je specjalista. Dla mnie to zakup na lata! Nie ma co się oszukiwać – takie okulary w pierwszej kolejności muszę chronić oczy więc liczą się przede wszystkim szkła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surias
Przeciwsłoneczne to ja kupuje w dobrych salonach. jednak warto zainwestować w porządne bo mają filtr i dobrze ochronia nasze oczy, doskonałe okulary kupiłam w Optical Christex i jestem mega z nich zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×