Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalaa:

Macie drogie okulary słoneczne ???

Polecane posty

Gość klaudiabrożyna
Moim zdaniem warto zainwestować w porządniejsze okulary przeciwsłoneczne ponieważ mają odpowiednie filtry i chronią oczy nie to co tanie okulary z sieciówek!Ja po raz kolejny zamowiłam Ray Bany z galeriawidzena com i jestem bardzo zadowolona!Mają bardzo duży wybór aż ciężko się zdecydować które wybrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że to muszą być fachowe okulary z salonu optycznego a nie byle co z centrum handlowego. W Suwałkach dobre okulary przeciwsłoneczne znajdziecie w http://optyksuwalki.pl/ Mają dobry cennik i ogromny wybór, do każdej buzi coś sie fajnie dopasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobre okulary a takie trochę kosztują, a pewno nie tyle co z przeciętnego sklepu odzieżowego, ale takie to nie mają filtrów i bardziej szkodzą niż pomagają. Dzieciom tym bardziej trzeba kupic porządne okulary, bo mają jeszcze wrażliwsze oczy. Na początku wakacji w Okooko (Łódź) http://okooko.com.pl/ kupiłam dzieciakom porządne okulary, z wysokimi filtrami a przy tym wygodne i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że dobre okulary trochę kosztują, ale ja nie uważam że czasem nie ma co płacić tylko za markę. Ja mam swoje od optyka fielmanna i są bardzo dobre, kupiłam je w korzystnej cenie, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę, że nie tylko ja korzystam z usług Fielmanna. Słuchajcie, dobrej jakości okulary wcale nie muszą być aż tak drogie, jak uważacie. Ja zapłaciłam stosunkowo naprawdę niewiele w salonie Fielmanna, a zyskałam komfort oczu i przyjemny design szkieł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje okulary zamawiałam w Eurooptyce w Krakowie, mają punkt na Dygasińskiego, na eurooptyka.pl jest ich stronka. Dość szybko przygotowali szkła, oprawki udało się znaleźć dokładnie takie jakie chciałam i jakie mi pasowały, nie musiałam wybierać tzw. mniejszego zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Eurooptyka ma niewygórowane ceny za oprawki, dodatkowo z tego co wiem można płacić w ratach co zawsze jest jakimś rozwiązaniem jak ktoś nie ma z miejsca wystarczającej kaski. Po więcej informacji to najlepiej dzwonić, albo sobie chociaż ich stronę przejrzeć – http://eurooptyka.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej uważam, że Tom Ford, okulary przeciwsłoneczne to mistrzostwo :) ubierzsie.com/tom-ford

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enki4
Tanie okulary nie starczą nawet na jeden sezon. Lepiej naprawdę zainwestować w coś trwałego i dobrej jakości, bo komfort jest nieporównywalny. Ja ostatnio kupiłem okulary przeciwsłoneczne online na stronie https://sireneeyewear.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie okulary i bardzo je sobie chwalę. Ja zdecydowałam się na Ray-Bany, które zakupiłam w salonie optycznym www.kosinski.tarnobrzeg.pl Znajdziecie tam też wiele innych ekskluzywnych marek takich jak Versace, Gucci czy Dior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdy chce modnie i dobrze wyglądać to wiadomo ! ale oprócz ładnego wyglądu okulary mają za zadanie chronić nasze oczy, więc warto przemyśleć sprawę i wybrać takie które ochronią nas przed szkodliwym promieniowaniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka
Dnia 26.02.2019 o 08:48, elfik10 napisał:

każdy chce modnie i dobrze wyglądać to wiadomo ! ale oprócz ładnego wyglądu okulary mają za zadanie chronić nasze oczy, więc warto przemyśleć sprawę i wybrać takie które ochronią nas przed szkodliwym promieniowaniem 

Z założenia właśnie po to są okulary przeciwsłoneczne, tylko jak wybrać takie, które faktycznie dobrze będą chronić nasze oczy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glasses

@elfik10 można znaleźć i ładne i funkcjonalne okulary, wystarczy dobrze poszukać 😉

@mamka przede wszystkim nie szukać takich w sieciówkach, bo to bez sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora
Dnia 3.03.2019 o 10:06, Gość Glasses napisał:

@elfik10 można znaleźć i ładne i funkcjonalne okulary, wystarczy dobrze poszukać 😉

@mamka przede wszystkim nie szukać takich w sieciówkach, bo to bez sensu. 

To gdzie w takim razie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam drogich, ale na pewno dobrze dobrane. Dzięki dobremu filtrowi nie bolą mnie oczy i mogę swobodnie przebywać na słońcu. Mam też wadę wzroku, co utrudniało wybór okularów przeciwsłonecznych, ale trafiłam na miejsce, gdzie spotkałam przy tym profesjonalną pomoc - salon Fielmann, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ja mam jedną parę droższych okularów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam okulary premium Ray Ban, kupiłam je 35 % taniej w Iqoptiq na Marszałkowskiej. Stylistka od okularów doradziła mi jakie będą odpowiednie do mojego kształtu twarzy. Mam też pewność, że te okulary będą odpowiednio chronić moje oczy przed promieniami UV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady

Ja od kilku miesięcy mam dokładnie te okulary http://schaffashoes.pl/product/68716_okulary-komono-aston-tortoise-blue-kom-s2401.html

Nie są jakoś bardzo drogie, a dobrze chronią oczy. No i teraz takie okrągłe w modzie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ze względu na to, że zakres promieniowania UV to 200-380 nm, okulary opatrzone tzw. filtrem 400 (który zablokuje każdą falę o długości poniżej 400 nanometrów) powinny chronić nasze oczy przed całym jego zakresem.

Takie okulary kupicie praktycznie w każdej sieciówce.  Pieniądze które wydacie na drogie okulary, które nie różnią się poziomem ochrony od tych droższych, możecie kupić coś innego.

Jeżeli ktoś ma problem ze wzrokiem, to oczywiście optyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×