Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lekko_podłamana

Nie jestem dynamiczna i pewna siebie, jestem lojalna i odpowiedzialna.

Polecane posty

Gość lekko_podłamana

Prowadzę własną działalność za pieniążki z UP i nie mogę podjąć pracy na umowę lub zlecenie. Szukam więc innej na umowę o dzieło. Moja działalność się rozrasta, ale póki co, zarabiam na ZUS, księgową i reklamę. Szukam w różnych portalach. Irytuje mnie nagminne powtarzanie się, że szukają pracownika dynamicznego, pewnego siebie, wiedzącego czego che od życia itd. Przy tym młodego i oczywiście CV musi być ze zdjęciem. Zastanawiam się po co do zwykłej biurowej pracy dynamika i pewność siebie? Czy nie wystarczy lojalność, kultura osobista, znajomość języka polskiego, odpowiedzialność i rzetelność? Czy nie lepiej aby pracownik był uprzejmy, dobrze wykonywał swoją pracę i szanował przełożonego? Mam 28 lat i jestem trochę zdesperowana, bo mimo, że lubię swoją malutką firemkę, to prawie nie poświęcam jej już czasu (działam w internecie), chcę pracować!! Jeżeli szuka ktoś pomocy biurowej i nie chce oferować umowy o pracę lub zlecenia, to jestem do dyspozycji. Bardzo chcę pracować. Oczywiście za w miarę uczciwe pieniądze. Mieszkam w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×