Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość asia28__katowice
no to Novica trzymamy kciuki? Czemu nic sie nie chwalisz? jak pechcerzyki, ile było? Robili Ci na pęknietych czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa rasowa
Novica, co do tych informacji, to mysle ze statystyczna ilosc wad wrodzonych u dzieci poczetych innymi metodami jest co najmniej porownywalna ;-) ale masz racje w 100% ze to forum nie o in vitro tylko o IUI wiec juz nie draze :) powodzenia i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina@1299
Krystal biorę Menopur jako lek stymulujący przed IUI. Miałam mieć ją zrobioną w tamtym cyklu. Byłam stymulowana Femarą. W 10 dc miałam z lewej strony 3 pęcherzyki: 13,12,10 a w prawym 2: 11, 9. Potem gin zrobił mi powtórne badanie w 13 dc żeby ustalić termin IUI i okazało się, ze pęcherzyki jakie były w 10 dc takie są nadal. Nic nie urosły. Potem stwierdził, ze pięcioraczki to tylko problem, ze ten cykl jest stracony i przepisał mi Menopur 75j/dz. Dzieki Twojej radzie kupiłam go w aptece internetowej w Białymstoku, bo było najtaniej. teraz czekam na miesiączkę i zaczynam kucie od 5dc. Menopur ma też poprawić mi endometrium, bo mam skąpe - 4 mm w 10dc. Nie wiadomo jednak czy mój organizm zareaguje pozytywnie na ten lek. Strasznie się tym wszystkim martwię. Ale może niepotrzebnie przybieram sobie do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina@1299
Novica trzymam mocno kciuki, oby ta IUI była udana!!!! Ile miałaś pęcherzyków i jakiej wielkości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dziękuję za kciukaski co by nie zapeszyć ;) Miałam 2 pęcherzyki: 23 i 20mm + 1 mały 14mm. Jeden pęcherzyk pękł przed iui, a drugi był, ale gin powiedział, że lada momement pęknie..tak więc było fifty fifty :) A tak nawiązując do fifty fifty pamiętacie tą reklamę Canal+ z tą dziewuszką. Za to jej "fifty fifty" można ją zjeść :D Malinka nie wiem co mówi Twój gin, ale mój powiedział, że iui warto robić przy pęcherzykach min.17-18mm. Niestety ani zbyt małe, ani zbyt duże pęcherzyki nie są dobre. Fajnie, że zmienił Ci leki stymulujące, bo widać tamte nie działały. Krystal, Carla podchodzicie do iui one more time czy robicie przerwę? ps. nie róbcie przerwy, bo w grupie raźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczęta!! Jestem wróciłam z pracy z 2 godz temu, troche odpoczełam i jestem? A Wy co porabiacie widze, ze caly dzien aktynwe jestescie? M mi dzis kupił olej z wiesiołka i bede piła juz 1 tab. wypiłam. Ja pije te zioła 3 cykl i narazie nic mi sie nie rozregulowało, jeszcze ten cykl pije i robie przerwe, bo podobno najlepiej po 3 cylkach picia zrobic przerwe. Wiem , ze wiekszosc ludzi moze nie wierzy w te zioła, ale ja bede wszystkiego próbowala, moze kiedys sie uda. Asia moze akurat sie udało , trzymam kciuki kochana!! Marion ja tez miałam juz 6 inseminacji i teraz stwierdziłam ze tez zadnych testów nie robie , jak mi sie @ spozni z 2 tyg to moze tak, nie ma co sie nakrecac. Novica za Ciebie Kobietko tez trzymam kciuki. Ja teraz miała przerwę od leczenia specjalistycznego z 10 miesiecy, bo mi sie nie chciało i odpoczywałam. Teraz od nowa biore sie za to wszystko . Zapisałam sie na 11 maja do innego lekarza, do takiej prywatnej klinki leczenia niepłodności , moze cos pomoze. Krsytal , clara działajcie dalej kochane, jak Novica stwierdziała w grupie raźniej. Jak sie przerwie to potem sie nie chce wiem sama po sobie , miała zrobic miesiac przerwy a tyle sie wydłużyło.Pozdrowionka kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc82 zamówiłam je wczoraj więc czekam na paczuszkę. Otrzymałam taką wiadomość od Sprzedającego: "Sposób użycia ziół kobiecych: Na 1,5 szklanki wrzątku wsypać łyżkę ziół. Przykryć na 20 minut. Przecedzić i pić ciepłe 2-3 razy dziennie. Kurację najlepiej przeprowadzić minimum 3 miesiące." My staramy się kilka miesięcy, niby wszystko jest dobrze. W tym miesiącu miałam robioną laparoskopię i próbujemy jeszcze ze 3 m-ce. Potem próbujemy inseminacji...:) Powodzenia dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc ja sobie robę teraz przerwę ale tylko jeden cykl, potem podchodze do 3 iui i to chyba będzie ostatnie podejście. W czerwcu jak pojadę do kliniki to dopytam profesora jak cała procdura in vitro będzie wyglądała. Ja też wczoraj kupiłam olej z wiesiołka nie spojrzałam w aptece a pani mi dała olej z wiesiołka razem z olejem z lnu firmy opearol mam nadzieje że ten len nie przeszkadza, od dzisiaj zaczęłam łykać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Beti my pijemy raz na dzień. Na wieczór. Ty tez masz 29 l? Nio Krystal mi tez M dzis kupił wiesiołek firmy opearol :-). Krystal ty w W-wie sie leczysz? Jak bedziesz wiedziała co i jak z in vitro to podzielisz sie wiedza z koleznkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc ja się leczę w Białymstoku jak się dowiem co i jak to napewno sie z wami informacją podzielę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ostatnie dwie iui wypadały w weekend, jechałam tam rano w sobotę o w niedzielę miałam iui więc nawet nie musiałam brać urlopu:) trochę męczące te jeżdżenie ale co tam trzeba to się jedzie żeby tylko się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc mam ok 180 km usg miałam 13 dc, przy pierwszej iui miałam dwa pęcherzyki 20 i 23mm ( chyba dokładnie nie pamiętam) więc podano mi ovitrelle i na drugi dzień iui , a przy drugiej też 13 usg i miałm pęcherzyk 19 mm więc znowu ovitrelle i iui na drugi dzień:) ja też się zdziwiłam że on tak wycyrklował bo jak wcześniej się u innego lekarza leczyłam to musiałam kilka razy w cyklu na usg latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja jak inseminacje miałam to co 2 dzien od 12 dc cylku jezdziłam na Usg kazda wizyta 100 zł. WIec cykl z inseminacja i zastrzykami to okolo 1500 zł. Szok. a Ty do kogo do białego jezdziszz? Ja czytałam pozytywny o jakims dr Mrugaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeżdże do prof Jacka Szamatowicza w klninice Artemida, dr Mrugacz przyjmuje chyba w Bocianie i też czytałam o nim bardzo pozytywne opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Artemidzie płaci się 650 zł za inseminację w tym są wizyty i ovitrelle do tego trzeba doliczyć koszt leków do stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam stymulowana clo 5-9dc i menopur 10-12dc clo wiadomo 4zł kosztyje a menopur na 3 dni 300zł, no i potem duphaston ok 40zł czyli jedno podejście kosztuje mnie ok 1000zł nie licząc kosztu dojazdów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc82 jak spytałaś czy też mam 29 lat pomyślałam "nie, jeszcze nie" ale rzeczywiście tyle mam:) Przerażające - a w ogóle się nie czuję:) krystal - ja również jestem pacjentka Artemidy... Oby okazała się szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×