Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość Mika2012
Z tego co wiem to jak miałaś podany zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków to jakieś 14 dni po jego podaniu dopiero robi się test.Wcześniej może wyjść fałszywie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia29
dzieki Mika!wlasnie cos mi tak switalo,ze cos moze zaburzyc wynik testu.A ja mialam zastrzyk 24h przed UI.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusia29 zależy od tego jakie leki brałaś. Tabletki na wzrost pęcherzyków nie zakłócą wyniku, jednak zastrzyk na ich pęknięcie taki jak Pregnyl czy Ovitrelle juz tak. Najlepiej testować 14 dni po IUI. Tosia-czekamy imienia jeszcze nie wybraliśmy, ale mam nadzieję, że jak tylko Malutki sie urodzi to bedziemy wiedzieć jakie imię mu nadamy. Wczoraj byłam na wizycie. Bąbel ma 2700 gramów. Szyjka już się skróciła i jest miękka, co świadczy o tym, że organizm już powoli przygotowuje sie do porodu. Jednak lekarz chciałby, żebym wytrzymała jeszcze z 2 tygodnie ze względu na nie do końca wykształcone płuca dzidziusia. Mam leżeć i odpoczywać. Wen, Ewic26, Mika2012 piąstki mocno mam zaciśnięte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki wczoraj miałam wizytę w novum, był to 13 dzień, dziś mąż zrobił mi zastryk na pęknięcie pęcherzyka. . niestety mam 2 małe pęcherzyki dominuący miał wczoraj 18mm malutki, boję się że jest za mały i znów się nie uda. Endometrium 10mm czy to dobry wynik? Jutro inseminacja, już trzecia. Trzymajcie za mnie kciuki podchodzę do ostatniej próby chyba ostatniej,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka, nie znam sie na wynikach, wiec nie komentuje :) ale trzymam kciuki! za 3! mowi sie do trzech razy sztuka! yay!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika 2012
Ja podchodząc do inseminacjii miałam 3 pęcherzyki. Największy 19mm i dwa po 18 mm (dostałam wtedy zastrzyk ovitrelle). Endometrium miałam 11 mm , więc myślę monka26,że twoje wyniki są ok. Czytałam w internecie że dojrzały pęcherzyk ma 15-25mm.Także głowa do góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka żadnych prac proszę nie wykonywać tylko odpoczywać, żeby to maleństwo urodziło się zdrowe i tak silne jak jego mamusia, która tak uparcie dążyła do celu. Czyżbyś miała najpiękniejszy prezent na Walentynki??? Monka endometrium 10 mm jest dobre. Trzymam kciuki, ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika2012
Dziewczyny a wiecie może jak to jest z pęcherzykami po podaniu ovitrell.Czy jak są różnej wielkości to po podaniu zastrzyku pękają jednocześnie czy w różnych odstępach czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny doradźcie dziś mam 11 dzień po IUI i od wczoraj mam taki katar że ledwo co patrze na oczy i nie wiem czy mogę brać jakieś leki testu nie mogę zrobić bo brałam pregnyl przed IUI mam nadzieje ze coś doradzicie bo tak samo to jakoś nie chce przejść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno nie pisalam w marcu podchodze do iui dwa dni przed moimi 30 tymi urodzinkami ale jestem ani na tak ani na nie fajnie by bylo jak sie uda a jak nie to bedzie jeszcze prubowac w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panterka, juz teraz znasz dokladna data IUI w marcu? u mnie nigdy dokladnie niewiadomo za do dnia przed, bo sie bada na biezaco kiedy mozna zrobic IUI..cos mi sie wydaje, ze ta urodzinowa data moze jeszcze ulegnac zmianie..plus minus :) fioore, mysle ze mozesz brac krople do nosa..bez przesady..przez ten poczatkowy okres zarodek jest dobrze chroniony..w koncu wiekszosc kobiet nie wie ze jest w ciazy..no ale jesli sie wahasz to moze lepiej nie bierz nic, potem mozesz miec wyrzuty sumienia..na pocieszenie dodam, ze sama pije kawe codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Wen też mam taka nadzieję że nie zaszkodzę a co do kawy to jakoś ostatnio mi nie smakuje ale to chyba przez ten katar ;-) jeszcze jedno pytanie czy w test beta tez będzie błędny jeśli brałam pregnyl ?? czy tylko te domowe z moczu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewic26
Hej Dziewczynki, fiooore mój gin mówił żebym nie robiła testów ani bety przez 14 dni od zaaplikowania pregnylu, bo wynik może być fałszywie dodatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia29
hej dziewczyny! u mnie zalamka:( rano zrobilam test ciazowy(14 dni po IUI) i niestety negatywny.A teraz czuje ze @ coraz blizej. Porazka,jestem zdolowana,nic mi sie nie chce. A moglo byc tak pieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika2012
Asiunia tak mi przykro, ale nie można tracić nadzieji .Musisz wierzyć że przyjdzie czas że napewno się uda. Ja testuje za ok 10 dni i też stasznie boję się że się nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia29 - się nie poddawaj. Ja ostatnio postanowiłam spojrzeć na tę wstrętną @ z innej strony - skoro to początek cyklu, to trzeba od nowa walczyć, od nowa wierzyć(i niestety - od nowa czekać). ja umówilam się na wizytę w sobotę - zaczynamy stymulacje do IUI. chociaz mam pewne obawy - tzn tylko dotyczace daty, boje sie że najlepszy moment wypadnie, niestety w niedzielę. no i martwie się, że pewnie bedzie chciał zrobić w sobotę/za wcześnie lub w poniedzialek/za późno. ale póki co trzeba czekać. pozdrawiam gorąco w te mroźne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
Cześć dziewczyny mam do Was pytanie ... okres mi się pojawił 01.01.12 ... "przytulałam" się z moim partnerem pomiędzy 17 a 22.01.12 (stosunek przerywany) po 22.01 miałam plamienia przez ok 7 dni brunatne raz sluz z roz krwią ale w sladowych ilościach... dzis robiłam 2 test jest negatywny a ja jakoś dziwnie się czuję tz nic mnie nie boli lekko kłuje czasem jajnik , plecy delikatnie odczowam ale nic poza tym.... a i w nocy się zbudziłam i miałam bardzo duuuuzo przezroczystego sluzu bardzo rozciągliwego.... okres miał byc wczoraj .... co o tym myslicie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia29
Mika i Tosia dzieki Wam dziewczyny za slowa otuchy.Najgorsze jest to ze jestem cholernie nieciepliwa osoba, a tu to wieczne czekanie,robienie sobie nadziei itp itd.Wiem ze powinnam sie zebrac i myslec o nastepnej ale dzis chyba nie mam na to sil.Trzymam za Was kciuki,musi sie udac!buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia29 tak to już jest, że ta nasza "przypadłość" uczy pokory. Musisz być dobrej myśli. fiooore jeśli chodzi o testowanie. Ja robiłam betę 10 dni po IUI (12 po podaniu Ovitrelle) i tez miałam obawy czy to nie za wcześnie. Nie miałam jednak wyboru-bo nastepnego dnia wyjeżdżałam do Chorwacji i musiałam wiedzieć, czy się udało. Dzwoniłam do kliniki i pielęgniarka powiedziała mi, że po tylu dniach od zabrania zastrzyku, stężenie bety (w przypadku gdy sie nie udało) powinno być na poziomie 1 góra 2. Ja miałam ponad 19. Lekarz oczywiście sprowadził mnie na ziemię, mówiąc, żebym jeszcze za bardzo się nie cieszyła. Ale po kilku dniach zrobiłam sikańca i wyszły 2 kreski. Gdzieś też kiedyś wyczytałam, że nagłe osłabienie organizmu i objawy przeziebienia, to też symptomy ciaży. U mnie to sie sprawdziło za pierwszym razem, u mojej kumpeli też. 3mam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja76 poczekaj spokojnie jeszcze kilka dni. Jeśli @ się nie pojawi zrób kolejny test. Ale najlepiej by było gdybyś już dzis lub jutro wybrała się do laboratorium i oddała krew-zbadaj poziom bety hcg. Będziesz mieć pewność. Życzę pomyślnego dla Ciebie wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja76
DZiekuję serdecznie ! czekam do jutra jezeli @ sie nie pojawi jade na badania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Agula83.1983 chyba jutro pojadę i zrobię bete a grypka już mi trochę przeszła piłam syropek "Prenalen" Panie w Aptece mi dały Asiunia29 przykro mi najgorsze czekanie... ale dasz rade trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
Czesc Dziewczyny:) Rok 2012 musi być lepszy ja zaczynam od nowa ,grudzień i styczeń dałam sobie luz, ale teraz w lutym 10.02.12 wizyta u gina i teraz zastrzyki na owulacje i walka sie zaczyna o druga dzidzę, na koniec miesiąca iui jak dobrze pójdzie.KOLEJNA:):) jESTEM PEŁNA NADZIEI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wen trzymam kciuki za dwie kreseczki :) Cicholusia za Ciebie również - oby się udało :) Asiunia przykro mi bardzo że się nie udało :( Anja i fiooore jaka tam wyniki - trzymam kciuki :) U mnie w miarę ok za tydzień wizyta u gina i kolejny monitoring USG.... Powiem Wam szczerze dziewczyny że jakoś nie mam zapału do tego wszystkiego :( Cały czas biję się z myślami czy to ma jakis sens.... czy nie szukać innego sposobu... Tyle zawsze nadziei radości oczekiwania a później mega dół... Tyle lat tyle starań tyle oczekiwań.... Nie wiem czy dam radę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bethi ja dziś nie pojechałam poczekam do poniedziałku w niedziele może zrobię test w domu a Ty się nie poddawaj dziewczyny mówią że 1IUI rzadko się udaje mówią że do 6 razy można próbować następnym razem będzie na pewno lepiej Trzymam kciuki i nie poddawaj się !!! Głowa do góry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
Ej Bethi głowa do góry nie można sie łamać masz o co walczyc zaufaj mi :) ja mam juz w domku córkę i wiem co mówie, kazdy z nas ma takie chwile wiec to normalne, ale oby nie za długo sie łamać :).Mam kuzynkę która po 9 latach małzeństwa zaszła w ciaze i dziś cieszy sie przeslicznym synkiem a naprawdę leczyli sie gdzie mogli i taki cud, najgorsze to nic nie robić trzeba walczyć.Trzymam kciuki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim...eh..niestety nic z tego...trzecie podejscie tak samo nieskuteczne jak wczesniejsze... W tym cyklu nie bede mialam kolejnej, czwartej IUI..w piatek, za tydzien bede miala spotkanie z lekarzem, aby porozmawiac o kolejnych krokach..co robic, jakie badania teraz podjac, bo 3 nieudane IUI to juz cos... no i tyle :( ble ble ble milego wekendu! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Wen ja si ę jeszcze pooszukuję do niedzieli trzymam kciuki za dalsze działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro Wen :( Wierzyłam że przełamiesz tą naszą złą passe... Mimo wszystko trzymam kciuki za kolejne próby :) daj znać jak tam poczynania u lekarza, jakie badania Was czekają i jakie decyzje.... Pozdrawiam Cię serdecznie TRZYMAJ SIĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×