Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość klirka
cichaolusia!!! wiemy co przeżywasz bo kazda z nas boryka się z tym kiedy przychodzi @!!! ale spokojnie przecież testować miałas się 4.04 więc wynik testu moze być 31.03 niewiarygodny. dopóki nie przyjdzie wredota @ to zawsze jest szansa. Nawet jesli nie uda sie tym razem to głowa do góry i ruszamy dalej. Zobaczysz jutro będzie lepiej!!! ściskam Cię mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro cichaolusia naprawdę bardzo..... Ja również powoli pasuje też psychicznie wymiękam jakoś brak mi już wiary.... sama nie wiem co robić brak mi pomysłu mąż też już zaczyna się gubić w tym wszystkim :( w kwietniu zrobię tą kurację clo i duphastonem ale do IUI nie wiem czy podejdę nasienie męża się pogarsza.... może zaczniemy odkładać i myśleć o in vitro.... sama nie wiem przecież ta metoda też nie daje za bardzo efektu trzeba być szczęściarzem aby się udało.... w kwietniu pogadam z moją gin zobaczymy co powie czy szczerze poradzi próbować dalej czy może jakieś inne kroki poczynimy.... na zmianę lekarza kliniki też już nie mam siły w sumie to każdy mówi to samo i większych szans na powodzenie nie daje tylko statystyczne procenty ehhh a przecież każdy organizm jest inny..... W tym roku też 30 mi puknie i jakoś brak dalszych perspektyw mnie przeraża.... Gratuluje z całego serduch tym którym się udało :) Malinko co tam u Ciebie jakie decyzje - myślę o Tobie codziennie i wierzę że będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
klirka i Bethi jestescie super nikt tak nas nie zrozumnie ja my które mamy taki sam problem, życze aby Wam sie udło:). Oczywiscie czekam na @ Mąż mój przyszedł z pracy i oznajmił mi że koniec z iui zaczynamy odkładać na in vitro ale dopiero w lato moze podejdziemy .On też ma dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje piatkowa beta okazała się mniejsza. Wynosiła 4235. wieczorem zaczełam plamić, rano było obfite krwawienie i już teraz od 17 jestem w domu. Miałam robiony zabieg łyżeczkowania macicy. a wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze?? ze to jednak nie był ten zaśniad, bo wtedy byłoby wszystko bardziej skomplikowane. Także dziewczyny ponownie dołączam do waszego grona starajacych się ( ale przeciez nigdy was nie opuściłam). Bethi, Gocha i pozostałe koleżanki dziekuje wam za wsparcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki ja luteiny nie biore Cicholusia nie poddawaj się dopóki @ nie przyjdzie to jest nadzieja ja robiłam test w 15 dniu po IUI a kreska była bladziutka tak wiec jeszcze jest nadzieja Malinko przykro mi powodzenia w dalszych staraniach wszystkim wam dziewczyny życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko często się zdarza, że pierwsza ciąża jest szokiem dla organizmu, dlatego tak wiele jest poronień. Ja na przykład tak miałam. A druga ciąża już przebiega bez komplikacji. Czego i Tobie życzę z całego serducha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joloooo28 gratuluję ale Ty to masz szczęscie nie czesto iui udaje sie za razem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko jest mi bardzo przykro. Trzymajcie się cieplutko i wracajcie jak najszybciej do "walki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
malinko, sciskam Cie mocno, szczęście w nieszczęściu że to nie był zaśniad!!! trzymaj się ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za wsparcie przez ten cały czas napewno was nie opuszcze i czytam wszystko regularnie dziś powtórzyłam test i tym razem Dwie grubachne krechy :):) bez watpliwosci w srode po swietach ide do gina to z moich wyliczen bedzie poczatek 6 tygodnia Trzymam za was wszystkie kciuki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! krotka informacja z mojej strony; na razie, po 4 nieudanej iui, robie sobie przerwe, z przymusu, musze przejsc inna operacja (nieginekologiczna), ale pod calkowitym znieczuleniem, wiec zanim znowu bede mogl dzialac dalej w strone bejbi, minie z 1-2 miesiace. No trudno, potem- mysle, ze w czerwcu, zastanowimy sie z M. czy nie uderzyc od razu w Invitro...jestem zniechecona IUI, ale zobacze, moze jeszcze dobijemy do tych zalozonyh 6, a dopiero potem invitro. W kazdym razie, powodzenia dla starajaych sie, gratulacje dla tych co sie udalo! papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wen
A przeciwciała we krwi sprawdzaliście/ bo skoro macie wrogosć w sluzie...A co do 6 IUI to odchodzi się od tego, mi 3 różnych ginów mówiło, że raczej nie ma sensu (i to nawet przeciwnicy INV)...Po 3 skutecznosc znacznie spada..Szkoda kasy i to juz kasy zaoszczędzonej na in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wen wlasnie ktos tu pytal o przeciw ciala masz przeciw ciala czy tylko wrogi sluz? bo ja mam tez wrogosc sluzu potwerdzona 2 testami a przeciw cial przeciw plemnikom nie ma czyli niz po zatym nie dolega? a mialas moze robione badania na chlamidie,mykoplasme i ureaplasme? ja tez w nastepnym cyklu szykuje sie do iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32
witam zazwyczaj bywam na moim forum gdzie piszemy i IVF/ISCM i o wszystkim. Znalazlam wasze forum bo potrzebuje informacji na temat ile lekarz potrzebuje zolnierzykow aby przeprowadzic inseminacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
Zrobiłam test :( dalej czekanie na @ a już jest tuż, tuż. Powodzenia dziewczyny napewno będę śledziła forum trzymam kciuki za Was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichaolusia bardzo mi przykro ze niestety i tym razem się nie udało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wlasnie czy mam pciala we krwi...lekarz powiedzial, ze tylko we sluzie, nie we krwi. Ale zrobie sobie to badanie w Polsce, akurat bede teraz na Swieta i juz sie umowilam w laboratorium, takze bede wiedziala na 100%. Co do badan na chlamydie, to wszystko OK, to na pewno mialam robione i jest OK, takze nie bede ich robic. Jakie jeszcze badanie moglabym zrobic? Znacie miejsce gdzie robia badania genetyczne w Krakowie? Jakie badania? kariotypu? fragmentacji DNA plemnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych spokojnych pełnych miłości i nadziei Swiąt :) No i mokrego dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki121
Hej ale tu cicho... ja 9 dzien po iui ,musze jeszcze troche wytrzymac do testowania. Wesolych swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt Wielkanocnych dużo zdrowia, szczęścia i wytrwałości. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak długa potrafił Wam sie spóźnić okres???? Ja mam już niezły poślizg test wyszedł negatywny boję się że hormony nieźle mi na mieszały w cyklu nie wiem kiedy powinnam sie udać do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
Bethi, wiesz to ze test wyszedł negatywny to nie zawsze znaczy, ze ciąży nie ma!!! ile jestes po terminie@? może pora na betę? trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 40 d.c. - cykle 32-33 ale szczerze wątpie ponieważ na monitoringu USG nic nie wystartowało po clo.... no chyba że wszystko sie znacznie opóźniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bethi
Jak to "nic nie wystartowało" w ogóle nie miałs owulacji? Jesli tak no to stad opóźnienie. A gin kiedy kazał przyjśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
bethi a brałas luteine??? u mnie tez kiedyś było tak ze nie było owulacji ale od 15 dc brałam luteine przez 10 dni i dostałam później okres, fakt ze bardzo mizerny ale był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Wam mówie jak to było od 5 do 9 dnia cyklu brałam clo do 13 dnia cyklu monitorowałam na USG owulacje cały czas pęcherzyki były wzrastajace ale małe i nie było żadnego dominującego zadzwoniłam do mojej gin i powiedziała że jeśli po hormonie nie ma znacznego wzrostu to znaczy że cykl mamy do tyłu hormon nie podziałal tak jak powinien i dalszy monitoring nie ma sensu - nic by sie nie zmieniło. Powiedziała że teraz mam czekać na okres i znowu od 5-10 dnia mam brać clo 2 razy dziennie i będziemy monitorować jak się wszystko zachowa. Miałam tez zapisanu duphaston czy jakos tak i miałam go brać 10 dni od momentu pęknięcia pęcherzyka no ale skoro żaden nie dojrzał nie brałam tego hotrmonu. Cały zestaw miałam brac na nowo od kolejnego cyklu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichaolusia strasznie mi przykro. Miałam nadzieje, ze będziesz kolejna szczęściara na tym forum. kiki trzymam kciuki, żeby sie udało.Którą mialaś IUI? Bethi kochana zrób betę. Oby wyszła wysoka!!!!!. Możliwe jest tez ze nie miałaś w tym cyklu owulacji. Możliwe jest ze miesiączka pojawi sie z opóźnieniem. Cykle masz tak samo długie jak ja (w moim przypadku mam owulację w 17-19 dc), a u Ciebie już 40. Nie masz żadnych objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×