Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Witajcie!!Malinko może ten twoj gine źle obliczył tę ciążę Twoja i moze to wczesniejszy tydzien jest , a zdarza sie , ze sie myla i dr nauk! W kazdym razie jesteśmy z Toba i bedzie dobrze! Ja i tak myśle, ze traktuja nas jak króliki doświadczalne, i kasa się tylko liczy to podstawa ( możecie sie ze mna nie zgadzac, ale tak jest) ale idzie sie bo cóż robic. Zeby to byli lekzrze z powołania ,zeby traktowali nas podmiotowo a nie przedmiotowo. Ja mam zamiar zrobic badania na chlamydie z krwi, bo mam do labolatorium bliżej. Zobaczymy co wyjdzie a czy to trzeba robic nadczo? i Jak jest cena tego badania? Ewcik niezłe podejście mam Twoj ginekolog , zmień faceta , a jak kocha sie swojego meza to to? Puscic sie na lewo i powiedziec, ze to jego !!!Paranoja !!!Cymbał!!! Ewcik i Joloooo28 trzymam kciuki za iui , aby były udane!! P Ps, dziś mam zły dzień , @ przyszłam wczoraj i jeszcze sie wkurzyłam!! Jak 13 to 13 - ty!! Pozdrowionka Miłej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczynik jestem właśnie po wizycie u gina IUI wyznaczone na czwartek są trzy pęcherzyki a endometrium 10,5 mm wiec wszystko OK tez jestem po stymulacji clo jutro rano mam zrobić zastrzyk z ovitrelu w brzuch nie mam pojecia czy mi się to samej uda AAAAAAAAAAA!!!!!!! nigdy w życiu sobie zastrzyku nie robiła. ewic wiem ze łatwo sie mówi ale nie patrz na prace i nie przestawajcie sie starac bo niestety czas szybko ucieka jesli chodzi o działanie clo to dzisiaj gin mi powiedziała ze żeby prawidłowo sie endometrium zdażyło rozwinąć powinno sie stosowac clo od 2 do 6 dnia cyklu anie tak jak w ulotce od 5 do 9 bo wtedy endo nie zdarzy urosnąc w stosunku do pecherzykow u mnie naszczescie clo nie mialo zlego wplywu na endo :) malinka BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE :) manjoc pytalam gin o chlamydie powiedziala ze tago badania nie trzeba robic jezeli sie nie ma powodow do podejrzewania zarazenia chlamydia (np. wielu partnerów seksualnych) a pozatym to chlamedie zwalcza sie antybiotykami w ciagu trzech dni zmykam dziewuszki spac bo jutro ZASTRZYK (masakra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wrazenia az mi sie literki mieszaja sorki :) skrabi dzieki za kciuki Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malino Na buzię włóż uśmiech numer 5, do serduszka radość a do główki pozytywne myślenie... A co dr nauk medycznych to masz wiele opinii innych dziewczyn, niestety przeważają te gorsze... Jolooo Zastrzyk to żaden problem, ból jest niewielki. W razie W poproś męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malino Na buzię włóż uśmiech numer 5, do serduszka radość a do główki pozytywne myślenie... A co dr nauk medycznych to masz wiele opinii innych dziewczyn, niestety przeważają te gorsze... Jolooo Zastrzyk to żaden problem, ból jest niewielki. W razie W poproś męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) 8 marca miałam pierwsza inseminację . Teraz z niecierpliwością czekam na test - odliczam dni ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lobajlo
malina, Z daty ostatniej miesiaczki to malinie faktycznie wychodzi , że zaczyna się 9 tc.. A masz regularne cykle? No bo akurat dziwne byłoby żeby przy regularnych owulacja tak się opóźniła i w dodatku była ciąża.... A drigi gin do kiedy kazał ci czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiączkę mialam 10 stycznia. Cykle mam długie po 33, 35 dni. Zastrzyk na pękanie pęcherzykow bralam dopiero 24 stycznia. Oj teraz to już sama nie wiem co mam myśleć. mam nadzieję, ze ten pierwszy się myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko , miejmy nadzieję, że 2 ma racje :-) a 1 to konował!! Joolooo28 zastrzyki robiłam sama, albo mąż mi robił i to nic nie boli!! Ale i tak mam zamiar tę chlamydię zrobić. Oj zobaczymy co wyjdzie!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, trzymam kciuki! Aby wszystko bylo dobrze! Trzymaj sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie zastrzyk to żaden problem nic nawet nie poczułam tylko bałam sie wbic igłe ale teraz to juz pikuś nie ma czego się bać mam nadzieje ze pecherzyki dojrzeją do jutra IUI mam o 14:30 a zastrzyk rano o 8 brałam wczoraj wieczorem pecherzyki mialy po 19 mm iwec mam nadzieje ze sie w termin dobrze wstrzelimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewic26
Hej dziewczynki, ja niestety nie miałam zastrzyku , bo tak jak Wam wspominałam nie mogłam go nigdzie dostać w niedzielę. Bazowałam na testach owulacyjnych, ale to też dla mnie zagwostka. Robiłam test w sobotę o 11 - wynik ujemny, niedziela 11- ujemny, poniedziałek 11 - dodatni, wtorek -11 dodatni(iui), dziś też sprawdziłam i wyszły mi 2 grube krechy. Szczerze nie wiem czy już miałam owu czy jeszcze nie;/ Od iui boli mnie całe podbrzusze, dziś przez cały dzień mam strasznie dużo gęstego brązowego śluzu a ból taki że aż drętwieją mi nogi. Jak do jutra nie przejdzie to jadę do gina, bo się trochę boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-( też sraraczka (4 lata)
Tosia a wy byliście sprawdzeni pod katem immunlogii i genetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy zabraknie pokory..
Tak to jesr gdy ludziom pokory..Gdy zaedwie musnęło sie pioro gołębia na dachu i już nie mówi się "my"...Siebie stawia się ponad a gołąb odleciał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny, ciągle Was poczytuje ale nie mam siły ciągle w kółko pisać o staraniachObecnie znów jestem na etapie „szaleństwa i serfowania po necie i wpisywanie haseł związanych z ciążą W tym cyklu po raz pierwszy byłam stymulowana (clostilbegyt)bo miałm podchodzić do IUI, ale w wyznaczonym dniu nie mogłam pojechać do kliniki, więc były tylko naturalne starania ;) 24. 02 w 6 dc gin prognozowała, że owulacja może być 27.02Więc po 2 tygodniach (w miniony poniedziałek) zrobiłam test negatywny + ból brzucha i jasno-brązowy ślad na bieliźnie (nawet wyposażyłam się w podpaskę i tampon), ale do dzisiaj @ się nie pojawiła, jest zupełnie "czysto"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, przykro mi, że żyjesz w takiej niepewności:( Idziesz jutro do "pierwszego" gina?...W końcu to będzie już 4,5 tygodnia od "pozytywnej" bety... (pomijając ostatnia miesiaczkę i owulację...) Mam nadzieje, że pójdziesz jutro i zobaczysz bijace serduszko:) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po IUI nasienie męża bez zarzutu u mnie dwa pecherzyki po 22-23 mm teraz czekanie i niepewność, wierze że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolooo, jaka u was diagnoza? To oczekiwanie jest najgorsze...:( Ja nie wierzę w "naturalne poczęcie" ( u nas) ;) Ale pewne zawirowania znowu obudziły moją nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolooo Na razie jest dobrze, masz dwa jajeczka. Teraz niech zamienią się w jedną fasolkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati u nas nie ma diagnozy wszystkie wyniki mamy obydwoje dobre, hormony i drożność jajowodów wporządku. jak sie trzy podejścia do IUI nie powioda to bedziemy genetyczne badania robic. Strasznie mnie zaczyna kuc w prawym jajniku mam nadzieje że jajko pęka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joloooo, no to u na spodobnie, w tym cyklu nawet zapisałm się do gin zajmującej się genetyka ale z powodu pomyłki trafiłam do innego gina ;)... U niego pobrali nam krew na przeciwciala przeciwlpemnikowe... A do genetyka trzeba będzie się wybrać. DNA fragmentacji plemnika tez mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja niestety nie podchodzę w tym miesiącu do IUI dla mnie pierwsza stymulacja clo to lipa - za mała dawka jajniki się nie pobudziły :( w przyszłym miesiącu mam brać podwójną dawkę i zobaczymy.... Pozdrawiam Was i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewic jak tam się czujesz?? Bahati przeciwciała mieliśmy robione i jest ok. DNA fragmentacji i plemnika nie mieliśmy. Dalsze badania jak IUI sie nie powioda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewic26
hej, wróciłam właśnie od lekarza, dziś jest 15 dzień cyklu (mam 27 dniowe) i 3 pęcherze jeszcze nie pękły. Moim zdaniem są przerośnięte mają po 26mm. Boli mnie całe podbrzusze, mam temperaturę 37,5. Gin chciał robić mi dziś kolejną iui ale nie mam już na to kasy.Następnie stwierdził, że to nie infekcja ale prawdopodobnie zrobią mi się torbiele;/ Załamana jestem, bo tak naprawdę ta 3 inseminacja była bez sensu. Wydaliśmy przez ostatnie 2 miesiące ponad 4 tysiące, w tym momencie nie mam już siły ani pieniędzy na dalszą walkę. Pasuje, może kiedyś się uda. Teraz muszę skupić się na szukaniu pracy. Życzę Wam dziewczynki aby Wam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewic Bardzo mi przykro. Zróbcie sobie małą przerwę, abyś pozbyła się stresu i odpoczęła. Żadne to pocieszenie, ale niektóre dziewczyny miały większe pęcherzyki. Jeżeli nie masz kasy sprawdź czy w pobliżu są poradnie, IUI są refundowane, sporo badań też... A praca teraz to bardzo dobre rozwiązanie. Nie załamuj się, zacznij myśleć pozytywnie. Nie może, ale z całą pewnością uda się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
hej dziewuszki, mówiłam sobie ze bede twarda i ze testowac sie bede w dniu spodziewanej miesiączki- niedziela, oczywiście nie wytrzymałam i zroiłam dzis i oczywiście 1 krecha......buuuuuuu życzę powodzenie wszystkim Wam i wymarzonych 2 kreseczek a ja czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati nie idę do tego 1 gina dzisiaj. Jestem umówiona na wizyte do tego 2 za dwa tygodnie. Wczoraj nawet do niego dzwoniłam i powiedział, ze jest na 200% pewny że to dopiero 6 tc. I jeszcze jest to bardzo wcześna ciąża żeby się nie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey witam kobietki my z mezem po wczorajszej wizycie musimy zrobic badanie na mykoplasme, ureaplasme,i chlamydie i potem jak bedzie wszystko w porządku to IUI ale nie wiem czy wyrobimy do polowy kwietnia do iui kolejna wizyta bylaby 30 marca a moja @ 2 kwietnia na wyniki wiem ze czeka sie tydzien a orientuje sei ktos jakie sa ceny? wiem ze chlamydia 40 zl kosztuje a moj gin przyjmuje co dwa tygodnie noi poszlo juz troche kasy w tym miesiacy bo robilam badanie i wczorajsza wizyta 130 zl wiem nie wiem czy wydole z kasa w tym miechu zeby isc jeszcze raz 30 marca a badania i do tego znow 130 zl za wizyte jak ktos wie ile te pozostaly badani z krwi kosztuja dajcie mi znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×