Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość klirka
malinko sciskam cie mocno, jestem z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko coz mozna powiedziec Przykro nam wszystkim bo wszystkie wiemy jak ciezko jest przezyc niepowodzenie ściskam cie mocno Kiki powodzenia życze u mnie 12 dni po IUI i brzuch mnie zaczyna pobolewac tak wiec chyba @ sie zbliza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
czesć dziewczyny mam pytanie :czy 12 dni po iui jak zrobie bete to jak myslicie będzie juz wiarygodny wynik? przypomne ze robiłam sobie zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka i nie wiem czy on nie zfałszuje wyniku bo zwykły test to napewno. Odpiszcie czy jest sens zrobić to badanie czy czekać jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
to znaczy hcg oj ja gapa ,badanie z kwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joloo28
cicholusia ja jestem dziś 13 dzień po IUI na razie cierpliwie czekam tez miałam zastrzyk i właśnie boje sie dlatego test zrobic bo boje sie falszywego wyniku wiec w piatek robie test w 15 dniu po IUI , a jak @ nie przyjdzie to w poniedziałek pójde na bete hcg w sumie tez jestem od którego dnia beta bedzie juz wysoka na ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
hej dziewczyny, pregnyl utrzymuje sie przez ok 10 dni w organizmie, wiec myślę, że 12 dni po IUI czyli 13 od pregnylu to moze być juz wiarygodny wynik. Ja byłam dzis u gina, mam pęcherzyk 18 mm, 10dc, endo 10mm, więc jest ok, ale inseminacji mi nie zrobi bo wyjeżdża. Taka jestem zakręcona, że nie wziełam od niego zlecenia na zastrzyk z pregnylu. Powiedzcie mi czy któraś sobie robiła ten zastrzyk sama? wiem, ze w ośrodku zdrowia czy w szpitalu nie zrobią mi bez zlecenia. nie mam zadnej znajomej pielęgniarki czy lekarza, którzy ewentualnie mogliby mi podac pregnyl. Jeśli któraś z Was podawała sobie sama to prosze napiszcie mi jak to robiłyście. Wiem, ze domięśniowo, ale te ampułki jak to zmieszac??? Wróciłabym do lekarza po zlecenie ale mam do niego 70 km..... pozdrawiam i trzymam kciuki za 2 kreski na waszych testach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klirka ja miałam zastrzyk z ovitrellu nie wiem czy to samo ale był juz w gotowej ampułce i robiłam go sobie sama w brzuch, trzeba złapać skórę pod pepkiem i wbić igłę pod kontem prostym i puścić skórę i wstrzyknąć. Nic nie boli. Możesz męża poprosić żeby ci zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
jolooo, dzięki bardzo ale własnie pregnyl nie jest podskórny tylko domięśniowy. Są dwie ampułki do zmieszania w opakowaniu. Chyba znalazłam wyjscie z sytuacji, poprosiłam pielegniarke środowiskową o wykonanie tego zastrzyku a zlecenie będę mogła dostarczyć po następnej wizycie u gina. Tak wiec problem na szczęście sie rozwiązał, dzieki za dobre chęci :), pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolooo i ciacholusia. Ja 12dni po inseminacji zrobiłam bHCG i było 6,81 u/l To był trzeci tydzien. Ovitrelle utrzymuje sie Max do 10 dni, więc róbcie bete. Test z moczu jest bez sensu. Trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy podwyższona temperatura może wskazywać ciąże?? od czterech dni mierze sobie temperature i mam 37 lub 37,1 lekko podwyższoną Michaline dzięki za podpowiedz, gratuluje pierwszego podejścia IUI optymistycznie nas to pociesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki121
dziewczyny jestem juz po iui teraz pozostaje czekanie... pecherzyk jeszcze byl 23 mm a endo 17mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
jolooo, temperaturę musisz mierzyć cały cykl żeby zaobserwować zmiany, pomiar 4 dniowy nie będzie miarodajny. Idż jutro na bętę i wszystko sie wyjasni, trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
kiki trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki121
ja tez za was wszystkie trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobiłam betę wynik to 5828. Jutro powtórka. lekarz jak do niego dzwoniłam to mówil, ze beta wskazuje ciążę ale wszystko zależy od jutrzejszego wyniku. czy nadal bedziemy czekac czy bedzie czyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klirka Pregnyl możesz podać sobie sama. Robi się to tak: do strzykawki pobierasz rozpuszczalnik i wstrzykujesz go do ampułki z proszkiem. To sie ładnie zmiesza i ponownie wciągasz go strzykawki. Do przygotowania najlepiej użyć dłuższej igły, a do podania weź mniejszą i cieńszą. Najlepiej kuć się w posladek:) Malinko uściski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
agula dzięki, dzis podała mi pielegniarka i przypatrzyłam się jak to mieszała, w sumie nic trudnego. jednak ostrzegła mnie że domięśniowo lepiej nie dawać sobie samemu zastrzyków bo może być wstrząs i inne rzeczy. byłam u pielęgniarki srodowiskowej i powiedziała mi, ze mogę do nich przyjeżdzac zawsze na zastrzyki- więc fajnie, tym bardziej ze za darmo a w szpitalu zawsze płaciłam 10 zł. Malinka, ściskam Cie mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano w zasadzie w nocy o 4:00 bo już wytrzymać nie mogłam zrobiłam test i mam DWIE KRESECZKI!!!!!!!!!! :):):) jeszcze sie troche boje bo ta druga kreska była troche blada no ale jest w poniedziałek pójde na bete Klirka powodzenia życze Cicholusia kiedy testujesz??? BUZIAKI dziewczyny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
joloooo gratulacje kochana!!!! ściskam cię mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
Jolooo28 Gratulacje kochana :):):) ja zatestuje jutro rano , a ty ile dni po iui testowałas? Mysle ze umnie nic nie bedzie bo zaczyna mnie brzych bolec na @no ale zawsze jest ta nutka nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
aha i ile pecherzyków miałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicholusia IUI miałam 15.03. test zrobiłam w 15 dniu po IUI. Miałam dwa pęcherzyki po 22 -23 mm w dniu IUI dzień wcześniej zastrzyk ovitrellu i chyba pękły w ten sam dzień co IUI bo mnie bardzo brzuch bolał. to że cie teraz brzuch boli to jeszcze nie skazuje cie na niepowodzenie mnie również brzuch pobolewa tak jakby na okres dlatego się jeszcze troche boje ale mam nadzieje że będzie dobrze chodze w pracy i sama do siebie sie śmieje a nikt nie wie o co chodzi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby więcej tak dobrych wieści:) Trzymam kciuki jolooo28. malinka a jak Twoja beta dzisiaj...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby więcej tak dobrych wieści:) Trzymam kciuki jolooo28. malinka a jak Twoja beta dzisiaj...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki121
Jolooo28 Gratulacje:D normalnie pierwsza iui i udana. Napisz prosze co u was bylo nie tak? Teraz u mnie wielkie czekanie na testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki u nas w zasadzie to nie wiadomo co było nie tak brak diagnozy, u mnie wszystkie wyniki w normie, jajowody drożne u meza żołnierzyki też wporządku, u mnie podejrzenie endometriozy ale lekarz właśnie najpierw zalecił IUI a jeśliby się trzy razy nie udało to dopiero laparoskopia No ale chyba się udało:) Powodzenia w testowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki121
Mozesz mi jeszcze napisac czy bierzesz luteine ? Jak tak to od kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
miałam zrobic test 04.04.2012 a zrobiłam dzisiaj bo nie wytrzymałam i oczywiscie jedna paskudna krecha :( Pasuje ,już wiecej nie dam rady psychicznie. nawet moja czterdziestoletnia siora zaszła wciaze piatą:) Mam dość Powodzienia Dziewczyny z całego serca zycze Wam dwch kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×