Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość MODI28
nie nie robiłam kolejnej Bety bo wydaje mi sie ze przy takiej ilosci 1,20 nie ma raczej sensu..mam poczekac jeszcze pare dni i jak okres sie nie pojawi to mam przyjechac do doktorka.Piersi mam jakies takie pelniejsze i kłuje mnie z jednej strony w jajniku oraz czuje takie ciagniecie w okolicach bioder..no i brzuch mam pełniejszy..liczylam ze jak zrobie bete to wszystko bedzie jasne a tu zaledwie 1,20 po paru dniach po teminie spodziewanej miesiaczki.to raczej za malo..zatanawiam sie tylko co tomoze byc jeslinie ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODI28
nie nie robiłam kolejnej Bety bo wydaje mi sie ze przy takiej ilosci 1,20 nie ma raczej sensu..mam poczekac jeszcze pare dni i jak okres sie nie pojawi to mam przyjechac do doktorka.Piersi mam jakies takie pelniejsze i kłuje mnie z jednej strony w jajniku oraz czuje takie ciagniecie w okolicach bioder..no i brzuch mam pełniejszy..liczylam ze jak zrobie bete to wszystko bedzie jasne a tu zaledwie 1,20 po paru dniach po teminie spodziewanej miesiaczki.to raczej za malo..zatanawiam sie tylko co tomoze byc jeslinie ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruvitala nam lekarz nie zlecał żadnych z tych badań, więc nie wiem, czy to konieczność. A udało się za 2 razem. I za nami już 30 tc....:) Myszka15 trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malina Miło Cię usłyszeć :) Cóż powiedzieć... Jesteśmy w trakcie robienia wyników... Na początku maja mamy kolejkę na badania genetyczne. A później chwytamy ostatnią deskę ratunku... fruvitala Cóż Ci doradzić? Badania te nie są bezwzględnie konieczne. U nas było 6 IUI bez nich... Ale dobrze je zrobić. Jest to wydatek 190 zł, a jeżeli masz bakterie to strata kasy na IUI jest większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po IUI. To była druga i tym razem bez CLO, a jedynie spontan. Wyobraźcie sobie, że mimo iż nie brałam żadnych leków to w jednym jajniku miałam aż 2 pęcherzyki. Podobno jestem fenomenem! M. miał świetne wyniki (mimo, że bał się, bo w święta pojadł duże ilości jajek) więc mam nadzieje, że coś z tego będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Myszka Mocno trzymam kciuki. Życzę uśmiechu losu i odrobiny szczęścia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODI28
Udało się ,zrobiłam 2 raz beta HCG i dzis jest 79,80!!!!!!!to chyba oznacza ciaze??? Mam nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malinko :) U mnie wszystko dobrze - @ przyszedł w czwartej także nowy cykl się zaczyna od dzisiaj do piątku jestem na clo w podwojonej dawce od przyszłego poniedziałku monitring usg i zobaczymy być może uda się podejść do III IUI... zobaczymy oby clo tym razem podziałało :) Modi no raczej ciąża :) Gratuluję :) Pozdrowienia dla wszystkich i trzymam kciuki za testujące w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, odebrałam dzisiaj wyniki hormonów. Prolaktyna wyszła mi 32,2. Norma z mojego laboratorium do 2,6 -29,2. Liczbowo jakos dużo za wysoka nie jest. A jak to się ma w pratktyce? Czy któraś z Was miała problemy z prolaktyna? Cyz to wysoki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Modi Wygląda że Malina miała rację. :) Wielkie gratulacje :) Trzymam kciuki. Marietanko Podwyższona prolaktyna nie sprzyja zajściu w ciążę. U Ciebie przekroczenie jest niewielkie, które może być spowodowane choćby stresem. Tak więc nie masz co się dodatkowo denerwować. Bromergon obniży jej poziom, pewnie wystarczy pół tabletki. Ale skonsultuj się z lekarzem, bo przez tydzień będziesz miała odjazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
hej dziewczyny, Modi, serdeczne gratulacje!!!! u mnie lipa- nie dość, że w ostatnim cyklu nie miałam IUI bo mój lekarz wyjechał, to teraz srodek cyklu wypada mi na długi weekend i oczywiście doktora też nie będzie :( czyli kolejny cykl odpada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrabi dziekuję. We wtoerek 24 mam wizytę to bedę wszystko wiedziała. W piątek czeka mnie HSG także trzymajcie kckiuki. Narkoza ogólna mnie czeka i tego najbardziej się boję. Ale wreszcie na normalnego lekarza trafiliśmy, który się nami zajmjuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODI28
Hej dziewczyny..dzis od 6 rano mam mdłości...nic milego...zrobilam dla pewnosci po tej Becie HCG własnie test ciazowy i pojawily sie 2 kreski:-)jejku tak sie ciesze..wczesniej (kilka dni temu)zrobilam 2 testy i nic...robilam 3 dni po terminie okresu ipotem 5 dnia..i nic.. dzis jest 10 dzien i wreszcie upragnione 2 kreski..Tak ze dziewczyny warto walczyc u mnie to zajelo 4 lata...i 3 inseminacje..przy tej inseminacji bylo malutko dzieciaczkow meza bo byl przeziebiony i tu sie poddalam..a tu taka niespodzianka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modi, wielkie gratulacje!!! Czyli powiedzenie "do trzech razy sztuka" się sprawdza! Panterko trzeba mieć nadzieję! W wielu momentach tylko ona trzyma mnie w pionie!!! Malina, Gocha, Skrabi dzięki za słowa otuchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbi w jakim celu robicie te badania genetyczne i na czym one polegają? jest mi to jak na razie obce dlatego pytam, czy ma to jakiś związek z nasieniem? Bethi oby sie udało. Mam nadzieję, ze dołączysz do tego grona szczęśliwców!!!!!! Modi bardzo się cieszę, ze się udało. szczęście Ci dopisało i beta wzrosła. Oby teraz wszystko było w porządku. Myszka za Ciebie tez kochana trzymam kciuki!!!! Cieszę się, ze grono zaciążonych się powiększa - wychodzi na to, ze za niedługo wszystkie mnie opuścicie, tak jak mnie opuściła nadzieja, ze jeszcze wszystko sie ułoży. ale bardzo cieszę się z waszych sukcesów!!!!!!!Przez to forum wszystkie jesteście mi bardzo bliskie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinko badania genetyczne
ja bym zrobiła po poronieniu, tym bardziej ,że przyczyna nieznana... Badanie cytogenetyczne polega na określeniu liczby, wielkości oraz struktury chromosomów u danego człowieka. W efekcie badania cytogenetycznego uzyskiwany jest kariotyp, czyli obraz chromosomów. Wykonuje się je w celu wykrycia nieprawidłowości genetycznych, które mogą być przyczyną choroby u danej osoby lub jej dzieci. Niestety to badanie tylko wykrywa nieprawidłowości - nic nie mozna z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruvitala
dzieki dziewczyn za odpoiwedz tylko to jest to ze moj m tez musialby zrobic te badania i okazuje sie ze chlamidia trachomatis sa 3 grupy gin nie mowil jaka grupa a te badania sa drogie z moim i meza wyszlo by nas to ponad 400 zL.:/ a do tego jeszcze mykoplasma i ureaplasma a nigdzie u mnie na slasku nie pobieraja z cewki u faceta:O moim zdaniem gin przegina palke bo um n ie to wrogi sluz tylko cytologie mam ok i wymaz tez czysciutko wiec nie wiem po jaka cholera te badania on zlecil jeszcze dodatkwo a to sa badania raczje na choroby weneryczne przenosza dorga plciowa za drog by mnie to wyszlo wszystko razy dwa:O:O czyli z wizyty u gina prawie 600 zl:/ juz mam na inseminacje to jest raczje wymyl doktorka mialam miec iui juz w kwietniu ale przedluza i przedluza malo osob rACZJE ma te badania przed iui a na bank u nas tego nie ma bo umn ie jest powod wrogosc sluzu przeciw cial tez nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marietanko Robisz HSG przy narkozie ogólnej? Dlaczego? HSG nie jest aż takie straszne ;) Malino Badanie genetyczne jest wykonywane z krwi, nie ma nic wspólnego z badaniem nasienia. Można je zrobić po poronieniu lub znacznie później, ale można je zrobić wcześniej i może rzucić coś światła na przyczynę niepłodności... Reszta patrz wyżej. Dlaczego robimy? Jest to trzecie i zarazem ostatnie (chyba, że profesor zleci coś jeszcze) potrzebne do IVF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruvitala Za te trzy badania zapłaciliśmy w sumie niecałe 190 zł. Wymaz był pobierany tylko z szyjki macicy. Po co badać męża doprawdy nie wiem... Jeżeli coś ma to TY też to masz... A poza tym to Ty masz zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forovilla
Skrabi no wlasnie wszystkie badania razy dwa + mykoplasma i ureaplasme on przegina u mnie jest wrogi sluz i raczje te badania nie sa mi potrzebne + wizyta u gina daj spokoj :O to ja mam na druga iui ta kase !!!!!!on poropstu juz przegina z badania wymysla itd do iui i tak nie jest to potrzebne ja nie ma zadnych bakteri a kurwiszonem nie jestem:D bo mykoplasma i ureaplasme sa to badanai na bakterie weneryczne czy tez choroby a iui jest podawane przez rurke wiec ja nie widze sensu pplacic tyle za te badania to sa cholernie drogie ze maz tez musial by je zrobic:O:O a jak czytal to malo osob to robi bo po jaki kij jak iui nie bedzie sie miala udac to sien ie uda a u nas to tlyko wrogi sluz diagnoze mamy moim zdaniem to tlyko wyciagnaie dodadkowej kasy i tyle a jak pytam kogos chodzby na forum czy bocianie to nikt tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachulinek
witam . Ja staram się od 8 miesięcy. Mam PCO , cykle stymulowane. Mąż ma srednie nasienie. Jestem po pierwszej inseminacji ale juz testowałam i znowu lipa juz dostaje do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachulinek
Fruvitala ja tez mialam te badania i tez tyle zapalcilam ciągle tylko badania i kasa. A za inseme place 700 zl no ale co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest 8 miesiecy
bachulinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jeśli chodzi o badania przed IUI to ja miałam na żłótaczkę typu A iB ; HiV; toksoplazmoze; kiłe, i przeciwciała kardiolipidowe a mąz miał tylko HIV i żółtaczke z tego co wiem te badania są konieczne nas to wyniosło ok 300 zł razem ale żadnych wiecej innych badań nie robilismy typowo do IUI. też się strasznie zdziwiłam ze HSG masz pod pełną narkozą to naprawde nie jest straszne ból jak przy okresie ale da się wytrzymać bez problemu ja tylko dostałam tabletki przeciwbólowe i nic wiecej moim zdaniem narkoza nie potrzebna. Ja dziś do lekarza ide i mam nadzieje że wreszcie serduszko usłysze z moich wyliczń to jest 6,5 tygodnia od ostatniej miesiączki wiec serduszko powinno już być Geatulacje dla tych którym się udało i dużo sił dla wszystkich staraczek. Nadzieja jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem moze to nie szmat czasu ale od ośmiu miesięcy moj nastroj jak sinusoida, nadzieja i rozczarowanie. A te pytania od rodziny albo znajomych o dziecko skoro jestesmy 2 lata po slubie. Jakby sie domyslec nie mogli... A nie chce mowic prawdy calej ze sie leczymy bo nie zniose ich spojrzen z politowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mialyscie tez falszywe wyniki testow ciazowych? U mnie zawsze 2-3 dni przed terminem @ zawsze mam pozytywny test tylko taki slaby (i zawsze ta n iepotrzebna nadzeja) a potem znowu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bachulinek
Ty mówiłaś o tych pozytywnych testach lekarzowi? Normalnie nie ma przed @ zżadnych pozytywnych testów! Widcznie dochodzi do ciebie do poronień we wczesnym etapie ciąży...To powinno wskazywac kierunek diagnostyki..Nie jestem lekarzem, ale to może oznaczać problemy o podłożu genetycznym, immunologicznym. Bo nie bierzesz leków na pękniecie ? One dają pozytywny wynik przez jakis czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×