Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

wszystko ok? przy którym badaniu wam wyszło że macie wadę genetyczną która uniemożliwia zajście w ciąże? my narazie oddaliśmy krew do badania kariotypów ale po przeczytaniu twoich wpisów może zrobimy też badanie fragmentacji plemnika. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny czekam na @ robiłam test popołudniu w sobote negatywny więc teraz chcę jak najszybciej @ i zacząć stymulacje :) Biorę luteinę od dzis rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luteinę od dnia ...
...spodziewanej @ ? bez sensu. Powinnaś ją brać od po owulacji, w dniu @ zrobić test i jak negatywny to odstawić i wtedy dostaniesz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
hej dziewczyny mi lekarz przepisał luteine w 19 dniu cyklu a iui miałam robioną w 16 d.c i mam brac do 28 d.c .Czy może któraś z was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja mialam
To raczej standardowo. 28 dc powinnas zrobić test, jak negatyv to mozesz odstawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahati napewno zajrzę na bloga super pomysł popieram :) a co do luteiny to biorą ją dlatego że nie doatłam @ juz mi sie spóźnia a test nagtywny :( więc teraz będę ją brała 6 dni i mam nadzieję że dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek, dzięki:) A masz nieregularne cykle? Bo jak regularne a się spóźnia to może zrób betę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati ja po tych lekach to mam okropnie nieregularne :( a ile dni barć lutke ? staczy 6 dni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati przeczytałam twój pierwszy wpis na blogu i napewno będę tu wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie pamietam jak to jest z tą lueiną...Ja brałam dzień po IUI i miałam odstawić 28 jak negatywny... No ale to jest 14 dni, nie wiem ile wystarczy na wywołanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati ja brałam zamiast luteiny dupathson i 13dnia po IUI, dy zrobiłam test i wszyszedł negatywny odstawiłam proszki. I normalnie następnego dnia jak w zegarku dostałam miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem jak jest po IUI ale je teraz nie miałam IUI więc będę barała chyba te 6 ni tak jak przed IUI w cyklu zobaczymy - mam nadzieję żę @ bardzo szybko przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek ja kiedyś brałam na wywołanie okresy progestron jak mi się bardzo długo spóźniał to lekarz przepisał w tabletkach a potem w zastrzykach i dopiero po tym zastrzyku przyszła @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, moje rozumienie, jest takie, ze luteina (czyli progesteron?) bierze sie na utrzymanie ciazy, czyli PO IUI, owulacji..ale pewnie ten hormon ma rozne dzialania. W moim przypadku biore progesteron od IUI (15dc) do teraz (28 dc) i wlasnie dlatego, ze lekarz powiedzial, ze mam za niski poziom progesteronu aby utrzymac potencjalna ciaze. pozdrawiam wszystkie! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieki za pamiec :) jutro rano ide na badanie krwi. Na razie nic nie wiem. Nie mam tez w domu testow ciazowych, zreszta chyba celowo, bo jakos w sikanie na pasek nie wierze..hehhe...pewnie dlatego ze nigdy nic z tego nie wychodzilo, takze jutro cos bede wiedziec :) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko chcialam dodac, ze ja biore progesteron dopochwowo, jako globulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety...wynik testu negatywny...czyli kolejne podejscie sie szykuje..ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wen to smutne, przykro mi:( ale głowa do góry podobno za pierwszym razem bardzo rzadko sie udaje za to za drugim i trzecim już znacznie częściej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istria
Hej dziewczyny ja z kolejnym pytaniem.. Dziś rano wyskoczyła mi opryszczka na wardze. czy powinnam się zgłosić z tym do lekarza? to nie jest oczywiście pierwszy raz ale pierwszy raz w ciąży. W internecie jest tyle sprzecznych informacji. Jakbyście przyszłe mamy mogły wspomóc odpowiedzią.. z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny. Wznosze toast winem, za udany, nastepny raz :) Moj maz mowi, ze to tylko trening byl, rozgrzewka :) dzieki za slowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaolusia
Wen przykro mi :( miałam nadzieje że razem będziemy się cieszyć i pocieszać inne dziewczyny, a tu nici.ja już się boje a jeszcze 7 dni do testowania niestety nic nie czuje pewnie znowu chłopaki mojego męża nie dały rade z moim jajeczkiem :(.Jak teraz mi się znowu nie uda to dopiero w styczniu bo grudzień odpada owulacje mam co miesiąc 24 wiec w wigilie no niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wen przykro mi, ja też byłam strasznie rozczarowana pierwszą inseminacją miałam taką wielką nadzieję. Jutro mam 13 dc i jadę na monitoring jak dobrze pójdzie w piątek albo sobotę podchodzimy do II IUI. TRzymajcie kciuki:) Cicchaousia może Tobie się uda i w końcu zapoczątkujesz szczęśliwy okres na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki! cichoalusia, trzymam kciuki zeby sie udalo :) ja nie wiem, czy uda nam sie w grudniu..czekam teraz na@ zeby rozpoczac monitoring, ale moze sie nie wyrobimy przed 22.. monka26, no to powodzenia na IUI! drugi raz, to musi sie udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichaolusia, to teraz Twoja jest ktora IUI z rzedu? 7?8? badz dobrej mysli! juz sie raz udalo, wiec uda sie kolejny! zycze relaksacyjnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) Cichaolusia- Twoja 6 IUI :) Mam pytanie: czy znacie jakies dobre, porzadne, sprawdzone naturalne metody zwiekszenia plodnosci? jakies ziolka? Moja babcia mowi o zoltkach jaj! troche sie brzydze..na surowo...ale juz nie wiem, chyba sobie zrobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zioła ojca sroki mieszanka nr 3 ?? chyba to cos działa ale nie wiem dokąłdnie dziewczyny odebrałam wyniki tarczycy i jestem załamana TSH bardzo mi spadło i teraz jesy poniżej normy :( FT4 16,52 pmol/L (11,50-23,20) TSH 0,051 uIU/mL (0,550-4,780) FT3 4,80 pmol/L (3,50-6,50) czy to świadczy teraz o nadczynności ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×