Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość gość
Klaudia ile razy sie pojawi to burzy spokoj naszego watku Dziewczyny nie wierzcie w jej cudowny sposob i nie proscie jej zeby go tu napisala bo i tak tego nie zrobi Szkoda czasu ;) Ja to juz od dawna nie odpisuje na jej wpisy bo co kolejny to tylko utwierdzalam sie w pewnym przekonaniu A to co o niej mysle moze zostawie dla siebie Dziewczynki a teraz po krotce co u mnie 17 zaczynam drugie podejscie tzn mam wizyte i rozpisanie stymulacji No i dowiem sie jaki tym razem pomysl ma Dr na moj organizm Trzymajcie kciuki Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny długo szukałam sposobu na wygranie w lotto... i...wreszcie się udało. Znam sposób na trafienie szóstki, ale wam nie powiem :p Podam wam szczęśliwe cyfry na fb. :D A to wszystko dzięki mojemu ginekologowi, który zna taki cudowny sposób P.S. Wyjaśnienia na fb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bahati:-) poprawilas mi humor,jak to dobrze ze jeszcze mamy w wiekszosci poczucie humoru:-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniek1206
Czesc dziewczyny ,Byłam tu jakis czas temu u Was potem jednak internet poszedł na bok bo myslałam ze zwariuje po czytaniu i szukaniu po necie co i jak Mianowicie-4,11 miałam insemke ,naszym problemem było brak owu ,wyniki meza ksiazkowe wszystko ok, dzien po insem zaczełam brac duphaston( acha i dodam ze insem miałam na swiezo peknietym pecherzyku)no i lekarz kazał czekac 14 dni ,najdłuższe....Ale równe 7 dni po insem zauwazyłam na bieliźnie dosłownie trzy małe plamki krwi w dodatku kłucie lewego jajnik a to na nim własnie był pecherzyk Graffa,po dwóch kolejnych dniach doszedł ból piersi i zauwazyłam tez żyłki na piersiach i pojawiły sie tez delikatne pobolewania w dole brzucha ,znów po jakims czasie okropny ból w krzyzu :-( ale temper.36,6. Dzis jest 10 dni po inseminacjii no i juz nie mogłam wytrzymac i zrobiłam test "sikany " no i negatyw Wiem ze pytanie "czy jestem w ciazy" tu byłoby głupie i z takim to do lekarza ale poradzcie mi ,moge miec jeszcze jakies nadzieje? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniek gdyby zagnieżdżenie było 3 dni temu to beta jest wytwarzana chyba do 48h po, więc dziś test może być niewiarygodny. Jest jeszcze szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bahati no prosze powiedz powiedz albo nie napisz w mailu albo nie bo jeszcze tu wkleje i reszta sie dowie :P ok niech bedzie fb ;) coz pozostaje tylko zartowac zeby nie zwariowac ;) milego dnia Dziewczynki!!!! Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniek, wiesz, że nasze opinie i tak nie będą jednoznaczne? powiem Ci jak było u mnie. Mniej więcej po 7 dniach zobaczyłam plamienie, brązowe. Odczuwałam kłujący ból w pachwinie, najcześciej przy wstawaniu, potem nawet wybudzał mnie w nocy podczas przekręcania się. Żyłek na piersiach i zmiany koloru otoczki nie doszukiwałabym się, bo to za wcześnie. Test zrobiony po 12 dniach nie wyszedł mi, a po 14 baldziutka kreska. Trzymam kciuki, ale z doświadczenia wiem, że nie ma co się doszukiwać objawów tak wcześnie. Jak myślałam, że jestem w ciaży to nie byłam, a jak niczego się nie spodziewałam to byłam. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniek byc moze plamienie i bol jajnika to objaw zagniezdzania Poczekaj jeszcze cierpliwie do bety i nie trac nadziei Dbaj o siebie i napisz nam zaraz jak juz bedziesz znac wynik Kichana trzymam kciuki mocno mocno!! Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniek1206
Alissa wiem wiem to wszystko natura i jak ona zechce to tak bedzie ale sama pewnie wiesz ze czasami własnie w takich sytuacjach człowiek poprostu nie da rady byc opanowanym i doszukuje sie roznych sygnałów i wmawia ze to napewno ciaza.Nie wiem jak to wytrzymam ale moze sie uda do srody i moze betke zrobie dla pewnosci Dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniek1206
A moze i dobrze ze zrobiłam ten test juz wiem czego sie moge spodziewac , bo wielkich nadzei sobie nie robie ze sie udało choc gdzies tam w podswiadomosci taka mała iskierka nadzei jest ze moze akurat, gdy po becie bede wiedziała ze nic z tego to moze zniose to jakos normalnie Uciekam do pracy miłego dnia Allisa ,Asia 858 Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniek wiem jak trudno nie obserowować siebie w tym czasie i nierozbudzać w sobie nadziei. Każda z nas ma inną stretegię, ja raczej starałam się nie robić sobie nadziei a i tak byłam zawiedziona. Z drugiej strony jak jest ciaża, to takie obserwowanie siebie też ma swój urok. Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki, daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mi nie wierzyć ale zapewniam że jestem w ciąży. 8 testów pozytywnych i usg.A po odpowiednich badaniach męża w drugim cyklu zaszłam.Co do lotto to myślę że trudniej jest trafić 6 niż zajść w ciążę bo liczby nie są przewidywalne a medycyna może na szczęście coraz więcej :) Nasz przypadek miał dać nadzieję że się da poprawić nasienie ale jak zwykle rozdmuchałyście wielki problem z niczego. W sumie to nie dziwię się wam że macie nerwy bo jak nie mogłam zajść a inne dziewczyny zachodziły w ciążę to czułam smutek i złość.Pa. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniek, to plamienie daje nadzieję. Powtórz test za 2 dni. Oby to jednak ciąża. Ja miałam iui 3.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Dziewczynki moje znam super rewelacyjny sposób "co tu zrobić żeby zarobić a się nie narobić" !!!!! :) ;-p ale to już prywatnie przy kawce ;) X Aniek wstrzymaj się jeszcze, 14 dnia po idź na betę a będziesz miała wtedy wynik jak najbardziej wiarygodny ( dodatni rzecz biorąc ;) ) trzymam kciuki. Ja jestem 5 dpt. Powodzenia. Bahati, Asia858- dobre, dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Claudia czy tam Klaudia i tak stracisz tą ciążę.... ciążę urojoną... Psychiatryk sie kłania... KŁAMCZUCHO JEDNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj gosciu z 15 49 mozna sie smiac zartowac pisac co sie mysli ale tak K nie zycz bo przesadzasz! Ja tam zycze wszystkiego dobrego bo wcale nie czuje zalu ze sie jej udalo Ja sie przez 5 lat przyzwyczailam Wszyscy zachodza tylko nie ja ;) tak widocznie musi byc Na swoja kolej musimy zaczekac Takze Klaudio mylisz przynajmniej co do mnie Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czyli zbliża się czas wyczekiwań. Na pewno będziemy dobre wieści, statystycznie rzecz biorąc to pewne:-). Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, z takim nastawieniem Twoja ciąża to tylko kwestia czasu:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie przejmuję się tym co napisałaś bo to nie jest ciąża urojona. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak miło was poczytać i się trochę pośmiać a Klaudia jest czy nie jest to jej sprawa ma cukierek to i nie chce się nim podzielić to niech idzie do swojej piaskownicy a nie przeszkadza nam ja już mam dzidzie i znalazłam na siebie złoty środek ale szkoda mi tych dziewczyn które tak jak pisała allisa robią sobie nadzieje że a może to dokładnie określa to jaką osobą jest Klaudia i nic tu nie trzeba dodawać a kto jej dogadywał jakiś tam gość Bahati Asia brawo :) normalnie po wpisach na fb nie mogłam sie oprzeć pokusie i nie zaglądnąć tu :) Anitek ja tam w testy nie wierze najlepiej zrobić betę a objawy ciąży to miałam dopiero w 7tc jak mi się niedobrze zrobiło powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniek1206
Bahati to bedziemy testowac razem? hi hi. No mam co do tego plamienia małe nadzieje ze to implantacyjne no ale we srode sie okaze jak zrobie betke Nigdy przenigdy nie miałam zadnego plamienia przed miesiaczka no i to własnie mnie zdziwiło plus ból piersi a własciwie sutków Oby do srody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniek, ja też wczoraj wieczorem miałam plamienie, 9 dni od owulacji i niestety od mało rozsądnej nocy z mężem. Viki tez chyba w tym cyklu, więc zobaczymy czy jest jakas zasada dla tych plamień. Mam nadzieję, że Wasze wróżą ciążę. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allisa...no no, kto wie czy nie wyprzedziłaś nas w " biegu " po drugie dziecko... Aniek ja czuję się typowo okresowo, w środę to ja już będę miała okres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniek1206
Ja juz nie wiem co myslec o tych plamieniach naszych i o całej reszcie Az mi lepiej jak sobie z wami popisze mimo niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniek1206
Ja chyba tez dostane ,boli podbrzusze ,zmiana nastrojów raz płacze potem smieje sie jak wariatka hi hi ,piersi tzn sutki bola ale juz mniej No jak nic bedzie ta cholera we srode ,ale jak nie teraz to pozniej sie uda ,trzeba miec nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allisa no to będzie się działo Alicja jest już duża więc spoko możesz już być w ciąży a powiem wam że w naszych wypadkach to nie ma jak wpadka :) bo żeby było planowane to musimy się duuuuuuużo namęczyć życzę wszystkim testującym pozytywnych bet :) ja niestety nigdy nie miałam plamienia implantacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to raczej nie powinnam być jeszcze w ciąży, jestem dopiero niecałe 9 miesięcy po cesarce, więc to naprawdę z mojej strony nieodpowiedzialne, ale jak się tyle lat stara o dziecko to o zabezpieczeniu już nie myśli się wcale. Poza tym czeka na mnie jeszcze mały dzidziuś w klinice, którego nigdy tam nie zostawię. Więc moja potencjalna ciąża nie byłaby teraz wskazana. Wam życzę plamienia impelentacyjnego, sobie tylko małego rozregulowania. Pozostałym ciąży. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakia miesiac na te plamienia, u mnie ciazy nie ma i nie wiadomo kiedy teraz nadejdzie czas na planowanie , przygotowywanie sie. Jak by Klaudia powiedziala jaki ma sposob na poprawe nasienia to moze moj bezplodny M zrobil sie plodny:) Dziewczynki , poczytuje Was codziennie i trzymam kciuki za nas wszystkie ! Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz Viki na bezpłodność to nie wiem czy można coś zaradzić.Natomiast na niepłodność owszem.Polecam wizytę u dobrego androloga,urologa który pomoże wam tak jak i nam pomógł.U mnie wszystko było dobrze tylko to kiepskie nasienie i objętość powodowały że ciąży nie było.Także nie ma się co podśmiewać tylko szukać dobrego specjalisty.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×