Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość stoe
hej dziewczyny, U mnie dzisiaj 23 dc, @ powinna przyjść w sobotę... także jeszcze troszeczkę czekania:/ To były próby naturalne przy dwóch pęcherzykach ... ale na cud nie liczę... Od przyszłego tygodnia biorę się za wykonywanie badań do inseminacji, tych które doszły. Z pierwszym dzieckiem zaszłam od razu - nawet nie nastawiałam się ze to będzie tak szybko... - druga ciąża przy clo i psuty pęcherzyk- łyżeczkowanie, od tego czasu minął rok i cisza. Czasami mam wrażenie ze straciłam już nadzieję na drugie dziecko a te inseminacje , starania to żeby wiedzieć ze coś robię w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
W temcie Klaudi się nie udzielam, nie znam jej, nie wiem co pisała, ale sama wiem po sobie i znajomych ze nie ma złotego środka ani super lekarza ...ja uważam że wszystkim kieruje przypadek, przypadkiem lekarz stawia celną diagnozę, przypadkiem pomagają witaminy dodatkowe badania, przypadkiem kiedy już się traci nadzieję - zachodzi się w ciążę i nawet jak się jest w ciąży nie można być niczego pewnym, wiem bo sama przez kilka tygodniu byłam w drugiej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inka
Stoe dobrze mówisz :) i przypadkiem ta sama diagnoza jednemu może pomóc a drugiemu nie pomimo że sprawdzał już kilka razy ;) u mnie 7 dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
Co do tego przypadku to moja znajoma miała PCOS, po kilka latach nieudanych starań lekarz skierował ją na inseminacje, po trzecim nieudanym zabiegu stwierdził że w tym przypadku nie pozostaje jej nic innego jak starać się o in vitro z programu rządowego ale mogą spróbować z jeszcze jedną inseminacją -i właśnie na ostatnia inseminacja się udała... :) Wtedy kiedy odpuściła, pogodziła się z tym i zaczęła myśleć o in vitro... Czysty przypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawsze śmieszy jak ktoś "wie" z całą pewnością co mu pomogło ("mi pomógł wiesiołek, bez niego starałam się 2 mce a z nim zaszłam w pierwszym cyklu" :D) a skąd wie że bez tego nie byłoby ciąży. Płodność jest tak nieprzewidywalna...jedna para z danymi wynikami zajdzie, druga nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bahati Dokładnie to natura i jak zechce jak bedzie Kazdy organizm jest inny ,nie powiedziane ze jezeli jednej udało sie zajsc w ciaze dzieki jednemu lekarstwu to i kazda inna dzieki temu zajdzie w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, racja, ale ja niestety wiem co mi pomogło - in vitro.:-) co do plamień, u mnie to wczesny okres, jestem w szoku, bo tak krótkiego cyklu z życiu nie miałam. Za pozostałe trzymam wciąż kciuki i czekam na informacje:-) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No in vitro to "trochę" co innego :D A test robiłaś dla pewności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jutro jest 13 dni po mojej inseminacjii Myslicie ze moge isc jutro w dniu 14 na bete? Nie ufam testom płytkowym i wole zrobic z krwi tylko czy bedzie pewne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu ja mysle ze mozna isc na bete Dzieki Klaudia ,ale ile my juz lekarzy spotkalismy na drodze to my wiemy, koszty prob i bledow lekarzy duzo nas kosztowalo w pln ,.ze stac bylo by mnie na in vitro ale coz czasu nie cofne Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu jak najbardziej mozesz isc Juz wyjdzie ;* powidzenia Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allisa może zrób dla pewności test chciałam ci przypomnieć że ja tez dostałam @ jak zaszłam w ciąże i było to w 25dc czyli tez wcześniej no a my też swoje przeszliśmy i też wydaliśmy kupe kasy i w sumie przeszliśmy przez 2 kliniki i kilku prywatnych lekarzy nie mówiąc już o urologach i innych i też nikt na nas nie znalazł złotego środka a wyniki moje były idealne a i męża też w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny lepiej mnie nie starszcie, bo ja już wyluzowałam, że jest dobrze. testu oczywiście nie mam, ale chyba jutro kupię. Wiem Bahati o co Wam chodzi i zgadzam się z Wami, tylko żartowłam:-) Ja też kiedyś zaszłam w ciążę naturlanie po wiesiołku i oczywiście jak tonący brzytwy się chwyta, dalej go łykałam, ale nie wierzyłam jednocześnie, że to wiesiołek mnie wyleczył z niepłodności i nie zalecałam go wszystkim niepłodnym zdrowym parom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka, ale taki normalny miałaś okres, czy może trochę inny, np skąpy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allisa to chyba taki miesiac Ja jutro jade do kliniki bo do kolejnej procedury mialam sie stawic w drugiej polowie drugiego cyklu od tamtej stymulki i dzis w pracy... brazowe plamienie za dwie h bol podbrzusza teraz sie zaczyna na czerwono a dzis moj 19dc Martwie sie tylko czy to nie torbiel...Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzis jestem 13 dni po inseminacjii byłam rano na hcg i własnie sprawdziłam wynik jest < 2.00 Orientuje sie ktos co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Widze ze Klaudia wrocila. Po co wrocilas Klaudia? Zeby poszczuc te ktore wciaz nie sa w ciazy? Jestes beznadziejna osoba, od ktorej nalezy sie trzymac z daleka. Mimo ze Cie nie lubie, to zycze spokojnej ciazy i zdrowego maluszka. Tylko taki potwor jak ty, wiedzac co przechodza kobiety starajace sie latam o dziecko, moglby wygenerowac takie posty jakie ty nam tutaj zaserwowalas przez kilka ostatnich dni. I nie sil sie na cieta riposte bo sie tylko osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, jeżeli dojdzie do zagnieżdżenia się zarodka (od 6 do 12dc) to po 24h beta wyższa niż 1 prawdopodobnie oznacza ciążę:-) bardzo ważne na tym etapie są jej przyrosty. gratuluję i mam nadzieję napiszesz kolejne pozytywne wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, a wcześniej wykryto u Ciebie torbiele? nie zawsze takie małe rozregulowanie oznacza coś złego, tym bardziej, ze tak jak widzisz w tym cyklu dużo z nas ma jakieś perturbacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
A u mnie taki wynik kiedyś po IUI 14 dnia po oznaczał brak ciąży. :( wiec Gościu bądź cierpliwa i powtórz betę za kilka dni :) trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczynki Niestety rozregulowanie oznacza zaburzenia hormonalne Dostalam cyclo-progynova na 21 dni wiec wszystko znow sie przesuwa... Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola napisałam tylko że jestem w ciąży.Nie rozumiem o jakich złośliwych postach z mojej strony piszesz.Niczego złośliwego w waszym kierunku nie napisałam.Powinno dać wam to nadzieję że nawet w beznadziejnych przypadkach naturalna ciąża się zdarza. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allisa ja w sumie to miałam normalna@ bo wtedy po laparoskopii i wycięciu mięśniaków @ miałam około 3-4 dni i raczej mało obfite no może 2dc więcej wiec dla mnie to ona była normalna z ty że ja wiedziałam już że jestem w ciąży a ona na następny dzień już była mniejsza a na 4 już były tylko brudzenia wiec mimo wszystko radzą zrobić test gościu poczekaj ze 2 dni i powtórz bete wtedy już na pewno powinno coś wyjść K bardzo się cieszymy twoim szczęściem z tym że Karoli chodziło o coś innego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty K teraz bedziesz nam tu pisac co powinnysmy a czego nie? Jak powinny na nas dzialac twoje z glebi serca dobre wpisy? A w srodku wiesz ze napisalas tylko po to zeby sie poprostu pochwalic i utrzec nosa tym co ci dokuczali Ty nie chcesz przeciez nikomu pomoc sama to napisalas A my jestesmy tu po to zeby sie wspierac i jakos sie wspieramy nawzajem Od poczatku nie pasowalas do naszego grona Nie przyjelas na poczatku spokojnej krytyki Jonczac dalej wpisami ktore byly przepelnione nietolerancja dla np dzieci z ifv bo ty bys takie zostawila juz nie pamietasz co wywolalo te chamskie wpisy? To sobie cofnij strony Dziewczyny te ktore nie wiecie czego jej nie tolerujemy cofnijcie sobie rowniez bo to nie do powtorzenia co z niej za czlowiek I taki ktos oczekuje zrozumienia u osob ktore biora pod uwage kazdy scenariusz Czego ty kobieto od nas oczekujesz uwielbienia? Czy chcesz odwrocic teraz kota ogonem i zrobic z nas te zle? Czemu akurat ty jestes tu nie lubiana? Czemu to nie inne dziewczyny? Czemu na innych watkach pisza ci to samo-tylko delikatnie i ty tego nie rozumiesz ... troche pokory pani K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ciąży napisałam nie po to by utrzeć nosa tylko żeby zakończyć temat który tu kiedyś zaczęłam.Ja od początku starań przeglądałam zazwyczaj fora i czekałam za zakończenie czy się komuś udało zajść czy nie.Denerwowały mnie wpisy które nagle się ucinały i nie wiedziałam czy jednak wyszła z tego ciąża czy nie.Uważałam za stosowne zamknąć rozdziały.Prawie na wszystkich forach kobiety które zachodzą w ciąże piszą o tym i nie ma w tym nic dziwnego.Jeśli któraś z was zaszłaby w ciąże nie napisałaby tu na forum ? Też pozostałe powinny skomentować że ktoś to robi złośliwie.No chyba nie.A jeśli chodzi o temat in vitro to chyba coś pomyliłaś moja droga bo nigdy nie powiedziałam że dzieci poczęte tą metodą są gorsze.Nawet podkreślałam że nie mam nic do tego ani nie krytykuję osób które poddają się takiemu zapłodnieniu.Mówiłam jedynie że ja mogłabym nie zaakceptować tego dziecka ale to jest to co ja czuję.A to co wy czujecie i inne kobiety to nie wnikam.Każdy człowiek jest inny.Lekarz też namawiał mnie na in vitro a ja nawet nie zgodziłam się na kolejną iui bo to wbrew moim zasadom.Jeśli ktoś ma inne poglądy ok.Tylko proszę mi nie wmawiać że krytykowałam ivf czy iui bo nigdy tego nie robiłam.Uważałam jednak że te metody nie są dla mnie.Gościu nie wiem skąd w tobie tyle złości. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma już sensu dyskutować. W każdym razie temat zakończony ciążą. Pozdrawiam i życzę mniej nerwów oraz więcej szacunku do ludzi. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak sie chcialas pochwalic ciaza to trzeba bylo napisac ze jestes w ciazy i zakonczyc temat a nie pisac ze nam nie powiesz co ci pomoglo w nia zajsc bo bylysmy dla Ciebie niemile. Jak bylysmy takie niemile, to po co tu wracasz? Ponizej wklejam twoje ZLOSLIWE posty: Napisałabym ci co mąż stosował,jakie miał badania ale nie chcę dawać dobrych rad przy okazji ludziom którzy na to nie zasługują. Widzisz może właśnie dlatego ja jestem w ciąży a Ty nadal nie.Trzeba być dobrym dla ludzi ich szanować.Ty tego nie potrafisz dlatego może los nie chce żebyś została matką.Jak masz w stosunku do dziecka używać wulgaryzmów typu "s********j" to chyba jednak w ciąży być nie powinnaś X Kim ty jestes zeby decydowac kto zasluguje a kto nie? Cos ci sie w tym maly mozdku miesza... Jestes bardzo niepezyjemna osoba... Ale widze ze dziewczyny znaja cie z innych watkow i opinia o tobie sie tylko potwierdza. Przyszlas tu, zeby naszym kosztem podrasowac swoje ego? Wsydzilaby sie... Zreszta mam wrazenie ze jestes tylko kiepskim kafeteryjnym wymyslem, ktory nigdy nie borykal sie z problemem nieplodnosci... bo to jest po prostu nie do uwierzenia ze ktos moze byc tak pusty jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z 15:49 Niestety taki wynik jest negatywny i raczej po 13 dniach nie ma szans na ciążę. Ten wynik oznacza "mniej " niż 2. Niektóre laboratoria nie podają 0 tylko właśnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
Hej dziewczyny, co byście powiedziały na prowadzenie takiej tabelki w której było by klika inform. na temat każdej z nas, np. nick, które podejście do inseminacji, ile miesięcy, kiedy testujemy, się staramy czy ewentualnie dla szczęśliwie zaciążonych - na kiedy mają termin:) Wydaje mi się że mogłaby być to fajna ściągawka żeby wiedzieć która jest na jakim etapie, co Wy myślicie na ten temat? U mnie dzisiaj 25dc, cykl przy clo+olej z wiesiołka+ovitrelle+duphaston =starania naturalne, na razie czuję się dobrze, mam tylko bolące i nabrzmiałe piersi, u mnie od kilka cyklu przed okresem pojawia się brązowy śluz... póki co go nie zauważyłam... tak bardzo bym chciała żeby się udało a tak małe są na to szanse...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
karola11 mogę zapytać ile już lat się strasz? I ile miała podejść do inseminacji ewentualnie in vitro?ostatnio przeglądałam posty jakoś z początku forum i wydawało mi się że widziałam tam Twój nick. <><> Aniek1206Ty dzisiaj robisz bete jeśli dobrze doczytałam, trzymam kciuki:) <><> Bahati przyszła @? Wiesz ja przy pierwszej ciąży czułam się bardzo okresowo, pamiętam że tak bardzo że nawet nie odmówiłam sobie kilku drinków bo byłampewna ze @ przyjdzie ...a testy pozytywne zaczęły wychodzić mi dopiero 2-3 dni po terminie... Trzymam kciuki:) <><> NITKA999 dokładnie, łatwiej wpaść niż starać się - w niektórych przypadkach zajmuje to bardzo dużo czasu... :/ <><> Viki na poprawę nasienia nie ma złotego środka - nie wierzę w to żeby akurat Klaudia taki znała - u nas z racji ze mąż też ma średniej jakości nasienie lekarz dał takie standardowe wskazówki typu: witaminy z selenem, sport, zdrowe odżywianie, nie przegrzewanie jajek, ograniczyć alkohol i fajki... czyli jak widzisz ameryki nie odkrył;) <><> allisa mogę zapytać o in vitro, robiłaś prywatnie czy z programu rządowego? Udało się za pierwszym razem? Jeśli nie miałabyś nic przeciwko to czy mogłabym Cię zapytać ile trwa cała procedura przygotowująca, tzn licząc od pierwszej wizyty w klinice niepłodności do transferu? <><> gość przykro mi ale dopiero beta powyżej 2 oznacza ciążę, tym bardziej 13 dni po owulacji powinna być duuużo wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×