Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

betterka33 GRATULACJE:) mam do Ciebie pytanko ja tak samo przeszłam już trzy inseminacje ostatnia była wczoraj nie wiem czy nie powinna być zrobiona dziś bo mam okres co 30 dni a inseminacje miałam w 14 dniu cyklu na jakich pęcherzykach miałaś ja mam zawsze na niepękniętych i nie wiem czy one mi pękają bo już nie chodzę na sprawdzenie . Na początku też myślałam,że ta inseminacja jest dużo łatwiejsza do przejścia... przy tej trzeciej inseminacji mam dziś straszny ból tak jak przy okresie a mam dość bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala90
Hej. Mam do was pytanie. Wczoraj miałam dzień planowanej miesiączki ale nie przyszła. Temperaturę w pochwie mam 37.2 , 37,4 . Jestem po zastrzyku na pęknięcie pęcherzyków. Wczoraj także robiłam test ciążowy który wyszedł negatywnie. Czy zawsze przed okresem temperatura spada? Od wczoraj czuje juz jakbym zaraz miała dostać okres ale go nie ma. Jest możliwe ze mogę być w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
Hej Dziewczyny, Ja tylko na chwile bo mam wroblem z kompem w domu, nie zamieszcza moich wpisow, nadrobie zaległosci w poniedziałek w pracy. Jestem trochę załamana bo we wtorek robiłam bete, to był 31 dc i za razem 4 tyg i 2 dzien i wynik bety tylko 90... jutro pojde powtorzyc zobaczyc czy rosnie... ale szykuje sie na najgorsze bo ta beta jest za mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stoe nie żartuj. Taki wynik o niczym nie świadczy. To zaledwie 31 dc, niektórym test jeszcze nie Wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoe dla pewności możesz zrobić bete raz i po dwóch dniach jak przyrost będzie około 60 % to wszystko oki ale mnie się wydaje że chyba oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i chłopcy fajni i dziewczynki a ty Bahati to w takim razie dwójkę dla synka braciszek a dla ciebie córeczka i szczerze to ja też bym chyba tak chciała no ale chcieć a móc to niestety nie takie proste a ja mam dziś 33dc czyli nie mam @ w ciąży nie jestem no chyba że test nie wyszedł ale ogólnie to wszystkie objawy mam na owulacje a nie na @ powiedzcie mi dziewczyny czy którejś się tak spóźniała @ następna po poronieniu bo się zastanawiam czy czekać jeszcze czy może udać się do gina no i ogólnie nic mi się nie dzieje tylko jajniki od niedzieli czuję allisa jak ty miałaś po poronieniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka, po poronieniu niestety trochę wszystko się rozregulowuje, bo cała gospodarka hormonlana jest zachwiana. Ja dostałam okres po 36 dniach od łyżeczkowania, ale lekarz mi mówił, że do 40-50 dni może się cykl wydłużyć i być obfity. Ja miałam obfity. zyczę Ci ciąży, ale skoro test wyszedł negatywnie to chyba musisz poczekać na okres. daj znać, buziaki stoe, od wyniku ważniejsze są jego proporcjonalne przyrosty, więc nie panikuj za wcześnie:-) zaraz będziesz miała mdłości i już nic więcej nie będzie Cię obchodziło:-) i nie będziesz myślała o niczym innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, ja nigdy nie mierzyłam temperatury, więc nie pomoge, ale mam nadzieję, że jesteś w ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
Betterka33 gratuluje Ci bardzo, w przypadku mojej siostry rowniez 4 inseminacja zaowocowała synkiem:) Ala ja rowniez nie pomoge bo nigdy nie bawiłam się w mierzenie temperatury, wiec nie pomoge. Nitka99 u mnie po poronieniu-łyżeczkowaniu tez jakos nieregularnie miałam @ chociaz u mnie to dopiero clo i duphaston uregulował cykle. Dziewczyny dziękuje Wam bardzo za słowa pocieszenia i zainteresowanie. Po 72h powtorzylam bete i wynik 332, 6, przyrost 135, 6% czyli gdyby tak dalej rosła to może było by dobrze... moze jeszcze w przyszłym tyg zrobie 3 raz przed wizyta u lekarza bo i tak mam za darmo w lux medzie. Biore duphaston na podtrzymanie raz dziennie, czy powinnam barac 2x dziennie? Moj lekarz jest na urlopie i nie moge sie do niego dodzwonic żeby zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi mój gin powiedział ze jak zajdę z ciąże to mam brac duphaston 3x1 i nawet dał mi receptę bez daty wiec chyba nie zaszkodzi ale zawsze mozesz sobie zrobić progesteron i wtedy będziesz wiedzieć czy jest oki i jak tak to nie ma sensu zwiększać dawki jak to mówią nadmiar jest czasem równie szkodliwy jak brak :) a przyrost masz chyba oki ale sprawdza sie po 48 godzinach a zawsze możesz jeszcze sprawdzić za jakiś czas ale tez najlepiej powtórzyć po 2 dniach i wtedy będziesz pewna ze wszystko oki pozdrawiam i życzę zdrówka dla was Allissa dzięki no tak właśnie pytałam dr google i stwierdziłam ze jeszcze poczekam a gin zapomniał mi powiedzieć że coś się możne przedłużyć ale on czasem taki pozytywnie zakręcony jest a może i to przeze mnie trochę bo zaczeliśmy gadać na inne tematy i tak wyszło :) najwyżej powtórzę test jeszcze w przyszłym tygodniu żeby być pewnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka, będę trzymać kciuki, w sumie nie miałaś łyżeczkowania, więc może, może. Dawaj nam znać. Kibicujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoe, beta wzrasta, więc nie panikuj. Wiem, że łatwo powiedziec, ale z drugiej strony badanie wszystkiego co możliwe w ciąży i interpretacja wyników zgodnie z wzorcowymi danymi przyparza więcej szkody i nerwów niż potrzebne. Ja na początku ciąży śledziłam rozmiar swojego pęcherzyka i oczywiście byłam bliska załamania jak okazało się, ze jest za mały. A u drugiego lekarza na lepszym sprzęcie był już dobry. Wiem, że beta betą, ale jak poczytasz przedziały to rozrzut jest duży, więc postaraj się nie panikować, bo dzidziuś potrzebuje świętego spokoju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoe
hej dziewczyny, ja ostatni tydzień byłam na opiece na dziecko, syn mi się rozchorował i musiałam i miałam kilka dni wolnego od pracy:) allisa powtórzyłam betę po 72h i było 333, więc marnie ale rośnie:) W sobotę miałam wizytę u lekarza, powiedział że widzi pęcherzyk ciążowy 10,6mm i ciałko żółte... więc mam nadzieję że tym razem już wszystko będzie dobrze, kolejna wizyta za 2 tyg. i ona decydująca bo wtedy już powinien być zarodek , serduszko... kurze najbardziej niecierpliwe 2 tyg. przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoe, trzymam kciuki, jeżeli lekarz nie zasiał w Tobie niepokoju to będzie dobrze. Mnie od razu lekarz powiedział, że coś jest nie tak. Powodzenia i zdrowia dla synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o interpretację wyników nasienia: Abstynencja: 6 dni WCZEŚNIEJ: 3 DNI Objętość 2,4 ML Aglutynacja: brak Upłynnienie: zupełne Lepkość: w normie ph: 7,8 Liczba komórek okrągłych: 2,1 X 10^6 w tym liczba leukocytów: 0,6X10^6 Koncentracja: 25,0X10 CAŁKOWITA LICZBA W EJAKULACIE: 60,0X10 Zywotność: 56% Ruch postepowy 9% Ruch niepostepowy c: 12% Nieruchome: 79% Plemniki prawidłowe: 1% Indeks teratozoospermii: 2,00 Po wizycie u androloga i zazywaniu leków: Agapurin + undestor + tomaxifen + androvit + prostimen oto wyniki po 8 tygodniach zażywania: Abstynencja: 6 dni Objętość 2,6 ml Aglutynacja: brak Upłynnienie: zupełne Lepkość: w normie ph: 7,8 Liczba komórek okrągłych: 4,1 x 10^6 w tym liczba leukocytów: 1.4 x 10^ Koncentracja:197,5 x 10^ CAŁKOWITA LICZBA W EJAKULACIE: 513,6 X 10^ Zywotność: 46% Ruch postepowy a + b: 5% Ruch niepostepowy c: 8% Nieruchome: 87% Plemniki prawidłowe: 1% Indeks teratozoospermii: 2,00 co sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej pytanie do lekarza androloga, za dużo do oceny dla laika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny czy ktos mnie tu jeszcze pamieta kiedys sie tu udzielalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któryś z waszych mężów zażywał euthyrox 25 na *****iwość plemników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jakos leci,za nami juz wspolne 17 miesiecy:)Kolejny maluszek mi sie marzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć akma i dziewczyny a u nas dziś mija właśnie 18 miesięcy i też byśmy już chcieli ale niestety PIS nam odebrał możliwość na rodzeństwo dla mojego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
Dziewczyny, Wesołych świąt Bożego Narodzenia! Spokoju i samych radosnych chwil w rodzinnym gronie. I oczywiście wszystkim starającym się wymarzonych 2 kresek :-) pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku dwóch kresek na teście i oczywiście następne święta z maluszkiem lub dwoma tego wam życzę dziewczyny na ten nowy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesolych swiat ! Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allisa
dziewczyny, Wesołych Świąt, a w Nowym Roku życzę Wam szczęśliwej pełnej rodziny. Niech spełnią się Wasze marzenia i zrealizują plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu cisza ..... co tam u Was? U mnie koncowka roku nic dobrego nie przyniosla... juz mielismy zostac rodzia zastepcza i na kilka godzin przed wyjazdem pod szkraba odwolano akcje :( Ciekawe co nowy rok przyniesie Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano cisza Viki cisza nic się nie dzieje każdy odpoczywa po świętach nie martw się na pewno wszystko się ułoży w nowym roku viki kiedyś też myślałam o rodzinie zastępczej ale jakoś to się wszystko tak odkłada w czasie a teraz jak jest maluch to też już jest inaczej Aliisa co tam jak malutka zbieram się żeby napisać i jakoś nigdy nie ma czasu ech te święta i znowu jesteśmy parę kilo więksi i o rok starsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
viki, a mieliście wizyty adaptacyjne? znaliście już tego maluszka a on was? sama zastanawiam sie nad odopcją, więc to co napisałaś mnie przeraziło. podali powód odwołania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×