Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bruneti

strona internetowa , gdzie założyć darmową ?

Polecane posty

Gdzie najlepiej załozyc sobie strone internetową DARMOWA ?? sa w ogole jakies portale ?? Iportfolio ma coś takiego ? bo na stroni enie wyczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałabym pomysł, ale...
A czego ma dotyczyć strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałabym pomysł, ale...
Od razu mówię, że są darmowe strony, ale ja nie wiem gdzie i jak się je zakłada, poza tym chyba trzeba coś wiedzieć o budowaniu takich stron, żeby móc prowadzić własną. A Ty chyba nie wiesz :) Dlatego zastanów się, czy nie wystarczy blog? Jakiś dobry, któremu można łatwo nadać profesjonalny wygląd, porobić menu, zakładki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o taka strone mi chodzi :) jestem modlka i chcialam załozyc strone poza agencyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałabym pomysł, ale...
no wiem i właśnie dlatego polecam serwisy blogowe, łatwo się je prowadzi, mają mnóstwo miejsca na zdjęcia i można w prosty sposób uzyskać i 200 wejść na stronę dziennie :) wcale nie miałam na myśli typowego bloga, czyli nudnawych wynurzeń nastolatki ;) ale jeśli wolisz co innego, to poczekajmy na inne wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdcr
strona w samym języku html czyli taka zwykła bez dodawania komentarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette19
Ciężko teraz o darmową stronę. Na pewno musisz wykupić hosting. Uważam, że najlepiej tutaj https://www.netwave.pl/ bo mają dużą ofertę i dają rabat na nowy hosting :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka24
Tani hosting jest na dhosting.pl , jeśli chodzi o darmowe rozwiązania to ja z nich zrezygnowałam, wolę zapłacić i wiedzieć, że wszystko będzie mi działało bez przerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×