Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anastaaaazzzjaaaaaaaaaaaa

Czy takie ciało może się podobać? FOTO do oceny.

Polecane posty

Gość anastaaaazzzjaaaaaaaaaaaa

Ale proszę o kulturalne wypowiedzi. Zdaję sobie sprawę, że mam malutkie piersi, motylka - chodzi o wargi sromowe, mam nieco za dużo w brzuszku, ale czy ta całość w połączeniu wygląda mocno źle? Nadmienię, że mam 25 lat i piersi mi raczej nie urosną, chyba, że po ciąży. Mam 170 cm wzrostu, ważę 55 kg. http://img684.imageshack.us/i/beztytuuvcd.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuyyiiiii
po ciązy nikt atrakcyjnie nie wygląda, pamiętaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83wkwok
Z takimi zdjęciami to chyba na erotyczne, sory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chb
małe cycki,wielkie wary :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopóki widać cipę reszta się nie liczy. a jak cipę schowasz to normalnie. cielsko jak cielsko. inne zazwyczaj dużo lepszego nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh;ujhbcd
nie wiem jak bardzo trzeba miec najebane we łbie zeby wstawiac w necie foty z rozwaloną cipą. Pracujesz w agencji ze az tak brak ci ogłady, klasy, odrobiny kobiecej subtelnosci i az tak wazna jest ocena twojego cipska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolStroz
ja pierdole taka kobieta to DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzderr
Masz 170 i ważysz 55 kg? Wyglądasz na więcej zwłaszcza na brzuchu... oj nie lubimy ćwiczyć co? Cycki za to fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnieeeee
wielkie brzuszysko i grubasne udziska zdjęcie dobre na spowokowanie wymiotów może w innej pozie wyglądasz bardziej sexi, ale ta jest obleśna Co do wagi to mam poważne wątpliwości bo ja mam 160 cm i 54 kg i nawet w takiej pozie wyglądałabym o niebo szczuplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastaaaazzzjaaaaaaaaaaaa
To nie moje zdjęcie, ale mam bardzo podobną sylwetkę. Trochę bardziej wciętą w talii i nieco widać żebra, rezta taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwaaaa123
Fajne cycki? Moj 60-letni tato przy okazji hodowania pokaznego mięsnia piwnego dorobił sie większych cyckow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albercikx
formumowym koniowałom napewno się spodobasz. Wszystko u ciebie w porządku. Tylko zacznij ćwiczyć brzuch bo za 10 lat bedziesz wygladać jak hipopotam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastaaaazzzjaaaaaaaaaaaa
No ja mam nieco mniejszy brzuch niż ten na zdjęciu i większe wcięcie w talii. Ale nie o to chodzi, biust i wargi niemal identyczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaaa22
normalnie wygladasz , o co ci chodzi ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj jak można
mieć takie cipsko,ja dziecko urodziłam i mam fajną ,zgrabną szparkę nic mi nie wisi,a zdjęcie fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastaaaazzzjaaaaaaaaaaaa
Mówię 3 raz - to nie moje zdjęcie, więc nie jedźcie po mnie za to, że wstawiam siebie rozkaraczoną na net. Co do rodzenia dzieci - wygląd waginy ma z tym faktem niewiele wspólnego. Gratuluję ładnej cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13698
Ale się wysmarowała. :D Cycki małe, cipa rozjebana, ciało dość sfłaczałe - ale kutas i tak się poruszył.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdrfgh
jakbym miala taka pipe to bym sie powiesila, nizla ruchawice widac skoro taka rozjechana w ogole tlusta a cycki- do dupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastaaaazzzjaaaaaaaaaaaa
Miałam taką cipkę jeszcze jak byłam dziewicą. Wargi sromowe nie rosną od ruchania, jak to ujęłaś. Więc radzę najpierw poczytać, a później wygłaszać swoje mądrości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×