Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marcin8448

Dlaczego polki sa tak brzydkie?

Polecane posty

Gość co Ty autorze pier***isz!
Ja na codzień spotykam wiele ładnych dziewczyn i uważam że u nas jest takich dużo, co innego kolesie idziesz chodnikiem a tu same pasztety! Rzadko kiedy można spotkać kogoś atrakcyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty autorze pier***isz!
Ja na codzień spotykam wiele ładnych dziewczyn i uważam że u nas jest takich dużo, co innego kolesie idziesz chodnikiem a tu same pasztety! Rzadko kiedy można spotkać kogoś atrakcyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
no szwedki tylko na przygode, wiazac sie nie chca z polakami. szwedzi tez mowia, ze polki sa brzydkie :( ja pierdole, ale lipa. irolki to nie wiem. angielki nie ktore nie sa zle. to w sumie ta sama liga co polki. czyli nasz sa tak samo brzydkie jak one. dunki sa zajebiste. tylko tez z polakami nic na powaznie nie chca. co za pokaranie z tymi polkami. niezdarne, niezaradne, brzydkie. w 90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazujoszi funakiiiiiiiii
pokaz swoje zdjecie zobaczymy czy ty jestes taki zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No e tam...nie moze byc tak zle. No fakt, brzydkie dziewczyny w Polsce sa, ale przeciez duzo jest tez ladnych, wiec nie narzekaj. Pewnie zadna cie nie chce i dlatego sie zalisz na forum internetowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
Hayley90 ty tez jestes hmmm chyba brzydka. ja pisze jak jest. nie dos ze brzydnie to kompletne niedorajdy. taka holenderka, czy angielka ma chociaz kase. a polki ani jednego, ani drugiego. zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie,kiedys mieszkalem miesiac w Kijowie,jedna ladniejsza od drugiej,bardziej otwarte na rozmowy.Ale paszczury tez sie trafialy.W Irlandii jak fajna sztuka to wiadomo ze polka albo inna slowianska nacja.Jak wszedzie,sa ladne i ,,,,,,,,,ladne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie polki wcale nie sa ladne, 60% to przeciętne szare myszki, 25% jest naprawdę brzydka 10% ładna, a 5% bardzo ładna co do polskich panów 80% tragedia, 15% przeciętny, 3% ponad przeciętny, 2% przystojny jeśli mowa o wyglądzie oczywiscie, bo jesli chodzi o zachowanie, kulturę, inteligencję itd to się nie wypowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry chlopcze, niedorajdy?? brzydkie?? grube?? A co Ty soba reprezentujesz?? Sadzisz blad na bledzie wiec chyba niewiele. Poza tym Anglicy, Szwedzi, Amerykanie, Niemcy, Francuzi, Hiszpanie maja bardziej zasobny portfel niz kilku Polakow razem wzietych wiec nie wyjezdzaj tu z finansami, bo Ciebie tez pewnie stac tylko na bilet komunikacji miejskiej. Nie podoba Ci sie to moze zmien orietacje. Napewno znajdziesz swoja wysniona krolewne wsrod polskich gejow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
ukrainki tak. to cuda przy polkach. to mowicie, ze irolki sa gorsze od naszych. to faktycznie musza byc paszczurki. ale juz w chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszkur
no dobrze Marcin ale skoro tak bronisz Szwedki to , czy nie zauważyłeś, że one jako kobiety są lodowate i nawet uśmiechnąć się nie potrafi i nie wie co to jest 'jog' czyli żart a druga sprawa , może nawet o tym nie wiesz, że w czasach II wojny światowej Szwecja była powiedzmy wolnym krajem ale każdy Szkop miał zapowiedziane, że w Szwecji należy brać szwedki jak swoje i każda szwedka musi się oddać Niemcowi bez wahania w celu prokteacji i aby rasę aryjską powiększyć , między innymi Frida z zespołu ABBA została poczęta przez Szkopa , skoro tak polubiłeś szwedki to znaczy, że za typem aryjskim jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ann.nna*
A więc życzę Ci przepięknej nie Polki. Może być głupia i próżna,ale grunt żeby dbała o siebie i zawsze wyglądała ślicznie. Gratuluje problemów jakie masz. Pewnie myślisz, że jesteś zbyt przystojny i się marnujesz? Ale Ci współczuję.. Przekonałam się, że moje problemy są zerowe przy Twoich- ja skupiam się na tym co ktoś ma do powiedzenia, bez tego nie mogę powiedzieć, że ktoś mi się podoba. Szukam wnętrza orzecha, Ty żywisz się skorupami. To jest dopiero problem, obyś się nie zatruł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparaparapapa
najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny! Polki najładniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszkur
a złośliwy Rosiewicz dośpiewał, że największe braki mają polskie chłopaki ale skoro siebie też miał na myśli to biorę to za żart 'jog' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparaparapapa
chociaż sama uroda nie grzesze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty chyba jestes ze wsi
nieujmujac wsiom, ale gosc takie bzdury gada, ze az w sumie dziewie sie ze dodaje jakikolwiek komentarz, PAJAC do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
jestem troche takim aryjczykiem. mozna by powiedziec. mam korzenie niemieckie tez, ale uwazam sie za polaka w 100%. polki sa brzydnie, zadko zgrabne, w dodatku nieporadne, czesto 2 licowe! to jest problem. szwedki sa zimne, ale nie czuc falszu. sa ladniejsze, zaradne. tylko do cholery nie chca polakow, bo za biedni. naprawde nasze kobiety na tle innych to zenada. dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin8448 Nie wyzywaj się na POlkach, bo to, że żadna z Toba nie chce być, to najwidoczniej musi mieć ku temu konkretne powody. Jak jestes taki mądry, pokaż swoją twarz :) Moim zdaniem ze statystyk wynika, ze to Angielki są brzydkie, zo druga sobie samej sie nie podoba i taka jest prawda. Ja znam zdanie innych obcokrajowców i prawda jest taka, że POlka potrafi piekną byc, a kazda kobieta, ktora nie zadba o siebie nie bedzie wyglądac zachecająco i atrakcyjnie. Sorry facet, ale Ty to musisz miec dopiero kompleksy ze sobą jak juz tak piszesz o Polkach. W przeciwnym razie nie zakładał bys tutaj tego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
z polka moze byc kazdy. turek, arab, murzyn - t taki malo ekskluzywny towar. naprawde tylko do seksu. ale wolalbym jednak te ladniejsze, czyli np. szwedki czy ukrainki. chociaz nie te szwedki najpierw. jakis zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna cola
szwedki to pijaczki, średnia piw na kobiete na tydzień to 21:) Tych małych ale jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
Pierdolone POLKI! Kiedyś jedna taka rura mnie zdradziła! Jebana suka pierdoliła się równocześnie na 2 baty, w tym trzeciemu obciągała! Dowiedziałem się od znajomych,że to ścierwo puszcza się z każdym i chodzi na orgie blokowe!Kiedyś była zatrudniona w zakładzie usług seksualnych bez baru.Teraz już pracuje w normalnym burdelu! I podobno wyciąga niezły szmal.Tylko kurwa nie wiem kto ją posuwa bo ani toto piękne ani mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalem ze polke w Anglii ma kazdy turek czy pakistan,same podobne jedzicie do Egiptu na sexwakacje.Nie wiem ile w tym prawdy ale coraz wiecej o tym sie slyszy i mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to prawda, ze Polka w Angli ma wyorobiona opinie ale sa to nieliczne. Daja dupy by w polsce sie urzadzic niestety taka prawda. Malo takich porzadnych jest, no ale autor widac wyraznie ze ma problem, bo polska go zdradzila wiec teraz sie msci. OD kiedy twoim zdaniem polki sa brzydkie, jak z polka byles...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
poza tym ma zolte zeby. piec wlosow na krzyz . krzywego ryja i metr piendziesiat w kapeluszu . :o nie wiem kurwa nie wiem naprawde nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ann.nna*
Tu Cię boli! Zdrada.. no cóż, biedny chłopczyku. Tłumacz sobie dalej, że Polki są bee, na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
poza tym polski sa nudne w lozku i leza jak te drwa rabane przez drwala. co innego takie chinki np albo japonki . jak bylem na wakacjach w mongoli to umowilem sie z takimi dwoma na numerek i bylo zajebiscie ze az wszystko dudnilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin8448
dobra ktos sie podszyl. ja pisze malymi literami. polki maja paskudna opinie to fakt. az wstyd sie z polkami wiazac. z tymi turkami to ponoc juz pelno takich par. w szwecji tez pozuwaja polki :( szwedzi nie chca polek, wlasnie dlatego ze daja sie arabom. w szwecji ich nienawidza. duzo szwedek gwalca araby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin177 ale ty juz tak nie przesadzaj ze w UK polke ma kazdy turek :) z tym sie jeszcze nie spotkalam. Ani pakol, ani turek, nigdy w zyciu. Wiem ze w Lodnynie duzo polek pracuje w burdelach, ale dla nich to praca jak kazda inna najwyrazniej. Zrobi z siebie dziwke w UK wroci do Polski i bedzie miec zycie rozne od tamtejszego i dlatego tak jest. W POlsce nie jest najlepiej dlatego wyjezdzaja tutaj i zarabiaja w ten sposob. Ile Polek twierdz ze one za 800 funtow nie beda zapierdalac, ze one za godzine tyle wywloką :/ masakra... sprzedawac swoje cialo za 1000 chociaż :/ no ale prawda w oczy kole, ale to ze tutaj ma kazdy turek ( co jest gowno prawdą ) czy inny ciapaty, to nie znaczy ze polki są brzydkie. Ja uwazam inaczej. Sama zyje w UK, mam meza POLAKA, coreczke i druga w drodze. Mnostwo znajomych i jeszcze nie zdazylo mi sie poznac takiej, ktora by zyla z pakolem czy turkiem. Wiem ze pakole lubia blondynki i to male dziewczynki zasrance pierdolone. Nienawidze ciapako w !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×