Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marcin8448

Dlaczego polki sa tak brzydkie?

Polecane posty

Gość gość
Polki nie są brzydkie, tylko zaniedbane i czesto nie potrafia się ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apmal
Jak dla mnie o tyle nie są zaniedbane co przesadzają z mmakijaże w szczególności w gimnazjach (już nie powiem co to się w liceum dzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up xxxx co kooorfa up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:04 podbijam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadajcie stąd Cyganie i inne brudasy, jak wam się Polska nie podoba to jedźcie do Afryki brudasy poyeebane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwalam ci strzepac sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz KK
Polacy wierzą w to że najładniejsze są Polki. Obejrzyjcie sobie Shawn Mendes "Life of the party" (official version). Na tym teledysku widzę same ładne dziewczyny ( są Amerykankami i Kanadyjkami ). W ogóle nie przypominają Słowianek. Polki Ukrainki czy Rosjanki są zupełnie inne. Przypominają dziewczyny z teledysku "Słowiańska brać". Pisząc że Polki są brzydkie a Szwedki ładne niczego nie zyskacie. Jeśli chcecie wiedzieć czy ładniejsze są Szwedki czy Polki porównajcie sobie Natalię Siwiec i Zarę Larsson. Wtedy poznacie prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo maja czesto wielkie kinole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki brzydkie ? Co innego słyszałam pracując najpierw we Włoszech a później w Niemczech , nawet jeden niemiec mi powiedział ze w niemczech jest taki stereotyp ze Polki sa najpiękniejsze na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda nie zależy od narodowości tylko regionu , kiedyś jakiś anglik napisał że , np ukrainki ze Lwowa sa dużo brzydsze od Polek z Warszawy , ale Polki z Warszawy sa brzydsze od ukrainek z odessy, I w sumie to racja , najładniejsze dziewczyny w Polsce sa chyba w lubelskim moim zdaniem , sama jestem z innego regionu więc broń Boże sobie nie slodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Granicą to kwestia umowna która nie ma wpływu na genetyke , bo niby jakim niby cudem norwedzy i Szwedzi maja sporo genów słowiańskich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak niemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo Polek ma spiczaste końskie twarze , znaleźć jakąś z bardziej zaokroglona buzia to wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są uważane za najbrzydsze w całej Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu jestem
Tu sie nie ma co obrażac. Ale tak przygladając sie ulicy, to nie wyglada to dobrze. Polki np. duzo tracą tym, ze są niższe od Niemek czy Francuzek. To sprawia, ze kazdy kilogram nadwagi na krotkich nóżkach od razu niekorzystnie sie odbija. Polki tez mają b.pospolite rysy twarzy. Idac ulicą dowolnego kraju zawsze znajdzie sie twarz, na ktorą chce sie patrzec. W Polsce dziewczyny miewają niestaranny makijaż, niepasujacy do typu urody itd. Mozna by mowic i mowic na ten temat. Np. w monstrualne zdumienie mnie wprawia, gdy pospolita do granic bólu Kożuchowska uchodzic moze za ikonę urody i stylu. Przecież to zart jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polki ogólnie rzecz biorąc należą do ładnych i zadbanych kobiet. Jest duże urozmaicenie w ich urodzie- od blondynek z jasną karnacja,przez ładne kasztanowe kolory o jasnej bądź ciemniejszej karnacji po śniade brunetki.Są inteligentniejsze od mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×