Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna jak diabli

JA MÓWIE NADWADZE STOP!!! KTO ZE MNĄ ??

Polecane posty

niebieska a cóż to za peeling kawowy? na całe ciało go robisz? z jakiej kawy? zdradź sekret :) ja oprócz diety za moje ciało tez musze się wziąć... bo ostatnio ani nie smaruje balsamami ani nic :( a mam problemy z rozstępami :/ a jak z tym winkiem wytrwalas? ja troszke dziś nagrzeszylam, tragedii nie ma ale za dobrze tez nie jest... 8- owsianka 14- jogurt + musli 15- jeden kawałek pizzy (o zgrozo!) 17- 2 kostki czekolady z orzechami 21- 2 jajka z ociupinką majonezu + 1 pomidor w ogóle to z jajkami mam problem... lubie je tylko z majonezem... nie potrafie jeść samych czy z solą... dziś tego majonezu brałam naprawde ociupinke ale mimo wszystko... macie jakieś sposoby/przepisy na szybkie smaczne i niskokaloryczne jajka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo zdażylam przed polnoca:-) cos sie dzisiaj nie mogłam wyrobic. Taki dzien. Wszędzie imprezy na dzien dziecka. Super tyle tylko ze masa pokus! Ale wytrwałam jakoś bez większych wyrzeczeń. Jakoś mnie dzisiaj nie brały te wszystkie grillowe pysznosci. Dwa jajka, kefir, serek wiejski to moje "pysznosci" dzisiejsze. Wiec jest dobrze. Co do tych jajek to tez nie mam ochoty na jedzenie ich tak całkiem na sucho. Mam jedna szuflade przepisów około 6tys:-) jutro rano cos znajdę fajnego teraz juz nie mam siły. Tak wiec dziewczyny dajemy dalej radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amisia to poszukaj bo ja też nie przepadam za suchymi jajkami , dlatego zamiast na twardo robię na miękko.Przynajmniej nie są suche. myszunia zalewam kilka łyżek kawy(takiej sypanej z fusami) zostawiam na chwilę , odlewam wodę. dodaję 2 łyżeczki cynamonu , trochę oliwki i gotowe. Smaruje się cała oprócz twarzy/ Wczoraj robiłam pierwszy raz i efekt fajny. Super gładziutkie ciałko. Nawet mi nic nie mów o rozstępach. Na nogach nie jest tak źle , jak jezdziałam na rowerze to mi się trochę zmniejszyły i jest ok. Najgorzej z ramionami. Prawie do łokcia mam. na szczęście nie są aż tak bardzo widoczne ale fajnie z nimi też mi nie jest. Nie ruszyłam wczoraj wina:D a na kolację 2 jajka na miękko. więc wczorajszy dzień uznaję za zaliczony. dzisiaj też taki planuję:D:D zobaczymy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzien kiedy ledwo mam czas. Dziewczyny za przepisy na jajka zabiore sie jutro na spokojnie. Zaczyna sie wekend wiec bedzie troche czasu bo dzis znow ledwo sie wyrobilam. Padam na twarz. Dieta ok. Żadnych grzechów. Zreszta nawet nie mam czasu na jedzenie ostatnio. Dzisiaj w przelocie dwa jajka ( jeszcze niestety suche) jogurt naturalny, serek wiejski. Wiec jestem zadowolona. Jutro porządne ćwiczenia. Dzisiaj niestety nie ćwiczyłam nic. Ale to dlatego ze alergia tak mnie męczyła ze ledwo widzę na oczy. Mam katar sienny oczy spuchniete i tak czerwone ze szok. Ale mam tak co roku wiec juz zdążyłam sie troche przyzwyczaić.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja też zalatana jak nie wiem, full pracy i jeszcze egzaminy od dziś począwszy :( wczoraj było w miarę oki: rano owsianka, potem warzywa + jedno udko, potem jogurt mały z musli, a wieczorem 2 jajka z tuńczykiem. I uwaga uwaga byłam wczoraj na siłowni! więc godzinka ćwiczeń do przodu :) ale coś zakwasów nie mam więc chyba oszukiwałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo dziewczynki czyżbym została sama na placu boju? :( wczoraj i dziś starałam się nie jeść węglowodanów ale niestety to nie przynosi oczekiwanych rezultatów... dziś się w końcu zważyłam.... 59 kg :( jak zaczynałam na początku maja było 61, potem w połowie maja było 58,5 a teraz 59... masakra :( musze przestać jeść wieczorami, bo mimo że pilnuje co jem to i tak jest dupa blada :( ale miałam w tym tygodniu takie urwanie głowy że tylko wieczorem miałam czas na jedzenie... cóż musze zacząć działać bardziej restrykcyjnie bo w tym tempie to cel osiągne za pół roku... a wakacje tuż tuż i już taka ladna pogoda..... jutro nad morze się wybieram po szkole i jak tu w kostiumie kąpielowym wyskoczyć? :( a jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dwa dni mnie nie bylo. Jakiegos wirusa złapałam. Prawie 40 stopni gorączki kaszel bóle stawów. Porażka. A tak czekałam na wekend. Miało byc tak fajnie a cale trzy dni w łóżku. Dzisiaj juz troche lepiej ze chociaz mogłam wstać. Jedyne co dobre w tym wszystkim to to, ze dwa kilo mniej. Bo prawie nic nie jem. Zupełny brak apetytu. Znalazlam pare fajnych przepisów na jajka niestety nie do końca dietętyczne bo zawsze jej cos czego "nie wolno" napisze jak dojde do siebie. A wy kochane piszcie jak tam w Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam znowu grzeszny dzień i znowu dziś (poniedziałki jakoś tak mnie zawsze bojowo nastrajają) postanowiłam pilnować się bardziej... 9-owsianka 12-salatka (pomidory, brokuły, jajka, papryka, jogurt nat. i pół łyżki majonezu) 15- jedno jabłko 19-sałatka i......... ok.17 3 szt. czekoladek merci............. i za te czekoladki jutro "kara" - godzina na siłowni! a co u was??? piszcie dziewczynki bo samej mi smutno ;) niebieska halo halo???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z wami...
tak dobrze się zapowiadało...nie poległyście chyba???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie poległam... z małymi grzeszkami ale dalej do przodu! zaglądam codziennie ale jak nikt nie pisze to ja też nie przecież nie będę prowadzić dialogu sama ze sobą, forum raczej nie jest od monologów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa08
Według mnie zdrowa dieta to 50% sukcesu. Następne 50% to tak naprawdę ćwiczenia i dużo ruchu. W ten sposób można osiągnąć sukces, gdyż ciągle uprawiając jakiś sport zrzucamy kilogramy i nie dopuścimy wtedy do efektu jojo. Tutaj macie Drogie Panie fajny kurs fitnesu, gdyby któraś chciała zacząć ćwiczyć: http://www.kursydvd.pl/fitness-p-41.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×