Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patka_123

Chyba nie chce juz byc z nim byc

Polecane posty

Gość patka_123

Jestem z nim od 6 miesiecy.Krotki okres ale dosc burzliwy-z jego powodu. Nie okazuje zbytnio uczuc - jego teoria rozni sie od praktyki. Zanim mnie poznla czesto pil,dla mnie niby sie zmienil ale zdarzylo mu sie wypic wtedy za duzo co zawsze konczylo sie nie przyjemnie-wypominki,jak sb wbije cos do glowy to zrobi nie patzrac na uczucia bliskich,mam wrazenie ,ze mu nie zalezy az tak.Klamie ,nawet prosto w oczy. Gdy cos zrobi zle przeprasza,obiecuje ale pozniej jest to samo. Ja sie w pewien spsoob wylaczylam,nie mam ochoty byc mila itd skoro nie raz sie zawiodlam.Pojawil sie nowy facet ,narazie tylko piszemy ale mamy sie spotkac,nie zakonczylam jeszcze zwiazku i mam wyrzuty sumienia ale nie zamierzam odrazu z tym dopiero poznanym chlopakiem robic nie wiadomo czego.Nie znam go na tyle ale to dobry i poukladany czlowiek,mozna pwoiedziec ,ze w pewnym stopniu ideal. Nie chce dzialac na dwa fronty ale brakuje mi odwagi zeby zerwac choc z 2 strony chce byc szczesliwa.Moze ten nowy facet bd dla mnie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×