Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tulipan...

dobra solidna - firma kurierska help...

Polecane posty

Gość tulipan...

cześć troszkę sprzedaję w necie i wysyłam paczki takżę do EU ... macie możę jakies typy co do firmy kurierskiej ???? ostatnio ktoś mnie namawiał na promocję DPD.... dajcie znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopka_introligatorska
cześć jeżeli kożystasz np. z wysyłki za granicę - zajżyj na stronę DPD - mają dobrą promocję- czy jakiś tam program lojalnościowy - ja działam z nimi od miesiaca jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka000
a ja radzę byś zapoznała się z ofertą wysylamtaniej.pl - też mają bardzo korzystne programy partnerskie, bardzo elastyczną ofertę którą można dopasować do swoich biznesowych potrzeb, prowadzę małą sprzedaż allegro i jakiś czas już z nimi współpracuję. To pośrednik a nie sctricte firma kurierska, zatem mają też niższe ceny wysyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam o DPD, że jest promocja, dlatego na allegro większość wysyła właśnie tą firmą kurierską. U mnie są częstymi gośćmi ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucass
a ja wysyłam czym taniej :) rzadko kiedy coś wysyłam, a jak wysyłam to sprawdzam bardzo wiele różnych firm i wybieram najtańszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana32krakóww
Dzięki Lenka za info. Też sprzedaję na allegro często i szukałam jakiegoś taniego rozwiązania. Teraz jest ciężko, bo prowizje na allegro są duże i trzeba szukać wszędzie oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka000
no jak chcesz do allegro do jak najbardziej polecam, bo tam mają system łączący z alegro wiec mozesz sobie ułatwić prace i zaoszczędzić cenny czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana32krakóww
A sprawdzał ktoś jak jest z wysyłkami zagranice w wysylamtaniej.pl? Na ich stronie mają ofertę odnośnie Niemiec i Wielkiej Brytanii. A chciałabym wysłać coś przyjaciółce i chciałam zapytać jak ta firma się spisuje odnośnie wysyłek zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska22krkr
Roksanko ja już wysyłałam parę razy i nie było problemów. Najlepiej wybrać sobie jedną sprawdzoną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka19abcd
No właśnie idą święta za miesiąc, to chyba też skorzystam z ich usług, bo nie wiem czy poczta się wyrobi z wysyłką ilości moich prezentów do bliskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×