Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabka11111

mój chłopak jest nieszczęśliwy:(

Polecane posty

Gość sabka11111

myślę, że przeze mnie. Ciągle się obraża, złości, zrzuca winę na mnie:( Ciągle mówi, że go strasznie ranię i owinia za jego nieszczzęście:( a ja już naprawdę nie wiem co mam robić, bo nie wydaje mi się, że go ranie tak bardzo, myślę ze zachowuję się normlnie:( nigdy go nie zdradzziłam, a on co drugi dzień robi aferę, ze napewno się z kimś spotykam itd. Pomóżcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien chlopaka twoj problem
zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek arnold
Tylko psychiatra może mu pomóc. Facet jest paranoikiem, a może nawet cierpi na łagodną formę schizofrenii. Ratuj się, póki możesz i go rzuć, zanim całkowicie zatruje Ci życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa....
Ja nie wiem ile Ty masz lat,ale jak to czytam to mam wrazenie ze nie wiele i nie chce Cie tu obrazac,bo nie w tym rzecz,ale Twoj chłopak nie zachowuje sie normalnie,manipuluje Toba zebys robiła tak jak on chce,zaraz bedziesz unikac spotkan z przyjaciółmi tylko dlatego ze Twoj chlopak mysli ze go zdradzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabka11111
naprawdę myślicie, ze to problem psychiczny? Też o tym myślalam, nawet kiedyś zaproponowałam ze pójdziemy do psychologa, ale on się obraził i stwierdził ze go robię chorym psychicznie. Od tej pory nie wspominałam o tym , bo stwierdziłam ze może ja przesadzam. Z boku jednak widzi się pewne sprawy jasniej, dlatego tak bardzo cenię Waszą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabka11111
jaa---> no w zasadzie już trochę latek mam, więc nie jestem taka młodziutka:) I to nie jest tak jak mówisz kwestia obrażania kogoś (czy mnie), bo w zasadzie to jest dość poważnu problem. Nie chcę go zostawiać, bo już parę lat jestesmy razem i zależy mi na nim mimo wszystko. Ciagle mam nadzieję, że coś się zmieni w tej kwestii, no ale jeśli nic nie da się zrobić to chyba najlepszym wyjściem będzie zmiana partnera...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka1234567
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhwelllka
samo sie nie zmieni jesli on nie widzi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhwelllka
moze naczytał sie tematów na kafe i mu odbija teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabka11111
ohhhwelllka -----> na kafe on raczej nie wchodzi, raczej koledzy mu na psychikę wstawili się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhwelllka
no to masz odpowiedz...mąca mu w głowie...moze z zazdrosci... nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×