Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robiłam zakupy

PEPCO tanie ubrania dla dzieci

Polecane posty

Gość gość_wiesia
ja kupuje w top-maluszek.pl przynajmniej wiem że mam ubranka wysokiej jakosci, Pozatym dla mnie ważne jest czy ubranko posiada certyfikat bezpieczny dla dziecka - ale napewno nawet nie wiecie co to jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję tylko bodziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567gosc89
pepco ma tanie ubranka ale dziadowska jakość, raz tam cos kupilam i nigdy wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakość poniżej krytyki bluzki mają nierówne rękawy albo jeden szerszy drugi węższy, kupuje tylko getry jak widzę że materiał chwilę pociągnie, po praniu zmechacone rozciągnięte wypłowiałe, nie polecam szczególnie ubranek dla dzieci, body szajs nie z tej ziemi. Ostatnio córa dostała kurtkę taką skopiowaną z Zary fajna ale rękaw jeden od drugiego krótszy 4 cm źle wszyty - TANDETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola36
Kiedy dziecko jest male i szybko rosnie mozna zaryzykowac-wtedy kupowalam.Dla starszych-od 3 r.z juz nic nie przeszlo. Tandeta, bawelna z poliestrem choc na metce 100% bawelny. Szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Bercia
Przecież Pepco, to wyłącznie chińszczyzna. Nawet jeżeli jest napisane, że uszyte przez polską firmę, to i tak materiał pochodzi z China. Każdy myśli po co kupować piżamę za 50 zł dla dziecka, która będzie niby lepsza. Lepiej kupię taką za 10 zł i co miesiąc, czy dwa wymienię. Sorry, ale chyba myślimy tylko o sobie, bo podoba nam się nasz dzieciaczek w coraz to nowej piżamce. Myślę, że każdy kto kocha swoje dziecko powinien wydać te 40-50 zł i kupować porządne piżamy dla dzieci z polskiej bawełny. Nie mówiąc już o tym, że w ten sposób wpieramy polskich producentów bielizny, a nie tych z zagranicy. Informacje o tym jaką wybrać piżamę dla dziecka znaleźć można na stronie http://www.bieliznadladzieci.blox.pl/2013/09/Pizamy-dla-dzieci-Czym-sie-kierowac-by-wybrac.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskiej bawełny:D:D:D a gdzie ona niby w PL rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie tylko ja mam to
Mam dla dziecka kilka ciuchów z pepco. Po pierwszym praniu i prasowaniu są jak szmata. Deformują się i rozciągają. Wolę dopłacić, kupić mniej a porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123mama123
Pepco to lipa, taniocha i dziadiostwo, nigdy tam nic nie kupilam i nie kupię, zreszta nic nie kupuje w tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zawsze miałam negatywne zdanie o Pepco, ale kupiłam tam kilka bluzeczek polo dla synka w rozm 116.Chodzi w nich do przedszkola, piorę po każdym założeniu i są nadal ładne. Bałam się bo mają naklejane emblematy na przodzie , ale wszystko jest ok. Zdarzyło mi się tam kupić bluzki, które po prostu nie chciały się doprać. Ale sytuacja finansowa zmusiła mnie by ponownie tam zajrzeć. Tym razem było ok. I jeansy, takie z szeroką gumą w pasie dla maluszków są świetne. Miękkie, dobrej jakości. Trzeba się dobrze przyglądać ciuszkom i nie kupować tylko ze względu na cenę. Każda mama, która zna się na ciuchach zdecyduje rozsądnie. Na pewno nie polecam sztucznych dresów, sweterków , bo się zmechacą i rozciągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pare ubranek z pepco,body sa beznadziejne taka sciera rozciagnieta sie zrobila,ale np. getry sa ok...generalnie chyba przestane kupowac chinskie ciuchy bo tak naprawde nigdy nie wiadomo co do nich dodaja,przeciez moga sie znajdowac w tych materialach jakies toksyczne np.barwniki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z pepco mam 3 spodnie dresowe (chłopięce) i jestem z nich naprawdę zadowolona.Kupione za grosze a mimo że dziecko chodziło w nich kilka miesięcy to wyglądają idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam body niemowlęce po jednym praniu z pepco i takie z lumpka z 2zł po nie wiadomo ilu dzieciach i nie ma porównania. Sama niestety kupiłam kilka ubranek z pepco i po porównaniu jakości body za 13zł nowe i używanych z lumpeksów wolę używane ubranka, niż te z pepco, chociaż niektórzy chwalą rajstopki, więc pewnie to kwestia trafienia na dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy chcecie od 5-10-15? Najlepszy sklep jaki znam i odzież super jakościowo, nic po praniu się nie dzieje. Fakt nowe kolekcję mają drogie ale ka Zawsze kupuje w promocji np. Kurtkę na zime kupuje koło lutego na następny rok i kupuje za grosze. I wszystko kupuje jak jest promocja a ubrania przecenione są nawet 60procent więc nie jest drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepco to jakieś nieporozumienie :/ dostałam 2 rzeczy w prezencie i po praniu to sobie mogę na szmaty przeznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejne!! Kupiłam body dla mojej córci które okazały się za ciasne(wzięłam o rozmiar większe) Jednym słowem MASAKRA wolę kupować body w smyku :) Za 5 szt body z długim rękawem płacę 49,90 :) więc się opłaca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety niektóre z nas muszą dużo zapłacić za ciuchy bo wtedy im się wydaje że mają coś lepszego :) Jeśli kurtka w lutym jest przeceniona o 60 procent to znaczy że od razu powinna tyle kosztować. Pracuję w firmie która handluje towarem z Azji do marketów, PEPCO też. Jest to dokładnie ten sam towar tylko na życzenie można go inaczej ometkować czy opakować. Widzę nasze towary w wieu miejscach w różnych cenach. Chociaż zawsze może się zdarzyć jakaś wpadka. No ale niektórzy uwielbiają marnować pieniądze :) No i ta polska bawełna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ubrania w pepco są marnej i też dobrej jakości jak w innych sklepach również.Jak robię zakupy dla dzieci to najpierw "macam" towar i sprawdzam jakość materiału i wykonania.Kupiłam wiele rzeczy w pepco ,które służyły moim dzieciom do momentu ,aż wyrosły ,a kupiłam wiele razy takie ,które po 2 praniach się porozciągały.Osobiście wolę kupować w innym sklepie ,gdzie ubrań lepszych jakościowo jest naprawdę więcej.Może nie są tak piękne i barwne jak w pepco ,ale nie żałuję pieniedzy ,które tam wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy pierdzielicie...pepco ma złą jakość rzeczy...dostałam spodnie dresowe dla dziecka, po pierwszym praniu , w 30 stopniach, w dobrym angielskim płynie do prania i płukania i dobrej , nowej pralce..zmechaciły się...zaznaczam , że syn nosił je jeden dzień ( ma dwa latka). Podobnie z innymi rzeczami,które dostałam w prezencie...koszuli powyciągały się , body tez, straciły kolor...Nawet takie spodnie " materiałowe" też straciły fason...ludzie nie porównujecie tej jakości z hm, zarą czy temu podobnymi markami..też nie są naj, naj , naj..ale mam sporo ciuszków tych marek..ponadto w lumpach znajdzie sporo uzywanej odziezy tych marek w dobrym stanie,,,a z pepco nie widzialam nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie kupuje w Pepco , bo zawsze wkurzało mnie, że te tanie body nie miały zapięć przy szyjce, a ja nie lubiłam jak mała miała takie "rozgogolone" przy szyjce. A ostatnio byłam w CH i tam otworzyli też Pepco i weszłam z ciekawości zobaczyć co jest i kupiłam córce (teraz już ma 2lata) taka bluzeczke, po praniu się porozciągała, że az wstyd założyć było i wyrzuciłam. Za to kupuję w Smykolandzie, C&A (UWIELBIAM TEN SKLEP - jakość super, delikatne w dotyku, po praniu super i ceny naprawdę niskie) i innych tego typu sklepach i naprawdę nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię chodzić do pepco ale raczej po rzeczy do domu typu miseczki, kieliszki itp. chociaż na ubrania też zerkam i czasem jak coś jest taniego to kupuję (trafiam różnie). Dziecko dopiero urodzę w maju i zaczynam kompletować wyprawkę. Obejrzałam parę rzeczy i kupiłam jeden kaftanik i niedrapki (ale jak wróciłam do domu to zobaczyłam, że jedna jest większa a druga mniejsza :) ). Ale jak dotykałam tych rzeczy to wydają mi się jakieś takie śliskie - ale ja oglądałam tylko malutkie rzeczy - rozm. 56 - 62. Boję się, żeby dziecko się nie pociło zbytnio - rodzę latem. Tutaj mam porównanie z np. bodziakami z ciucha - takie maleńkie są jak nowe praktycznie a bawełna w dotyku jest naprawdę miła, widać że nie będzie problemu z poceniem się. Spodobał mi się za to kocyk i go kupię chyba jak poznam płeć i ręcznik ale on nie jest 100% bawełniany więc chyba odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciuszki z pepco a szczegolnie dresy sa ladne do pierwszego prania potem sie mechaca no i ta rozmiarowka corka ma 21 miesiecy dobrze sie rozwija a dostala bluzeczke z krotkim rekawem dla 9 miesiecznego dziecka i jest dobra! a bluzeczka w rozmiarze dla 2 latka jest za ciasna co to za chinska rozmiarowka tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te ciuchy to najgorszej jakości jednorazowy sort , po praniu szmaty , każdą rzecz którą tam kupiłam musiałam wyrzucić , nie nadawały się do oddania innym matkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadostwo i tyle chodze tam kupic zabawki i rzeczy do domu ale ciuchy i buty masakra jeszcze ta firma dzidzius akcesoria dla nieowlakow szajs i tyl mialam niekapek z tej firmy corka dostala w prezencie masakra nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kilka ubranek i jestem zadowolona ale trzeba patrzeć co się kupuje, i zleży dla kogo kupujesz - niemowlaka, który tylko leży, takiego który już raczkuje czy przedszkolaka, który biega po podwórku za piłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja cora ma 2 latka dostala legginsy z pepco dla dziwczynki w wieku 4 lat isa dobre!! nie wspomne ze jedna nogawka jest krotsza od drugiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w PEPCO bluzeczki (teraz na wyprzedażach ceny zaczynają się od 4,99) i muszę przyznać że są dobrej jakości. Za to spodnie i bluzy dresowe szału nie robią.Szybko się mechacą.Kupuję je smykowi do piaskownicy... Ktoś tu pisał że mają dobre jakościowo rajstopki.Ja kupuję je tam regularnie.Podobnie skarpetki.Świetna jakość w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oprocz pepco kupuje w textil market jak cos fajnego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny englisch
wytłumacze wam fachowcy skad roznica w ocenie jakosc***epco kupuje na dwa sposoby towar.Czesc kupuje gdzies tam w Bangledeszu i to jest ta czesc,ktora sie mechaci,rozciaga itp/Drugim kanałem jest zakup od firm,ktore maja dobry towar i pozbywaja sie koncówek kolekcji albo np.zle uszytych pod wzgledem wykroju itp.I to jest ta lepsza jakosciowo czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłam i nie będę klientką PEPCO, nie ryzykowałabym zdrowia dziecka. Jako nastolatka zaglądałam do tego sklepu i kojarzy mi się on z taką tandetą jak w sklepach w stylu "wszystko po 5 zł". Produkty przedawane w takim sklepie na bank zawierają jakieś niezdrowe, szkodliwe barwniki. W życiu bym nie kupiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×