Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...milady...

na każdy temat :)

Polecane posty

23:33 [zgłoś do usunięcia] kolekcjoner nicków Poniewaz cafe zrobiło się kloaką i mieli tego serdecznie dosyć Nie dziwię się...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż takie życie.Właściciele kafeterii sie zmienili i nie inwestuja.Więc młode wilczki używają sobie jak im się podoba i nikt im nic nie zrobi.I jak zauważyłaś te zdziczenie trolli włąsnie sie spotęgowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tutaj najbardziej dobijają tematy typu "współżyłam z chłopakiem i nie mam okresu, też tak macie dziewczyny ???" :D "czy mogę być w ciąży? " :D "fota do oceny" :D Pochlastać się idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytałem o to gdzie jesteś,gdyż nie jestem tym zainteresowany.Jęsli ta oranż ,która tutaj przychodzi a ma czarny nick,jakbym miał ochote znajde ją.;) Takich tematów jak w/w to przekracza już ludzkie pojęcia.Konkurs kto ma najlepszego penisa przebił wszystko:DWyjątkowa niekompetecja szefostwa kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie piszę w pomarańczy :) Nie widziałam konkursu penisowskiego, ale za to czytałam niesamowite historie w temacie "jak wygląda cipka" :D Dobranoc jeszcze raz i już spadam, bo rano do pracy 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Milady. Wagary z okazji pierwszego dnia wiosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena jaką płąci się za bycie dorosłym. :( Nie można się zerwać z lekcji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh....to były czasy ;) Właśnie przypomniałam sobie jak na wagarach wraz z koleżanką przehulałyśmy "klasowe" pieniądze na mikołajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te wagary nad rzeką... :D Się tam działo... Chociaż tak dawno to było, że może nie było prawdą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAJ mILADY:) a ja sobie przypomniałam wagary nad Wisłą..to były czasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de layla witaj :) Jeszcze mi się przypomniał mój pierwszy papieros (na wagarach oczywiście) . Niechcący się zaciągnęłam :D Łooo matko, myślałam, ze ducha wyzionę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broom, beztroska beztroską, ale jak sobie pomyślę o wiecznym braku kasy, tych "zrzutach" na jeden sok w knajpie na 5-ciu, to jednak wolę pracować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny że jak słysze od syna że oni nie mają lekcji bo dzien wiosny to sobie myslę ze fajnie było nam w tamtych czasach :P a na drugi dzien jazda za to że sie klasa nie stawiła na zajecia :D:D:D:D Dzisiaj młodzież nie wie co to prawdziwe wagary wiosenne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak masz racje za to wiedzą co to joint i jak smakuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×