Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...milady...

na każdy temat :)

Polecane posty

broom-- niby jesteś inteligentną osoba a zachowujesz sie jak smarkula.:O:(Pożniej wiadomo,ze antagonistów masz i od mioteł Cię wyzywają.Ubolewam nad Twoim zachowaniem.:O:( Bardzo przykre.:( A jak chcesz wiedzieć milady nick jeden jedyny nosiłem przez 2 lata i nigdy nie byłem pomarańczką.Oczywiście nie podobało sie takim xenosom i brumom i wojnę rozpętali.Miałem swój temat ,gdzie przebywało kilkanaście osób.Rozwalili mi go doszczętnie.Byl całe 2 lata z 40 tysiacami postów.Pochwal sie brum czy kiedykolwiek tak długo temat utrzymałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją -- a stopka bardzo oddaje zachowaniwe Ciebie broom i xenosa,chociaż nick był założony 2 tygodnie temu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyyymmmm.....tak sie zastanawiam ....pewnie Brum poprosze Cie o reke i problem pewnego faceta (F)...:D bedzie rozwiazany ....:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu - czemu jesteś taki napastliwy? Nie wydaje mi się, żebym była w stosunku do Ciebie szczgólnie złośliwa czy wulgarna. Nie "rozwalam" nikomu tematów i chętnie rozmawiam z każdym niezależnie od koloru nicka. Nie wiem czemu uparcie wpisujesz się pod wieloma nickami w jednym temacie. Rozpoznać Cię jest bardzo łatwo. Jełśi chcesz sobie podyskutować o tym jakich używasz nicków i kiedy, załóż oddzielny temat. Chętnie tam się zjawię. Tyle na tem temat. :) Na nizbyt grzeczne zaczepki odpowowiadać nie będę. :) Milady wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość że jesteś slepa to jeszcze nie widzisz.Odpowiedz jest napisana tutaj,dlaczego zmieniam nicki.Tylko trzeba poczytać wstecz .Mam temat lecz nie widzę Twojego dupska aby tam zagościłaś.Nie nadajesz sie na normalną bez zaczepek rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...szczerze powiedziawszy miałam nadzieję na normalny topik, a tymczasem skaczecie sobie do gardeł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu - napiszę kolejny raz: Nie szukam na forum zaczepki i rozmowy w takim tonie nie będę prowadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Milady. :) Wracam do kawy z mlekiem i marzeń porannych o niedzielnym obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...milady...-- o czym Ty mówisz:O:( Nie widziałaś jeszcze prawdziwej wojny na kafe,gdzie zaangazowany jest sztab moderatorów.To tylko wzajemna trochę ostrzejsza konwersacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broom-- powiem Ci tak.SMARKULO nie masz prawa do mnie sie oddzywać do końca roku.Czy zrozumiałaś albo łopatą Ci mam nakłaść do tej baranicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero się zastanawiam co zrobić. Na razie mam dwa pomysły: naleśniki z jabłakami ( właściwie takie plasuszki) albo spagetti carbonara. Przepis na carbonarę dostałam o Ciebi Milady w piątek. :D Sposób na placuszki muszę wygrzebać z pamięci. :D Cześć Jarzębinko. :) Myślę jeszcze o jakiejś szybkiej zupie. Może krem z brokułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gulasz... Mniam. :D Ale dziś mam lenistwo na gotowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś rano oglądałam Nigelle Lawson i tak zgłodniałam, że zaczęłam obmyślać menu na najbliższy miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię patrzeć jak Nigella gotuje. Robi to z takim wdziękiem tak od neichcenia. :D Oblizuje palce. :D Wygląda to wszystko tak naturalnie. I nie oszczedza na kaloriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię oglądać jak ona gotuje.Ma taki naturalny dar do tego bez tych wszystkich miarek i dekagramów.Czasem nawet potrafi coś zrobić z resztek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięwczęta - smacznego obiadu. :) Muszę się zakręcić niestety bliżej kuchni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milady ,widzę kłotnie na Twym topiku..nie przejmuj się :) WitAM cIĘ GORĄCO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×