Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wero-nika..

Jan Paweł II. Szukałem Was... (2011)

Polecane posty

Gość wero-nika..

Piękny film... świetnie pokazuje OSOBOWOŚĆ naszego Ojca Świętego nie ma tu gry aktorskiej - są autentyczne fragmenty z pielgrzymek, reakcje ludzi biednych, z różnych kultur i religii a także dzieci i młodzieży. Radość, dowcip Ojca świętego ale także powaga, zatroskanie i wielkie skupienie na modlitwie zawsze wiedziałam że Ojciec Św. był wielkim człowiekiem, ale dopiero teraz zrozumiałam jaką miał niesamowitą charyzmę, odwagę, miłość do KAŻDEGO człowieka potrafił przyciągnąć do siebie niesamowite tłumy ludzi różnych narodowości, religii, poglądów, koloru skóry, pozycji społecznych bez nakazów.. Nie znam innego, który potrafił tak topić "lody" międzykulturowe i między religijne.. Dzięki Niemu, wiele zmian dokonało się w kościele, wskazał właściwy kierunek w jakim powinien iść kościół, być otwartym na człowieka, ale wskazywać właściwą drogę ... drogę dobra i miłości międzyludzkiej. film ma fragmenty wzruszające, zabawne, ale przede wszystkim uczy że trzeba kochać drugiego człowieka i szanować obce kultury i religie - uczynił to zapraszając do wspólnej modlitwy w Asyżu wyznawców różnych religii gdyby tak było - nie było by wojen i świat byłby piękniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×