Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaala

Jak mu to powiedzieć

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaala

Jak powiedzieć koledze, że nie chcę się z nim więcej spotykać, bo się w nim zakochałam? Wiem, że on nie czuje tego samego, a mnie te spotkania męczą, bo tylko po nich wszystko wraca... Powiedzieć mu to wprost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaala
Proszę o radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13702
Po prostu urwij kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brothers in da house
skoro jesteś pewna, że on nic do ciebie nie czuje i nie poczuje, to odejdź bez podania przyczyny. Jeżeli nie wiesz tego na pewno, to zaryzykuj i mu powiedz, może to coś zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niejestemmazgajem
Daj mu w ryja! Ale nie z otwartej dłoni - z piąchy. Obrazi się, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13702
Albo podnieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Daj mu w ryja! Ale nie z otwartej dłoni - z piąchy. Obrazi się, i tyle. " Hah! :D No może lepiej z nim porozmawiaj najpierw. W sumie nie wiesz, czy on naprawdę nic do ciebie nie czuje. A skoro chce się spotykać, to może, może...? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13702
Autorka, to pewnie kretynka i to spieprzy. Facet rzadko kiedy chce się 'przyjaźnić' z laską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Autorka, to pewnie kretynka i to spieprzy. Facet rzadko kiedy chce się 'przyjaźnić' z laską..." A gdzie wiara w drugiego człowieka? Nie spieprzy, tylko albo zyska ukochanego, albo straci. A chyba warto zaryzykować, skoro i tak chce zerwać z nim kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaala
Wielkie dzięki za ocenę mojej osoby. Rzadko, ale tak bywa. Spotykamy się na tyle długo, ze raczej niemożliwe, że chce czegoś więcej. Inaczej coś by zrobił, żeby to nie była relacja koleżeńska. ja od początku chciałam czegoś wiecej i myślałam właśnie, że jak facet umawia się z dziewczyną, to raczej nie żeby zabijać czas. Widać jednak, że tacy też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13702
Ale będą jaja jeśli obydwoje się "kochacie" i po latach mając już wlasne rodziny, wnuki i prawnuki - będąc staruszkami sobie, to wyjawicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Pani Morgue Usher
Pieprzyć te fałszywe oceny - i tak cie nie zna. W wiara w drugiego człowieka jest ważna - chyba to tylko zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro jesteś pewna
że dla niego jesteś tylko i wyłącznie koleżanką, to po prostu urwij kontakt. bez jakichkolwiek wyjaśnień. jak zaczniesz tłumaczyć czemu blablabla to facet się totalnie pogubi i najpewniej uzna Cię za niezrównoważoną psychicznie. niestety, ale jestem kobietą i wiem aż za dobrze, jak te nasze rozmowy i wyjaśnienia wyglądają. choćbyśmy bardzo chciały, to za cholerę w dwóch prostych zdaniach nigdy niczego nie wyjaśnimy. lepiej już nic nie mówić i dać sobie po prostu spokój z tą znajomością. i widzisz? prosta rada, a ile się napisałam hahaha kobiety już tak mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13702
Pani Usher, do mnie pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13702
Fiku miku, plagiat - 200zł się należy. Możesz także opłacić karę w nagich zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Pani Morgue Usher
Nie pije, bo mnie chuj obchodzą masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaala
Zależy mi na nim, dlatego nie tak łatwo po prostu urwać kontakt, tym bardziej, że on się odzywa do mnie. Poza tym wydaje mi się, że właśnie wyjdę na niezrównoważoną, jeśli raptem przestanę odpisywać i sama się nie będę odzywać. Jeśli on się niczego nie domyśla, wyjdzie na to, że mi odbiło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13702
Usher, wiesz co to jest ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13702
To znaczy, że dostane kasę, czy...zobacze Twoje bardziej soczyste części ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkuniakarmel
Mam to samo! rzadko się odzywa, ale źle na mnie działa jak się odzywa. I głupio mi powiedzieć, nie odzywaj się bo mi na Tobie zależy :/ Ale wiem, że nic z tego nie będzie, bo już by było. Sam zresztą do kolegi kiedyś zaprzeczył, że coś nas łączy. Nie chcę mu nic wyznawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13702
Fiku miku - jak już poszlo w internet, to nie zginie. Czarno na białym widać, że posłużyłaś się MOJĄ opatentowaną radą. Teraz albo płać/pozuj, albo spotkamy się w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaala
Mam jeszcze jedno pytanie - do mężczyzn: Jak Wy byście zareagowali na taką sytuację, w której dziewczyna, która dla Was jest tylko kolezanką powiedziałaby, że się zakochała i nie może się już spotykać, bo ją to rani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13702
Jak bym zareagował? A) jesli nie czyję nic do laski, to szok i zerwanie kontaktu - ewentualnie wykorzystanie seksualne...eee zaraz - to się wytnie B) jeśli coś do niej czuję, to zadowolenie i legalne wykorzystanie seksualne ------------ Fiku miku - jutro zkontaktuje się z Tobą mój prawnik. Masz czas na wysłanie fotek tylko do 00:30AM czasu Greenwich - dnia jutrzejszego 19.03.2011. Oczekuje przynajmniej 5 zdjęć - każde w innej pozycji, niezasłaniającej oczywiście pikantnych szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z ławy sądowej
IMO13702 "Fiku miku - jutro zkontaktuje się z Tobą mój prawnik. Masz czas na wysłanie fotek tylko do 00:30AM czasu Greenwich - dnia jutrzejszego 19.03.2011. Oczekuje przynajmniej 5 zdjęć - każde w innej pozycji, niezasłaniającej oczywiście pikantnych szczegółów". To się nazywa "szantaż" i grozi za to znacznie surowsza kara, niż za plagiat. Więc teraz to Fiku Miku może Cię pozwać i tyle będzie z tego Twojego kafeteryjnego przemądrzania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaala
Czy ktoś może jeszcze doradzić coś w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsezamkowa
zerwij kontakt skoro on Cie nie kocha a Ty sie meczysz,po co masz za kazdym razem jak sie widzicie meczyc?i nie yznawaj mu uczuc jesli czujesz ze nie ma wzajemnosci,chyba ze jest iskierka ze on tez cos czuje to ryzykuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×