Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet u stóp kobiety

facet u stóp

Polecane posty

wiesz ...oryginalny...jak zobaczę takiego będe wiedziała że to twój :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wiesz, nie moge powiedziec tego tu ale ona wie bo jej to pisalem juz tylko czy sie zdecyduje, czy tylko nasza znajomosc pozostanie na tym samym poziomie tego nie wiem ;-) Malutka a jak tam twoj, caluje stopki juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ...mi mój ostatnio tez powiedział że zmęczony jest...ale się wkurwiłam....sam po godzinie przyszedł..... ale to mogą byc poczatki najgorszego......niedomagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny no czasem bywamy zmeczeni to fakt ale jak sie odpocznie to do dziela, a z reszta jak facet jest zmeczony to moze zrobic minetke dosc dluga;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta tyle ze moj nie przychodzi... nigdy w zyciu mu sexu nie odmowilam... a on tratuje mnie jak zabawke. gdy on chce to ok.. a jak nie chce to mi tylko zalezy na sexie a ja marze o tym aby przyszedl zainicjowal sex.. popiescil mnie jak kobiete. a nie ciagle tylko ja juz mam tego dosc. juz go uprzedzilam ze jeszcze troche a znajde kochanka bo juz mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko potem taki brutal ma Was gdzies, pobawi sie i sie znudzi a potem gazetka, piwo a dla War pozostaja bateri AA i do tego zabawka z gumy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... ale wczesniej bylo ciagle. ciagle sie kochalismy... nie potrafie sie tak z dnia na dzien przestawic ze od teraz kochamy sie raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tego moja rada dla Was, jesli chcecie chlopkaka oddanego to musi byc choc troche ulegly zwlaszcza w lozku, nie musicie byc jakimis dominami, on bedzie sie staral a Wy to docencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiam z nim.. woli zamiast sexu komputer... juz mam dosyc stracilam juz ochote na sex z nim. jesli dla niego to takie poswiecenie to nie bede go tak katowac... nie chce go zdradzac, ale chyba nie mam innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×