Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet u stóp kobiety

facet u stóp

Polecane posty

oglądam jakiś film na tele5 ale wolalbym jednak skladac pocalunki na spodzikach Twoich stopek, musialabys mi na to choc troche pozwalac ;-) potem przytulanie by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, eh czaem mam wrazenie z e Ty jakos mnie najbardziej akceptujesz i jakos wiernie ze mna piszesz, nawet potrafisz byc zazdrosna jakbym byl Ci bliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flirtuje, wiesz nie tyle flirtuje co juz nie chce byc sam i pragne na sile poznac kogos wiesz gdybym byl pewien ze cos moze byc miedzy nami to niczego bym nie probowal, to nie flirtowanie, to szukanie kontaktu, nie jest mi latwo, inni w moim wieku maja rodziny, a niektorzy pija, nie dbaja o swoje zony, dziewczyny i nie sa sami a ja mimo ze traktowalbym taka w jaki sposob wiesz to jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes sam bo jestes bardzo dobry... większość woli drani... ja zawsze chcialam miec bardzo czulego oddanego faceta ktory co wieczor bralby mnie w swoje ramiona i otulal do snu tulil ciagle. glaskal... moj tez taki byl.. sam przychodzil sie tulic szeptal komplementy zabieral na spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie potrafie byc draniem, szukam kobiety i nie bede dla niej draniem, kobiety z ktora chce miec dzieci, dzieci ode mnie do matki maja sie uczyc szacunku a nie bycia draniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×