Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maryna 27

jakie kupy po mleku Neocate LPC lu Advance

Polecane posty

Mam pytanko jak wyżej jakie kupy robiły Wasze dzieci po tych mlekach. Jakie były na początku i czy się zmieniły z czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neocate
Witam. Moje dziecko piło to mleko kilka miesiecy.Kupy były ciemne z tego co pamietam nawet chyba fioletowo brunatne ale dietetyk mowil ze to normalne , zadnych dolegliwosci brzuszkowych nie bylo typu biegunka lub zatwardzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp. A jeśli chodzi o konsystencje stolca, to były zwarte czy luźne? Moje dziecko (straszny biegunkowiec) o dziwo robi jedną kupę po tym mleku ale trasznie luźną kolor bym określiła jako musztardowy. Co prawda pije dopiero 4 dzien wiec byc moze na początku stolce mogą takie własnie byc troche wodniste? Tym badziej ze wczesniej jadł kilka stałych pokarmów a teraz od 4 dni na polecenie alergologa wyłącznie mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu dajecie kaszki
a po ile kupowalas to mleko i skad jestes to moze zalatwie Ci je taniej bo mam taka mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu dajecie kaszki
a to szkoda bo ja z lodzi ale mam kogos kto moze zalatwic to mleko i to neocate poczatkowe tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu dajecie kaszki
a nie potrzebujesz neocate do roku? bo narazie mam 4 puszki i moze sprzedac taniej niz na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam, może ktoś jeszcze się wypowie jak powinny wygladac "zdrowe" stolce po mleku Neocate LPC lub Advance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to podnoszeee
siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to podnoszeee
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prośbe chętnie kupie to mleko do roku neocate tylko musisz sie ze mna skontaktowac moj numer 500817323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neomama
Neocate lcp na recepte kupilam za 3.20! W aptece, po prostu trzeba poprosić lekarza o wypisanie recepty na ryczałt ponieważ mleko od niespełna roku refenduje nfz. Póki co moj syn pije je tylko w nocy niestety.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomogło to mleko? Mój syn ma dość ostrą skazę białkową :( Pił już mleko bebilon pepti dha, nutramigen lgg, nutramigen puramino i teraz kolejny alergolog przepisał nam właśnie neocate lcp. Ręce mi opadają,bo nie umiemy sobie poradzić z alergią. Syn ma prawie 6 mies i nic prócz mleka nie je, bo każdy lekarz boi się podjąć decyzję o podawaniu czegoś nowego. Jest cały wysypany :( i ciągle się drapie. Teraz alergolog przepisał nam maść na gromkowca, bo uważa że swędzenie z tego wynika. Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesor Kaszuba - dermatolog specjalizujący się w AZS u dzieci ze skaza Wam pomoże. Bam pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mleko Neocate LCP to strzał w dziesiątkę. Skończyłam karmić piersią córkę po 5 miesiącach i wtedy zaczął się koszmar. Zaczęliśmy od mleka bebilon pepti bo mała miała przy karmieniu piersią liszajka na czole i była niespokojna. Po bebilon pepti pojawiły się liszaje na buzi,plecach, czole i ogromna ciemieniucha. Następnie przeszliśmy na nutramigen. Nastąpiła znaczna poprawa ale nie wszystko zeszło. Gdy córka skończyła 6 miesięcy zaczęliśmy wprowadzać pokarmy na polecenie lekarza. Z dnia na dzień było coraz gorzej. W pewnym momencie nie byliśmy w stanie stwierdzić czy nowo podany produkt ją uczula. Liszaje były mocno czerwone A córka co chwilę je drapała. Lekarka stwierdziła że córka jest alergiczką i musimy się z tym pogodzić. Byliśmy u wielu lekarzy i każdy mówił to samo - AZS i że powinno to minąć do 2 roku życia. Tyle to I ja wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu trafiliśmy na mleko neocate, którego lekarze nie chcą przepisywać bo jest bardzo refundowane. Przetestowaliśmy przez 3 tygodnie to mleko i wszystko córce zeszło. Ma tak silną alergię na białko mleka ,że jej organizm nie przyswaja nawet mleka nutramigen które teoretycznie nie powinno uczulać. To mleko to strzał w 10. Żaden lekarz- A byliśmy chyba u 10 nie zaproponował nam zmiany mleka z nutramigenu na neocate ...... T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nutramigen przecież też jest w podobnej cenie na recepte? Ja co prawda kilka lat temu to kupowałam to zarówno jedno jak i drugie kosztowało 3 zł z receptą. Nie mieliśmy problemu by lekarz wypisał nam tą mieszankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są w podobnej cenie. Neocate na receptę to wydatek 3.20zl a Nutramigen 1 to 30zl. Ostatnio cena za Nutramigen podwyższyła się o 1zl na refundację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamazneocate
No to u nas jest chyba najgorzej, brak wysypek bark kolek brak czego kolwiek! Mała przybiera na wadze książkowo, rośnie i cieszy się jak zdrowe dziecko a jednak jest coś nie tak. Córka załatwia się tylko sluzem.. Byliśmy na bebilonie, bebilonie Comfort, nutramigenie później na bebilon pepti mct i teraz dostaliśmy receptę na neocate. Jutro mleczko będzie do odbioru w aptece i mam nadzieję że to się w końcu skończy. Pozdrawiamy wszystkie maluszki i mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaalergika
Mamazneocate jesteśmy od poniedziałku tez na neocate lcp. Byliśmy na wszystkim możliwym mleku. Od pepti dha i mct po nutramigen. Zobaczymy jak będzie z poprawa. Mamy takie problemy skórne ze szok. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

U nas to samo, problemy z kupka-sam zielony Sluz i AZS a poza tym wydaje się, ze wszystko ok, neocate syn nie chce przełknąć, chyba mu nie smakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczwa

My też na neocate. 

Jak powinna wyglądać kupa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CórciaNikolcia

Witam. Mamazneocate i jak u was? Moja corka tez ciagle robi sluz. Nie karmilam piersia, po porodzie byla karmiona hippem i bebilonem ale miala kolki i robila kupke z krwia przez co dostala nutramigen lgg i caly czas robi kupe ze sluzem i sam sluz. Od miesiaca jestem na neocate lcp i kupy sa coemnozielone jednak sluz ciagle w nich jest i to w duzych ilosciach do tego na poczatku stosowania neocate skora sie poprawila(bo miala rowniez kaszke i szorstkie plamy)ale po dwoch dniach id stosowania dostala antybiotyk i na nowo skora sie pogorszyla i tak do tej pory. Juz nie wiem co robic. Jak to u was sie zakoonczylo? Corka w tej chwili ma 6,5 miesiaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×