Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kayseri_19

Próbujecie schudnąc?? Zapraszam

Polecane posty

Dziewczyny piszczie troche co dzis zrobilyscie,zjadlyscie. oj cos malo sie udzielacie;( i czuje sie samotna ; D posluchajcie,przypomnialo mi sie o dwoch rzeczach o ktorych powiedziala mi kiedys znajoma,nalezy 1. Dobrze by bylo pic tak dwie szklanki mleka w ciagu dnia. Podobno pomaga przy diecie. Poczytajcie sobie o tym. 2. Nie jedzcie goracych potraw np mleka z platkami . Lepiej jesc chlodne wtedy nasz organizm wiecej spala bo musi sobie to ogrzac nic,uciekam. Jutro jade do galerii z koleżankami i tamte pewnie bedea ciagnely na jakies fast foody . Prosze trzymajcie za mnie kciuki bym sie nie skusiła ;/ pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam taka jeszcze jedna prośbę ,napiszcie co was najbardziej motywuje do odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) juz obecna:) ja staram sie trzymac w granicach 1200 kcal ale bede jesc to co moj facet tylko w mniejszych poracjach nie chce mi sie gotowac dwoch obiadkow;p chce zaczac regularnie cwiczyc by zyskac jedrne cialo bo sama utrata wagi to za malo:) a jak dzisiaj nastroje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperWomen:)
Mnie motywuje wiosna i lada dzien-zmiana garderoby na letnia :) A jezeli nic z soba do lata nie zrobie-to w nic sie nie zmieszcze ;) To tak pol zartem, pol serio... A na powaznie, to po prostu lepiej sie czuje szczuplejsza, mam wiecej sily, wygladam po prostu lepiej i moze sie zdziwicie-jestem bardziej odwazna, co wynika z samooceny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie lato i to ze trzeba bedzie zrzucic z siebie te wszystkie cieple lachmanki to doskonaly powod by pozbyc se tluszczyku w koncu kazdna z nas chce pieknie wygladac w letniej sukience:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
Katania, tzn Kayseri założyła swój topik, bo się obraziło biedactwo, że na innym nikt jej nie powitał z honorami :P :P :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy? i co z tego? Widzisz w tym jakis problem? bo ja zadnego. Wiec sie nie wypowiadaj bo mam gdzies Twoje glupie uwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyn :) Dziś wiosna radosna. Mimo przeziębienia poszłam na krótki spacer aby się poruszać. Już niedługo zapisze się na siłownie. Co mnie motywuje hmm lato i chęć chodzenia w fajnych ciuchach. A tak to wchodzę do sklepu i nic nie kupuje bo wszędzie wisi tłuszczyk i grubo wyglądam. Za chwilę zjem kolację sałatkę z kurczakiem. Mój facet też dziś je to co ja :) dostanie więcej kurczaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie glownie chce schudnac dlatego by lepiej czuc sie w swojej skorze,czuc sie bardziej atrakcyjna i mec lepsza samoocenę . No i idzie wiosna ,juz nie zakamufluję niedoskonalosci pod gruba warstwa ubran ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wszystkie mamy ten sam cel - aby super wyglądać latem :) Razem na pewno nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) zatem do dziela! jak tam wasz dzisiejszy dzien wygladal? Glownie mam na mysli jedzonko;) ja qrcze zgrzeszylam ciezko ale zaraz pojde za kare pocwiczyc heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia608- tez bym sie chetnie zapisala na silownie ale niestety nie mam gdzie,w dodatku w tym roku matura wiec i czasu brak ale jak juz sie skończy to zaganianie w szkole i bede miala wiecej wolnegoto odrazu lece po karnet;) jak narazie sama sobie cos obmysle w domku:) lece na serial ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kayseri_19 przy serialu też można ćwiczyć :) Ja kiedyś tak robiłam i schudłam dużo. Szkoda tylko że przestałam ćwiczyć. A na siłkę to chce chodzić też po to aby coś robić dla siebie, bo ostatnio się obudziłam i okazało się że wszyscy w koło są ważni tylko nie ja :) Jak tylko przeziębienie mi przejdzie to lecę po karnet. Kayseri_19 ---> skusiłaś się na tego fasst fooda?? Ja to mam z nimi problem, ale na razie powstrzymuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zgodnie z planem zaczęłam odchudzanie z dietą proteinową Dukana i jak na razie pierwszy dzień mija bez żadnych problemów :) i mam nadzieję, że już tak będzie do uzyskania idealnej sylwetki. Mam zamiar zgubić 36 kg i muszę tym razem wytrwać :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że alkohol to puste kalorie i każdy dietetyk zaleca rezygnację z alkoholu w trakcie diety. I zgodnie z planem pierwszy dzień diety dobiega końca ufff "). I teraz będzie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaszc- trzymam kciuki. Mysle ze dopiero najorsze dni przed Toba nie to ze Cie zniechecam ale podobniez 3-5 dzien najgorsze . Dlatego pisz nam tu jak Ci bedzie ciezko ,wesprzemy Cie;) musisz miec kogos kto bedzie Ci sterczal nad uchem i mowil nie JEDZ TEGO ;D pamietam jak chlopak przedrzezniał siostre ,kusil by cos zjadla ale sie nie dala. Ciagle jej powtarzalam ze wytrzyma ze juz tyle za nia;) bo taka prawda,szkoda zaprzepascic nawet tych dwoch dni ktore wytrzymalismy. Ciagle zaczynanie od nowa nic nam nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia608-- noo;( niestety skusiłam. Zasluzylam na karę ,ale nie mam zadnego pomyslu ;D heh. Ale juz nic do wieczorka nie jem tzn do jutra. W sumie dobry pomysl zeby cwiczyc przy serialu ale wiesz co on jest krotki jakies 25 min to juz wole porzadnie sie na nim skupic. Mysle sobie kupic hula hop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i chcialam sie Wam pochwalic iz zakupilam sobie taki pas do cwiczen co wspomaga spalanie tkanki tluszczowej. Sportowcy takich uzywaja np ciężarowcy. Kiedys juz taki mialam ale pozyczony byl wiec musialam oddac i powiem Wam ze duzo dawal. Zaklada go sie np idac pobiegac czy na rower itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się przyłączam :) kayseri_19 - jak czytam Twoje wypowiedzi to jakbym o sobie słuchała :) ja na żadna diete nie moge przejsc bo wiem ze nie dam rady tylko całkowice musze zmienic tryb zycia i takie forum na pewno sie przyda. Licze na solidna motywacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaszc--zerknelam na Twoj dzisiejszy jadlospis i normalnie moj w pierwszym dniu diety dukana byl bardzo podobny. Tylko zamiast jogurtu naturalnego jadllam serek wiejski :) wiesz co..jedz tyle ile masz na to ochoty. Oczywiscie tylko dozowolone produkty,w tej diecie nie mozesz odczuwac glodu,pamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linusia-serdecznie zapraszamy ;) ja to sie nie nadaje do diet ,naprawde ale mam nadzieje ze przy was wytrwam. Musze zaczac planowac jadlospis z dnia na dzien. Bo jak przychodzi ranek to jem co jest i jak leci. Bez wzgledu na pore,zachce mi sie to jem. Ale od 2 dni ograniczam sie naprawde sumiennie ;) i juz czuje sie lzejsza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi wymiarami to tez dobry pomysł. ja nie nastawiam sie na jakas szczegolna ilośc kilogramow tylko na zgubieniu centymetrow, bo w koncu miesnie waza wiecej niz tłuszcz :P pozniej napisze swoje wymiary bo teraz jestem w pracy:p a moj cel to zmiescic sie w ubrania z szeszlego sezonu bo tak sobie popuscilam przez zime ze w prawie nic sie nie mieszcze :( wczoraj jak robilam pozadki male to az depresji sie nabawilam i od razu poszlam po steper do piwnicy, musze zaczac na nim cwiczy a nie tylko mu sie bacznie przygladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kayseri_19 wiem, że mogę jeść ile chcę i to jest w tej diecie najlepsze :). Już w sierpniu sobie postanowiłam, że muszę schudnąć do wesela kuzynki i w miesiąc schudłam na tej diecie 10 kg i nie czułam głodu :). Dlatego też teraz powróciłam do tej diety bo wiem, że ona jest dla mnie najlepsza :). A i najważniejsze jest to, że po miesiącu diety wyniki krwi miałam rewelacyjne. Pamiętam, że kilka lat temu miałam podwyższony poziom cholesterolu a jak w wrześniu z ciekawości sobie zbadałam krew to cholesterol miałam w normie nawet ten zły cholesterol (LDL) miałam odrobinę niższy :). A i ta dieta też jest wygodna bo nie trzeba liczyć kalorii i przygotowywać wymyślnych posiłków. Jak idę do pracy to kupię sobie twarożek lub jogurt i tym się najem :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kayseri_19 a z jedzonkiem tez mam podobnie jak ty, bo mama gotuje i przychodzac z pracy nie chce mi sie juz nic robic to jem to co ugotowala czyli zazwyczaj ziemniaki i jakies mieso. Moje wstepne postanowienia to ograniczyc słodycze-nie moge calkiem zrezygnowac bo bym bez nich umarla:P nie jesc bialego pieczywa i ziemniakow no i cwiczyc. Bo pic tez pije za malo, ale dzis kupilam zielona herbate :) bede pic przynajmniej 2 razy dziennie. I mam nadzieje ze malymi krokami osiagne swoj cel. Od zeszlej wiosny przytylam jakies 7-8 kg tak wiec sporo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mogę się dołączyć? :) Wzrost 164 waga....... 87 kg cel??? Hmmm no tak z 10 kg czyli na 77 kg a potem moze więcej???:) Moja dieta w sumie wygląda narazie tak ze staram się jeść mniej, wcinam bio cla i jak się przyzwyczaję do nowej pracy zaczynam ćwiczyć :) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja już po kolacji :) Mój mąż biedny tylko pytał gdzie makaron lub ziemniaczki hehe :) ale dostał tyle mięcha aż się najadł. Co do Dukana super dieta też stosowałam tylko miałam na niej straszne wzdęcia i tak trochę dziwnie było. Ale koleżanki moje po 15 kg pochudły. Dziewczyny co do ćwiczeń to proponuję Wam zacząć już, nawet od spacerków czy to z pracy czy ze szkoły. Ja dziś mimo choroby wyszłam z domu. Zawsze jest tak że mówimy zacznę coś od jutra itp... już zacznijmy ćwiczyć od dziś :) Dla motywacji wyśle wam link jaki dostałam od koleżanki aby nie jeść fast foodow. Ostrzegam to jest piosenka wulgarna, zdjęcia są bardzo realne: http://www.youtube.com/watch?v=wqdd2WEiyJI Jak chce mi się zjeść fast fooda to przypominam sobie te fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziewczynaZeSzczecina - pewnie ze mozesz ;) napisze potem bo teraz ide troche do ksiazek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudia608 - za*ebiste !! ha ha,tak sie usmialam, ale naprawde dobra motywacja;) a piosenka? super extra ;D dobree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się przyznać Wam że ja kocham fast foody poważnie , ale jak tak się nasłucham tej piosenki to przechodzi mi chęć na jedzenie ich. Więc motywacja i ćwiczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×