Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

dlaczego kobiety szukają księcia z bajki ?

Polecane posty

''czyli Ciebie też nikt nie szukał? '' Nie. Schowałam się w mysią dziurę, gdzie nikt nie zadał sobie trudu aby zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''no tak...ma żyć skromnie , więc jedna para...'' Akurat księża nie ślubują życia w ubóstwie ( skromnie). Ubóstwo dotyczy zakonników i siostry zakonne. Ale być może akurat ten postanowił mieć niewiele, tacy też zdarzają się. nie ślubują bo wiedzą jak będą żyli...to by było niezgodne ze stanem faktycznym... poza tym możesz też o takim typie pomyśleć...widocznie to dziś popularne - no i potrafią czarować słowami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego skoro i tak w końcu trzeba wybierać z tego co jest Rozumiem, że Ty chcesz taką dziewczynę....hmmm średnią pod każdym względem i nie masz żadnych wymagań co do wyglądu n to tylko średnie pozostają? jakieś to szare i ponure :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Schowałam się w mysią dziurę, gdzie nikt nie zadał sobie trudu aby zajrzeć. kot czekający przy jednej dziurze najczęściej zdycha.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajmy. Nie łaziłby przecież w jednej parze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem :) Jak zaczęłaś o księdzu, przypomniała mi się koleżanka z czasów szkoły średniej, której podobał się ministrant. Przez nią przez miesiąc prawie codziennie łaziłam do Kościoła, bo ona musiała sobie na niego popatrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bo ona nie wiedziała kiedy będzie :D Teraz to miło wspominam, wtedy momentami nie chciało mi się łazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną było odwrotnie. Próbowałam Go unikać jak się tylko da. Chociaż, tak podświadomie, czekałam tylko na to, żeby Go zobaczyć. Ot, taki paradoks serca i rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie zaburzenie psychiczne, że szukam ideału, więc to nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie zaburzenie psychiczne, że szukam ideału, więc to nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy Walt nie żyje - nikt nie tworzy prawdziwych bajek. Same Hanny Montanny i tym podobne. No sorry, ale ja nie chcę, żeby mój książe wyglądał jak Bieber :P. Wrr.. :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby wymyśliły sobie miłość
Niestety to kobiety wymyśliły sobie miłość i na dodatek chcą wierzyć w miłość...to taki modny wymysł naiwnych dziewczyn A do takiego wymyślonego uczucia , najlepiej nadaje się książę z bajki. A że realnych bajek jednak nie ma ....to pech....ale ani książąt nie ma ani miłości nie ma i nigdy nie było, bo tylko seks i namiętność do seksu, tak mają mężczyźni, prawie wszyscy mężczyźni.i o jakich uczuciach chcecie mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej revolver jesteś tam?
potrzebuję męskiego spojrzenia na pewną sprawę..pomożesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej revolver jesteś tam? potrzebuję męskiego spojrzenia na pewną sprawę..pomożesz? oczywiście że Ci pomogę jak mogę - pisz ale nie obiecuję , że od razu , bo nie mam czasu tu siedzieć więc odpowiedź może być spóźniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu jako kobieta pewnie piszesz bajki na forach itp lub opowiadasz w realu , więc lubisz pewnie o księciuniów z różnych bajek :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie zaburzenie psychiczne, że szukam ideału, więc to nie moja wina. to nie zaburzenie psychiczne , lecz dążenie rozumu do idei :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13704
Hahahaha! Rok zamiast zdjęcia ma teraz GG w stopce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha! Rok zamiast zdjęcia ma teraz GG w stopce. co za różnica...wiadomo o co chodzi... jak nosisz sukienki - napisz do niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co żeś się tak uczepił tej sukienki? Mówię przecież, że częściej chodzi w spodniach, niż w sukience :P. IMO, odwal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co żeś się tak uczepił tej sukienki? Mówię przecież, że częściej chodzi w spodniach, niż w sukience czepianie sie sukienek to sprawa delikatna....to Ty powinnaś je nosić już niedługo (wiosna)...chyba , że "wolisz" spodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię sukienek. Dlatego On je nosi (czasami), uzupełniamy się w pewien sposób ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×