Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iren

salata lodowa

Polecane posty

Gość iren

jak zrobic salate lodowa do obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwa77
Do sałaty dodaję paprykę czerwoną, kukurydzę konserwową, ser feta i sos knorra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allicemnbb
Sałata plus sos vinaigrette (a tu można poszaleć) po prostu. Chociaż surówkę w tym momencie roku to ja bym raczej z cykorii robiła, lodowa tak jak kapusta pekińska to takie bezsmakowe coś, zupełnie nie wiedzieć czemu popularne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem dlaczego
Pekinka jest tania, co z tego że obrzydliwa, więc wszyscy kupują na potęgę. Za to lodowa jest dość droga (zazwyczaj), więc kojarzy się z czymś lepszym ;) A że też nie ma smaku - trudno. Ja kupuję lodową, bo w zimie nic innego mi nie wchodzi - sałata zwykła jest skórzasta i obrzydliwa, pekinki nie lubię, cykorii wręcz nie znoszę. Do sałaty lodowej dodaję np. listki rukoli, suszone pomidory i oliwki, albo liście szpinaku, czy inne zielsko plus musztarda francuska plus oliwa. Polecam też kiełki buraka, fajnie wyglądają z zieloną sałatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie2
Sałata lodowa + swiezy ogórek w kostkę + garść uprażonych pestek słonecznika + ocet ryżowy (nie przyprawiać, zadnej soli!). Pyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Sałata lodowa, świeży szpinak, szczypior, pomidor, zielony ogórek, posolić , dodać śmietanę lub jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×